Even the smaller drones are capable of carrying special payloads like day or night cameras, explosives etc. (Representative image)حتی کوچکتر هواپیماهای بدون سرنشین قادر به ویژه حمل محموله مانند روز یا شب, دوربین مواد منفجره و غیره. (تصویر نماینده)

از دست دادن اخیر سربازان شجاع با افسر فرمانده برجسته از جلو, واقعی نمونه valour از ارتش هند بلکه یک پیامد ناگوار از ادامه حملات تروریستی در کشور ما است. بیشتر از هر جستجو موثر ماموریت راه اندازی شده توسط پلیس و یا ارتش هند برای پیدا کردن تروریست ها نتایج به تروریست ها و پیدا کردن خود را به دام افتاده در یک گوشه. بسیاری از در یک بار محلی پشتیبانی در دسترس تروریست ها آنها ارائه آگاهی در حرکت سربازان و کمک به آنها فرار کنند.

“نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در این تروریست ها از ارتفاع با استفاده از سیستم های هوایی بدون سرنشین (UAS) (یا هوایی هواپیماهای بدون سرنشین) می تواند تشخیص دهد قصد پناه تروریست ها قبلا ارائه اطلاعات در زمان واقعی و کمک به طرح نجات برای مردم عادی گرفتار در تیراندازی,” مدعی شد Milind Kulshreshtha, C4I ،

اخبار مرتبط

“وجود دارد یک نیاز فوری برای استادانه درست دستورالعمل ها و روش های همراه با استاندارد هواپیماهای بدون سرنشین آموزش برای بهره برداری از هواپیماهای بدون سرنشین به عنوان بخشی از مفهوم عملیات” او نشان می دهد.

Weaponized UAS برای جستجو و حمله

به عنوان گزارش شده توسط فایننشال اکسپرس آنلاین, ارتش هند بوده است با توجه به استفاده از weaponized UAS برای جستجو و حمله عملیات برای برخی از زمان در حال حاضر.

“هواپیماهای بدون سرنشین باید انعطاف پذیری از پرواز نزدیک به محل مورد نظر و این ویژگی بسیار مفید است به ویژه هنگامی که تروریست ها را تا موقعیت خود را در طبقه بالای ساختمان های بلند. با استفاده از weaponized هواپیماهای بدون سرنشین (یعنی هواپیماهای بدون سرنشین با مواد منفجره حمل قابلیت), دشمن هدف خود را می تواند نابود. این weaponized هواپیماهای بدون سرنشین بسیار تخصصی پرواز اسباب بازی است که باید امن از راه دور تحریک مکانیسم برای پردازنده مواد منفجره. در این عملیات هواپیماهای بدون سرنشین بیش از حد است قربانی با مواد منفجره رفتن و بنابراین محبوب به نام “خلبان ازجان گذشته ژاپنی هواپیماهای بدون سرنشین” توضیح می دهد که C4I ،

از جمله هواپیماهای بدون سرنشین همیشه قطعی دارایی پس با حمایت های خود را با ارزش زندگی انسان از سربازان هستند در معرض خطر تا حد زیادی به خصوص در سه ماهه زد و خورد.

با توجه به Kulshreshtha “در چنین رویدادی یک هواپیمای بدون سرنشین کوچک می تواند به حفظ بصری در هدف دارای یک توانایی به حرکت به طوری که برای نابودی هدف با استفاده از پردازنده مواد منفجره. این مواد منفجره از راه دور می تواند باعث شود به عنوان به زودی به عنوان هدف می آید درون خلبان ازجان گذشته ژاپنی به شعاع کشتن. در مورد هدف در حال حرکت است (مانند در حال اجرا و یا در یک وسیله نقلیه در حال حرکت و غیره.), از جمله هواپیماهای بدون سرنشین همچنین می توانید انجام یک محدود فاصله پیگیری و اطمینان حاصل شود هدف از بین بردن.”

مزایای استفاده از با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین

زمانی که خانه به خانه جستجو است که در پیشرفت هواپیماهای بدون سرنشین را می توان نشسته در یک دیدگاه برای اطمینان از زمان واقعی موقعیتی تصویر به صورت پویا و در حال تحول شرایط ، ترسیم مزایای استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین, او می گوید: “هواپیماهای بدون سرنشین باید انعطاف پذیری لازم برای re-چین و در بهترین موقعیت برای شناسایی و یا حمله به هدف حتی با امکان ایجاد یک انحرافی انفجار به بیرون راندن تروریست ها. به خوبی نشسته هواپیماهای بدون سرنشین با تمرکز بر هدف نزدیک می تواند نظارت بر حرکت های تروریستی با آن روز یا شب مادون قرمز (IR) دوربین حمل بار.”

“بیشتر یک weaponized هواپیماهای بدون سرنشین را می توان بلافاصله اعزام به تعامل با این هدف در لحظه مناسب در حالی که زمین مانور همچنان به پیشرفت است. هواپیماهای بدون سرنشین همچنین می توانید نگه داشتن سازمان دیده بان و یا رهگیری مختلف ممکن است راه فرار از تروریستی با یک کشنده نتیجه. به عنوان دیده شده است این پویایی از وضعیت زمین است که همیشه غیر قابل پیش بینی است و ممکن است متفاوت از جنگل ضخیم شاخ و برگ به انباشته مسکن لین.”

هواپیماهای بدون سرنشین برای نظارت و هدف قرار دادن

ارتش هند است شفافی تحقیقات مورد نیاز برای هواپیماهای بدون سرنشین به عنوان بخشی از نظارت و هدف قرار دادن سیستم های که در آن هواپیماهای بدون سرنشین به شکل بخشی از چند لایه حسگر, شبکه, شبکه است. هدف این است که به ارائه فرمانده نیروی واقعی یا نزدیک به زمان واقعی آگاهی موقعیتی اطلاعات متمرکز در منطقه مورد علاقه.

برای این کار انواع مختلفی از UAS سیستم در نظر گرفته می شوند مانند:- پهپادهای/UCAVs حمل بار مانند الکترو-نوری سنسورهای الکترونیکی, جنگ, ابزارهای Data-link تکرار ،

میکرو/مینی/نانو هواپیماهای بدون سرنشین برای پنهان شناسایی ماموریت نظارت تشخیص نفوذ و مرز گشت.

حتی کوچکتر هواپیماهای بدون سرنشین قادر به ویژه حمل محموله مانند روز یا شب, دوربین مواد منفجره و غیره.

Swarms از نانو هواپیماهای بدون سرنشین در نظر گرفته شده برای نزدیک-در پنهانی خودمختار یکبار مصرف هواپیما (زنجره و جیرجیرک دشتی) که در آن این نانو هواپیماهای بدون سرنشین هستند کاهش یافته و از یک هواپیما به سرش پایین به منطقه هدف. این است که برای استفاده شخصی شناسایی بنابراین به عنوان برای نظارت بر حرکات دشمن توسط فرستنده برگشت داده هدف, تصاویر و ویدئوها به نزدیک-توسط تلفن همراه ایستگاه پایه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de