میلیون ها نفر از بازگشت به کار پس از 2 ماه

رم مارس 4

میلیون ها نفر از مردم اجازه داده شد به بازگشت به کار در ایتالیا در روز دوشنبه به عنوان طولانی ترین در اروپا مستند شروع به سهولت.

ایتالیا اولین کشور اروپایی بود ضربه گیر و یک ملت با یکی از بالاترین مرگ و عوارض تکان دهنده آغاز شده و پس از آن دو ماه خاموش کردن.

در همه 4.4 میلیون ایتالیایی قادر به بازگشت به کار و محدودیت در حرکت بودند کاسته. به عنوان روز پیشرفت ترافیک در مرکز شهر رم تا سایت های ساخت و ساز و عملیات تولید را از سر گرفت و گل فروشندگان بازگشت به Campo dei Fiori بازار برای اولین بار پس از آوریل 11.

به عنوان عفونت کاهش یافته است در بخش های بزرگی از اروپا آزمایشی تلاش برای راه اندازی مجدد زندگی عمومی هستند سرعت جمع آوری.

بلژیک اجازه داده برخی از شرکت ها برای باز کردن دفاتر به کارکنان هر چند کار از راه دور است که هنوز هم تشویق.

مانند ایتالیایی ها یونانیان اسپانیایی ها و بسیاری دیگر در اروپا و بلژیک هستند که گفته بودن به پوشیدن ماسک در حمل و نقل عمومی. ایتالیایی ها هنوز هم برای حمل گواهینامه توضیح داد که چرا آنها.

کسب و کار در یونان و رستوران در لبنان افتتاح شد درهای خود را تحت شرایط جدید است. یونان که شروع به بلند کردن آن هفت هفته مستند در روز دوشنبه کاهش یافته است یک نیاز مشابه برای افرادی که به ارسال SMS و یا حمل یک خود نوشته شده است اجازه توجیه بودن در خارج از منزل.

یونانی سالن مو و برخی از فروشگاه ها از جمله کسانی که به فروش کتاب و محصولات ورزشی بازگشایی با سخت بهداشت و دورى اقدامات است.

در غرب اروپا در لبه ایسلند نیز بازگشایی سالن مو — همراه با مدارس دندانپزشکان و کسب و کارهای دیگر — پس از این کشور رام آن شیوع ویروس. در خاورمیانه و لبنان است که اجازه می دهد رستوران ها برای باز کردن در 30 درصد ظرفیت در طول روز با شروع از دوشنبه.

اما بسیاری از صاحبان کسب و کار می گویند که آنها نمی بازگشایی چرا که آنها خواهد بود از دست دادن پول بیشتر اگر آنها تحت عمل چنین محدودیتهایی در یک اقتصاد متزلزل. کافه ها و باشگاه ها و میله های زندان دستور داده شده است به ماندن بسته از طریق ژوئن. —سازمان


6.3 mn کارگران انگلستان furloughed محدودیت برای رفتن نیست هفته آینده

لندن: بیش از یک پنجم کارکنان در بریتانیا شده اند furloughed با $9.9 میلیارد ادعا کرد از دولت به حفظ حقوق خود در طول coronavirus مستند مقامات مالیاتی گفت: در روز دوشنبه. HM درآمد و گمرک گفت: در توییتر که 6.3 میلیون کارگر از 8,00,000 کارفرمایان بوده است furloughed. که حساب برای 23 درصد از بریتانیا 27.9 میلیون و کارکنان و با توجه به های اخیر بازار کار داده. در همین حال دولت بریتانیا برنامه ریزی شده مبهوت روز کاری برای مسافران به عنوان بخشی از آن coronavirus مستند استراتژی خروج همراه با صفحه نمایش بین همکاران و جدید بهداشت قوانین. اما خیابان داونینگ اشاره کرده است که مستند اقدامات به احتمال زیاد برداشته شود زمانی که یک قانونی بررسی می گیرد این هفته است. ساعت بوریس جانسون است که به احتمال زیاد به نیاز به “وقت اضافه” به مجموعه ای از یک طرح برای کاهش مستند No 10 می گوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر