این “مونوکلونال آنتی بادی خنثی سازی” طراحی و توسعه در اسرائیل موسسه تحقیقات بیولوژیکی (IIBR) “می تواند به خنثی کردن آن (بیماری زا coronavirus) داخل حامل بدن” وزیر دفاع نفتالی بنت در بیانیه ای گفت.

در این بیانیه اضافه شده است که بنت بازدید IIBR روز دوشنبه که در آن او در جریان “در دستیابی به موفقیت قابل توجهی در پیدا کردن یک پادزهر برای کوروناویروس”.

آن را به نقل از IIBR مدیر Shmuel Shapira عنوان کرد و گفت که این آنتی بادی فرمول بود که به ثبت رساند و پس از آن بین المللی تولید کننده خواهد بود به دنبال تولید انبوه آن است.

این IIBR شده است که منجر به اسرائیل و تلاش برای توسعه یک درمان و واکسن برای coronavirus از جمله آزمایش خون از کسانی که از بهبود COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس است.

آنتی بادی در چنین نمونه – سیستم ایمنی بدن پروتئین ها هستند که باقی مانده از موفقیت در غلبه بر coronavirus – به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک کلید به در حال توسعه یک درمان ممکن است.

این آنتی بادی در گزارش عنوان شده جدا شده در IIBR است مونوکلونال معنی آن مشتق شده بود از یک واحد بازیافت تلفن همراه است و در نتیجه به طور بالقوه از قوی تر ارزش در بازده درمان است.

در جاهای دیگر وجود داشته است coronavirus درمان های توسعه یافته از آنتی بادی است که در حال polyclonal و یا مشتق شده از دو یا بیشتر از سلول های مختلف و نسب مجله Science Direct گزارش شده در آن موضوع ممکن است.

اسرائیل یکی از اولین کشورها به بستن مرزهای خود و تحمیل به طور فزاینده دقیق محدودیت در حرکت به مانع داخلی شیوع کروناویروس. آن را گزارش کرده است 16,246 موارد و 235 مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de