قاهره, آوریل 5

یکی از لیبی را بالا ضد فساد مقامات ربوده شد توسط یک گروه شبه نظامی وابسته به وزارت کشور در پایتخت, اداره حسابرسی گفت: از آخرین پیچ و تاب و در یک مسابقه در حال اجرا در سراسر کشور گسترده ثروت است.

ربودن ردا Gergab حسابرسی دفتر مدیر اداری آورده عمیق تنش در طرابلس مستقر در اداره به سطح در یک زمان از بدتر شدن بحران اقتصادی است. اداره حسابرسی مستقل و بدن منصوب پارلمان لیبی در طرابلس و نادر است و به بررسی سوء استفاده از منابع مالی در این کشور.

“تاسف انگیز است که بدن سپرده توسط جامعه به پیاده سازی این قانون نقض آن” دفتر حسابرسی در بیانیه ای گفت: متهم وزارت کشور “به زور ناپدید” Gergab به جلوگیری از او را از کشف بی نظمی های مالی و مسدود کردن وزارت بزرگ و معاملات مشکوک.

اگر چه طرابلس مستقر در دولت تعیین شد توسط سازمان ملل و به رسمیت شناخته شده توسط کشورهای غربی بسیاری از نهادها از جمله وزارت کشور هستند در کارکنان و کنترل شده توسط شبه نظامیان متمرد.

وزارت کشور اذعان کرد Gergab را بازداشت و به دنبال توجیه این استدلال که بحران بهداشت عمومی ناشی از Covid-19 مورد نیاز تقدیر از منابع مالی فوری “برای نجات مردم لیبی” است و دولت صرفا “انجام مسئولیت” تضعیف توسط آژانس ضد فساد.

“ما متوجه شده اند که دفتر حسابرسی انجام نشده است نقش خود را با توجه به قانون” وزارت گفت: با اشاره به بدن را بررسی عملیات دولت در میان اتهام تخلف مالی.

“دولت هرگز تسلیم باج خواهی سیاسی و بازو-چرخاندن.”

قدرت در لیبی تقسیم شده است بین ضعیف طرابلس دولت با حمایت ترکیه و طیف وسیعی از شبه نظامیان محلی و رقیب شرقی بر اساس نیروهای تحت فرمان خلیفه Hifter. اگر چه Hifter قوانین بیش از بسیاری از لیبی در شرق و جنوب طرابلس دولت دارای مزیت: کنترل بر بانک مرکزی لیبی که شامل کشور به درآمد نفت و میلیاردها دلار ذخایر خارجی.

اما هر دو از کسانی که دارایی های نفت و پول — تهدید شده اند. در اوایل سال جاری گروه های قبیله ای متحد با Hifter آورده بحرانی صنعت نفت به توقف خفگی کردن برخی از 95 درصد از این کشور درآمد. محاصره یک چالش شدید به طرابلس مالی دولت کنترل آمد و به عنوان Hifter متحدان دولت را متهم به بهره برداری از کشور های مشترک نفت و ثروت به پرداخت سوریه مزدوران مستقر در ترکیه برای دفاع از پایتخت.

Hifter نیروهای حمایت امارات متحده عربی مصر و روسیه شده اند در تلاش برای تصرف طرابلس در سال گذشته است. این جنگ را حل و فصل را به یک بن بست خونین و غرق شده این کشور بیشتر به هرج و مرج.

سقوط جهانی قیمت نفت به دلیل همه گیر را تهدید می کند بیشتر به تخلیه خارجه لیبی با ذخایر همانطور که دولت در تلاش برای دفع مالی فاجعه است. — AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de