شانگهای, مه 4

چین منتشر کرده است یک انیمیشن کوتاه با عنوان “Once Upon a ویروس” مسخره ما, پاسخ به کروناویروس جدید با استفاده از لگو مانند ارقام به نمایندگی از دو کشور.

واشنگتن و پکن در حال قفل شده است و در یک جنگ از کلمات بیش از ریشه های این بیماری است که به تازگی در چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته و گسترش یافته است برای تبدیل شدن به جهانی همه گیر.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز پنج شنبه او با اعتماد به نفس coronavirus ممکن است منشأ در یک آزمایشگاه ویروس شناسی است اما برای توصیف شواهد.

در این انیمیشن نوشته شده آنلاین توسط چین رسمی شین هوا اخبار آژانس قرمز پرده باز به فاش کردن یک مرحله شامل لگو مانند آمار و ارقام در قالب یک قرمز مایل به قهوهای جنگجو با پوشیدن یک ماسک و مجسمه آزادی.

“ما کشف یک ویروس جدید می گوید:” جنگجو.

“پس چی ؟” پاسخ مجسمه آزادی. “این تنها یک آنفولانزا.”

به عنوان جنگجو مسائل هشدارها در مورد ویروس و شمارش کردن گریم نقاط عطف در چین شیوع مجسمه آزادی پاسخ زیرکی با پژواک از مغلوب ساختن پیشی جستن کنفرانس های مطبوعاتی که در آن او با بازی کردن به شدت از بیماری است.

“شما در حال گوش دادن به شماست ؟” می پرسد جنگجو به عنوان مجسمه شروع به قرمز روشن با تب و قلاب را به داخل وریدی چکه.

“ما همیشه صحیح حتی اگر ما در تضاد خودمان” مجسمه پاسخ.

“این چیزی است که من دوست دارم در مورد شما آمریکایی ها خود را قوام می گوید:” جنگجو.

پس از آن, مارس 29 آزادی در انتخاب رسمی کانال یوتیوب “چین جدید تلویزیون” در این ویدئو مشاهده شده است بیش از 960,000 بار و بازتوییت شده توسط برخی از دیپلمات چینی.

هر دو یوتیوب و توییتر مسدود شده در چین اگر چه چین دیپلمات به طور فزاینده ای گرفته شده برای جهانی سیستم عامل رسانه های اجتماعی به پخش پیام های خود را.

ایالات متحده را متهم چین گمراه کننده جهان در مورد شدت شیوع و در حال رشد وجود دارد خواستار تحقیق بین المللی به ریشه های این ویروس است.

رسانه های اجتماعی در واکنش به این ویدئو مخلوط شد.

کاربر توییتر “مسعود مرتضوی” با موافقت ویدیو پیام گفت: “ما حماقت bemuse هیچ کس دیگر.”

اما برخی از نظرات در آمد با برچسب “ChinaLiedPeopleDied” و یا نشان می دهد رئیس جمهور چین در انواع ویروس های مرتبط با تصاویری. دیگران بودند داغدار در مورد حزب کمونیست چین (CCP).

“هوشمندانه تبلیغات. که در آن بیت که در آن CCP تحت پوشش آن و علنا شرمنده یک قهرمان, دکتر, که پس از درگذشت ؟ “گفت:” کاربر توییتر “AC”.

همراه با کلیپ های فارسی زبان رادیو فردا تصویری اخبار جدید, China TV قبلا آپلود شده تبلیغ از جمله یکی از فرزندان اقوام مختلف آواز ستایش از چین کمربند و جاده ابتکار.

لگو گفت: آن بود که در انیمیشن است. — رویترز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de