مدیریت برجسته اولویت خود را برای به اشتراک گذاری دستاوردهای خود را در هیچ شرایط نامشخص.

Marico را Q4FY20 بود امروز ضعیف در topline اما حاشیه ضرب و شتم (پایین تر RM & A&P) سوار یک مثبت درآمد تعجب. زمان استفاده در c. 75% سیگنال تدریجی تثبیت کننده. این شرکت انتظار دارد که مغز نارگیل, قیمت, کاهش قیمت ها که باعث بهبود FY21 حاشیه دید. مدیریت برجسته اولویت خود را برای به اشتراک گذاری دستاوردهای خود را در هیچ شرایط نامشخص. ما کمی افزایش FY21 برآورد و حفظ ‘خرید’ — سهام ارائه می دهد جذاب خطر پاداش و باقی مانده را در بالا ما میدارد.

Q4 کاهش حجم 4% با هند 3 درصد است. یک افت شدید در VAHO (-11%) و چتر نجات (-8%) بود تا حدی جبران یک رشد قوی در Saffola (+25%). قیمت های پایین تر در بسیاری از بخش وزن در رشد درآمد که 7 درصد سقوط کرد. GM گسترش کمی; 110 واحد افت در تبلیغ صرف کمک آن گسترش حاشیه Ebitda. قبل از سابق درآمد کاهش یافت 5% y-o-y به Rs 200 کرور اندکی ضرب و شتم به ما تخمین می زند.

اخبار مرتبط

Ex-Covid هند نرخ رشد پايين به متوسط به پایین و تک رقمی. Saffola بهره مند با توجه به سهام تا توسط مصرف کنندگان در حالی که سایر اوراق بهادار دیدم تاثیر منفی. ثانویه فروش بالاتر است. Q4 رشد در 5-6 ٪ در گزارش/CC اساس. در حالی که بنگلادش و ویتنام را در ماکرو چالش های خاورمیانه و شمال آفریقا و آفریقای جنوبی به شدت کاهش یافت.

ادامه بحران ناشی از تغییر در مدیریت مبنی بر مغز نارگیل (coconut) قیمت گذاری شده است. در برابر آن زودتر از انتظار نرخ تورم متوسط آن در حال حاضر در انتظار یک نسیم کاهش قیمت ها که باعث بهبود حاشیه دید.
Marico در نظر دارد برای رقابتی ماندن و عبور از مزایای کاهش ورودی قیمت به مصرف کنندگان است. این همراه با شبکه توزیع و به احتمال زیاد مسائل رو با unorganised را منعکس در بازار سهم سود.

مدیریت انتظار دارد که تخت حاشیه Ebitda در FY21 led توسط یک کنترل هزینه و انتظار دارد c.100 واحد کاهش در A&P خرج می کند. ما انتظار یک روند مشابه اشاره کرد ممکن است صعودی به حاشیه به عنوان Marico به نظر می رسد برای کالیبره کردن آن&P صرف و راه اندازی فعالیت های طول می کشد حد مرگ.

بحران را طولانی مدت تاثیر در شبکه توزیع. سنتی کانال به دست آورید اهمیت و تجارت الکترونیکی را نیز ببینید تیز داشت. عمده فروشان خواهد بود منفی نهفته است. ما کمی تجدید نظر تا ما FY21 EPS پیش بینی ما به عنوان عامل بالاتر حاشیه و تا حد زیادی حفظ FY22 پیش بینی. ما همچنان برای پیدا کردن خطر پاداش جذاب به عنوان معاملات سهام در 36xFY21 درآمد.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de