کابل مارس 4

در محافظه کار افغانستان سابق, رقص, پسر فرهاد در زندگی دو; ازدواج پدر از شش روز متقابل پانسمان رقصنده و کارگر جنسی در شب.

عمل “bacha bazi” — ترجمه شده به عنوان “بچه بازی” — شامل پسران پانسمان و رقص در مهمانی های خصوصی بود اما ممنوع در سال 2017 نگرانی آن موجب سوء استفاده جنسی و بردگی از پسران جوان توسط, قدرتمند, مردان مسن تر است.

اسلامی روحانیون به رهبری خواستار سنت صد ساله متوقف شود گفت: کسانی که باید سنگسار برای لواط آن ممنوع است تحت قوانین اسلامی.

“(اما bacha bazi) در ادامه به اتفاق می افتد و یک قبر نقض حقوق بشر” گفت: عبدالرشید, مدیر اجرایی, غیر انتفاعی, جوانان در سلامت و توسعه سازمان (YHDO).

“فشار دادن اتهامات علیه عاملان این است که تقریبا غیر ممکن است به عنوان بسیاری از آنها در یک موقعیت, قدرت,,” او اضافه شده است.

این YHDO برجسته است چگونه سوء استفاده جنسی و قاچاق از پسران بود که منفجر شد در افغانستان جنگ داخلی در دهه 1990 با پسران از مناطق روستایی هجوم آوردند به شهرستانها برای پیدا کردن کار برای حمایت از خانواده های ترک آنها را در معرض سوء استفاده است.

در سال 2019 کمک کارگران گفت: آنها شاهد رشد تعداد کودکان یتیم و یا مجبور به کار در خیابان.

اما فعالان حقوق بشر ابراز نگرانی نه تنها در مورد سوء استفاده از پسران جوان اما تاثیر بر کسانی که مجبور به این نوع بهره برداری در بعد خود را زندگی می کند.

فرهاد, در حال حاضر 29 – که خواسته نمی توان با نام واقعی او – گفت که او مورد تجاوز قرار گرفت در سنین نوجوانی توسط چندین افسران پلیس محلی اما پدر و مادر خود را به سرعت نقل مکان کرد و از خانه خود را در شهرستان و هرگز می خواستم به بحث در مورد حمله و یا گزارش آن.

شرم و یا تهدید از کسانی که مسئول جلوگیری از بسیاری از قربانیان سوء استفاده جنسی از صحبت کردن در یک کشور که در آن دو جنس به شدت تفکیک شده و این معمول است برای مردان به مردان دیگر در مراسم عروسی.

روانشناس Lyla شوارتز, که با این نسخهها کار با کودکان قربانیان تجاوز جنسی در جنگ زده افغانستان گفت: سخت والدین نگرش به معنای بسیاری از قربانیان سوء استفاده انجام تروما به بزرگسالی است.

“ننگ و unsupportive انکار اعضای خانواده را در فرایند درمان از آزار جنسی حتی سخت تر است,” او گفت:.

‘مادر من به من ضرب و شتم’

فرهاد را دوست رامش, 28 — که او نیز صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود — تجاوز بود زمانی که او 16.

“یک ماشین با شبه نظامیان مسلح متوقف شده است. آنها کشیده من در داخل و سوار کردن اعلام به دوستان خود که آنها را آورده بود ‘یک پسر زیبا’. مردان در زمان تبدیل, تجاوز به من,” او گفت:.

رامش گفت: زمانی که مهاجمان خود را در زمان او خانه سه روز بعد خانواده اش در حال حاضر حدس زد چه اتفاقی افتاده است.

“مادر من ضرب و شتم من و پدر من می خواستم برای کشتن من” رامش به یاد می آورد. هفته بعد این خانواده از شمال شهر به پایتخت.

اما مشابه ضرب و جرح اتفاق افتاده در کابل که در آن او را مجبور به رقص در مهمانی ها به عنوان یک “bacha bareesh” ترجمه به عنوان یک پسر بدون ریش.

پس از رامش مدرسه به پایان رسید او شروع به داشتن رابطه جنسی با مردان برای پول, اما او نیز ازدواج کردم. او دارای سه فرزند است اما بسیاری از درآمد خود را می آید از جنس کار است.

“من متوجه شدم که بسیاری از مردان می خواستند به خواب با من و من نیاز به پول است. من شروع به رفتن به خانه با مردم و توسعه علاقه. برخی از آنها در حال حاضر مشتریان و پرداخت من و دیگران دوستان که من تصمیم به داشتن رابطه جنسی با” او گفت:.

علی عبدی یک دانشجوی دکتری در دانشگاه ییل است که تحقیق در مورد هم جنس روابط در افغانستان پس از سال 2016 وجود دارد گفت: می توان صدها سابق رقص پسران در کابل زندگی به عنوان رقصنده و یا کارگران جنسی.

عبدی گفت: در مقایسه با دیگر قربانیان سوء استفاده جنسی, همه, سابق, رقص, پسران او گفته بود به درگیر در رابطه جنسی با مردان به عنوان بزرگسالان اغلب پیچیده منجر اشتباه زندگی می کند.

‘به طور مداوم نگران دائما پنهان’

با توجه به انتخاب فرهاد می گوید: او را به حال جنسیتی انتقال جراحی به عنوان او همیشه می خواستم به زندگی به عنوان یک زن اما به جای او ازدواج کرده و زندگی یک زندگی دوگانه است.

“افغانستان و جامعه قرار می دهد مقدار زیادی از فشار بر مردم مثل ما …

ما به طور مداوم نگران دائما پنهان” فرهاد گفت: تامسون رویترز بنیاد پوشیدن یک لباس گل و رژ لب روشن به عنوان او صحبت می کرد در یک خانه در پایتخت کابل ،

هر روز صبح در خانه خود در شهر فرهاد می شود در لباس سنتی افغانستان نیام می خورد و یک بشقاب سرخ شده با تخم مرغ برای صبحانه قبل از رفتن تا اواخر برای کار.

او می گوید همسر و فرزندان او یک کار به عنوان یک راننده و در حالی که آنها هرگز سوال او فرض آنها حقیقت را می دانم.

چند شب در هفته او قرار می دهد رنگارنگ لباس و آرایش, رنگ ناخن های خود را و انجام به عنوان یک رقصنده در مهمانی های خصوصی اغلب داشتن رابطه جنسی با مردان برای پول پس از آن.

“من زندگی می کنند یک زندگی دوگانه است. من نمی شناسایی به عنوان یک مرد. اگر من تا به حال انتخاب من خواهد انجام تغییر جنسیت,” او گفت:.

فرهاد گفت: او تا به حال ساخته شده دشوار است تصمیم به ازدواج و مخفی کردن در پشت یک خانواده معمولی زندگی به دلیل پتانسیل خطرات ناشی از باز بودن در مورد هویت جنسیتی.

“(که آشکارا) همجنس یا فراجنسیتی در افغانستان به خطر سوء استفاده و حتی مرگ” گفت: دیده بان حقوق بشر دانشیار آسیا مدیر پاتریشیا Gossman.

عبدی گفت: بزرگترین تهدید اغلب از بستگان.

“اگر یک عضو خانواده می یابد در مورد خود proclivities خشونت آنها ممکن است تجربه ممکن است غیر قابل بیان” او گفت:.

“آنها ممکن است مورد ضرب و شتم مورد آزار جنسی یا تجاوز ربوده و کشته شدن حتی تحت شرایط خاصی است.” مانند فرهاد رامش گفت که او بر عهده خود دانست و در مورد زندگی مخفی خود. پای خود را با تزئین حنا و او اغلب به خانه می آید در اوایل ساعت.

نه از آنها می خواهد به تقسیم کردن خانواده خود و آنها هیچ برنامه ای برای ترک افغانستان امیدوار به جای آن که میهن خود را به تدریج باز و پذیرش.

آخر هفته فرصتی است برای دو نفر از دوستان به فرار اغلب پیوستن به دیگر سابق, رقص, پسران برای دیسک را از طریق شهرستان و یا پیکنیک روی تپه ای در حومه.

“این تنها در دوران ما لحظات کوتاه هم که ما فراموش می کنیم که ما رایگان” رامش گفت. (Thomson Reuters Foundation)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de