In April 2020, around Rs 52 crore worth of medicine have been supplied throughout the country, the statement said. (Representative image/ File photo)در مارس سال 2020 حدود 52 تومان کرور روپیه ارزش پزشکی عرضه شده در سراسر کشور بیانیه ای گفت:. (تصویر نماینده/ فایل عکس)

مختلف Janaushadhi Kendras در حال پذیرش سفارشات دارو از طریق واتساپ و ایمیل برای اطمینان تر تهیه داروهای بیماران در طول مستند از دولت گفت: در روز سه شنبه.

در حال حاضر وجود دارد بیش از 6,300 Pradhan Mantri Bharatiya Janaushadhi Kendras (PMBJK) عملکرد در 726 منطقه از کشور, حصول اطمینان از تامین داروهای با کیفیت در قیمت مقرون به صرفه, وزارت مواد شیمیایی و کودهای شیمیایی در بیانیه ای گفت.

اخبار مرتبط

“این دلگرم کننده به یاد داشته باشید که بسیاری از PMBJKs با استفاده از ابزارهای ارتباطی مدرن از جمله سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند واتساپ برای ارائه خدمات بهتر در آن سریع تر تحویل داروهای ضروری به نیازمندان” وزیر مواد شیمیایی و کودهای DV Sadananda Gowda گفت.

در مارس سال 2020 حدود 52 تومان کرور روپیه ارزش پزشکی عرضه شده در سراسر کشور بیانیه ای گفت:.

عرضه ترتیبات با هند ارسال شده است برای تحویل دارو به از راه دور قرار دارد فروشگاه های آن اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de