اسلام آباد, مه 5

پاکستان کابینه در روز سه شنبه تصمیم گرفت به بحث در مورد راه هایی برای سهولت در سراسر کشور مستند با رئیس وزرای تمام استان ها در روز شنبه حتی به عنوان تلفات از coronavirus رز به 514.

نخست وزیر عمران خان ریاست جلسه هیئت دولت بود که در جریان برنامه ریزی وزیر Asad عمر در مورد وضعیت جاری مستند که به پایان خواهد رسید و در مارس 9, مگر اینکه تمدید شد.

وزیر اطلاعات شبلي Faraz به رسانه ها گفت که دولت تصمیم گرفت به بحث مستند و دیگر coronavirus مسائل مربوط در این جلسه از ملی فرماندهی و کنترل مرکز (NCOC) در روز چهارشنبه.

نخست وزیر خان صندلی نشست خواهد بود که با حضور وزرای رئیس همه استانهای کشور.

“آنها را به نشستن و ایجاد اجماع برای یک واحد در مورد سیاست کاهش مستند. توسط این زمان به فردا هر چه توصیه های خود را می خواهد با ما,” او گفت:.

موضوع مستند مهم تبدیل شده است به عنوان خان گفته شده است که آن را از بین ببرد پاکستان را اقتصاد شکننده. هر چند بیم آن می رود که لغو این مستند به طور کامل و کاهش آن می تواند به سرعت عفونت است.

مقامات گفت: تعداد موارد تایید شده عبور 22,000 به عنوان موارد جدید می شد به طور منظم اضافه شده است. آنها گفت: تعداد مرگ و میر شروع به پریدن کرد به 514.

پنجاب گزارش 8,133 موارد سند 8,189, خیبر-پختونخوا 3,499 بلوچستان 1,321 اسلام آباد 464 گلگت-بلتستان 372 و پاکستان-کشمیر تحت اشغال 71 موارد است. یکی دیگر از 5,801 بیماران بهبود یافته اند تا کنون.

تا کنون 222,404 آزمايشات انجام شده از جمله 9,857 در 24 ساعت گذشته.

نخست وزیر خان روز دوشنبه گفت: این مستند در سراسر کشور برداشته خواهد شد به تدریج تصریح می کند که پاکستان نمی تواند نامحدود بسته شدن.

به طور جداگانه پارلمانی رهبران احزاب مختلف سیاسی به توافق احضار جلسه مجلس شورای ملی در روز دوشنبه بعد از ظهر.

وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی به رسانه ها گفت که این جلسه برگزار خواهد شد در روز متناوب با داشتن یک استراحت از یک روز پس از هر بار نشسته و اجتماعی فاصله را نیز به دنبال داشته باشد.

همچنین هیئت دولت در جلسه خود تصمیم گرفت تا اجازه دهد صادرات sanitisers به کشورهای دیگر است.

“دولت در تلاش است تا صادرات تمام محصولات ممکن است به ما فشار ارز و صادرات” Faraz گفت.

در همین حال دادگاه عالی پاکستان ابراز نارضایتی کرده خاموش کردن فعالیت های کسب و کار توسط دولت های استانی برای جلوگیری از گسترش این ویروس, سوال اگر تصمیم خود را علیه حکم قانون اساسی است.

رئیس دادگستری گلزار احمد در حالی که از شنیدن یک مورد در مورد مقابله با این بیماری همه گیر در کشور مورد سوال است که سازمان تا به حال توانمند استانی دولت به تجاوز بر درآمد نسل دامنه فدراسیون و که بیش از حد بدون قبل از موافقت رئیس جمهور و یا دولت فدرال است. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de