سیاسی حساس به حرکت های قبلی گزارش شده در رسانه های ایتالیایی شد و بلافاصله مورد حمله جناح راست اپوزیسیون رهبر Matteo Salvini که لیگ حزب دهکده موفقیت خود را قوی و ضد مهاجر پلت فرم.

کشاورزی لابی هشدار داده اند ایتالیا را مجبور به دور انداختن مقدار زیادی از میوه ها و سبزیجات به دلیل وجود دارد هیچ کس به آنها را انتخاب کنید بدتر شدن اثر خاموش شدن هزینه مواد غذایی بخش 7 میلیارد یورو ($7.58 میلیارد دلار).

هجوم کارگران فصلی برای کمک به در مزارع متوقف شده است و توسط بلوک در سفر به ایتالیا و پس از آن شیوع آمد به نور در فوریه. آن است که تا کنون به کشته شدن بیش از 29 ، 000 مردم است.

وزیر کشور Luciana Lamorgese آماده ارائه مجوز موقت به برخی از 200,000 نامنظم مهاجران در حال حاضر بیکاری و یا زندگی در سایه اقتصاد به کار در بخش کشاورزی از وزارت منبع به رویترز گفت.

این حرکت نیز در نظر گرفته شده برای کمک در مبارزه با کروناویروس. “اگر کسی بیمار می شود ما نیاز به آنها را تست و آن را دشوار است به انجام این کار اگر ما حتی نمی دانند که خود را به نام” این منبع گفت.

برخی از 560,000 از 6.2 میلیون مهاجر زندگی در ایتالیا در سال 2019 شد نامنظم با توجه به آخرین گزارش سالانه از Ismu پایه یک اتاق فکر تخصصی در مسائل مهاجرت.

این regularisation احتمالا شامل گسترده تر فرمان با هدف تحریک اقتصاد است که دولت انتظار می رود به تصویب اواخر این هفته این منبع گفت.

“آنها در حال کار بر روی یک قانونی نامنظم مهاجران … جنون ما سعی خواهد کرد برای متوقف کردن آنها را در هر راه” لیگ رهبر و وزیر کشور سابق Matteo Salvini در توییتر نوشت.

($1 = 0.9232 یورو)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de