New Delhi, مه 4

پوینتر موسسه بین المللی واقعیت-چک کردن شبکه (IFCN) روز دوشنبه راه اندازی WhatsApp chatbot است که ساخته شده برای رسیدگی به این چالش از اطلاعات غلط به خصوص در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

با استفاده از IFCN ربات در واتساپ شهروندان از سراسر جهان قادر خواهد بود تا به راحتی چک کنید که آیا یک قطعه از محتوا در مورد COVID-19 قبلا امتیاز به عنوان غلط توسط حرفه ای در واقعیت-چکرز بیانیه ای گفت:.

در ابتدا IFCN ربات است که به صورت رایگان برای استفاده در دسترس خواهد بود تنها در فارسی بلکه به زبان های دیگر از جمله Hindi اسپانیایی و پرتغالی را دنبال کنید به زودی به آن اضافه شده است.

“میلیاردها کاربران تکیه بر واتساپ برای در تماس ماندن با دوستان و خانواده خود را هر ماه. پس بد بازیگران با استفاده از هر پلت فرم برای انتشار دروغ برای گمراه کردن دیگران در طول این مشکل بار واقعیت-چکرز’ کار است مهم تر از همیشه” IFCN مدیر Baybars Orsek گفت.

این IFCN ربات ساخته شده بود برای رسیدگی به این چالش از اطلاعات غلط به خصوص در طول COVID-19 گیر با اتصال مردم با این واقعیت مستقل-چکرز در بیش از 70 کشور جهان و همچنین با بزرگترین پایگاه داده از افشا و خنثی دروغ مرتبط با COVID-19 بیانیه ای گفت:.

از ماه ژانویه بیش از 80 واقعیت-چک کردن سازمان از 74 کشور از شناسایی بیش از 4000 مضر مرتبط با COVID-19. اطلاعات وارد شده در CoronaVirusFacts پایگاه داده و به روز رسانی روزانه توسط IFCN به طوری که chatbot کاربران می توانند حرکت و راحتی دسترسی به محتوای آن است.

سیستم قادر به شناسایی کشور کاربر از طریق تلفن همراه فرد کد کشور و سپس ارائه آنها را با نزدیک ترین واقعیت-چک کردن سازمان. کاربر پس از آن می توانید ارسال یک تکه از اطلاعات را برای بررسی به طور مستقیم به آن محلی واقعیت-جستجوگر یا بازدید از وب سایت خود را برای اطلاعات بیشتر در مورد چه بوده است گردش در منطقه است.

بن انعطاف پذیر, مکان عمومی, مدیر سیاست و جهانی سرب انتخابات در واتساپ گفت: این پلت فرم به تازگی ارائه کمک مالی به پوینتر را IFCN برای حمایت از این کار با ارزش را از آن تایید امضا کنندگان در سراسر جهان در مبارزه با COVID-19 اطلاعات غلط.

“ما بسیار خوشحالیم که در حال حاضر قادر به پشتیبانی IFCN را ضروری واقعیت-چک کردن کار با راه اندازی این سرویس مهم برای کاربران واتساپ. در حال حاضر وجود دارد بیش از 40 IFCN-تایید واقعیت-چکرز در سراسر جهان که با استفاده از WhatsApp, برنامه کسب و کار به کم ارزش کردن COVID-19 مضر برای شهروندان در کشورهای متبوع خود” انعطاف گفت. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de