این Kathalbari-Shimulia مسیر بسته بندی شده بود با داکا-محدود کشتی به سر می برند توسط مسافران خطر عفونت در زمانی که این کشور دست و پنجه نرم کردن با کروناویروس بحران است.

در مجموع 17 کشتی حمل مسافر در سراسر رودخانه Padma در این مسیر اما تمام عروق هستند نه در عمل در لحظه باعث آنهایی که در حال اجرا به غرق شود.

شبیه مناظر مشاهده شد در مدریپور-Kathalbari اسکله.

پس از BGMEA تصمیم به بازگشایی پوشاک کارخانه در هفته آخر مارس نمرات از کارگران شروع به ازدحام به عقب به سمت داکا نرینگنج و Gazipur از سراسر کشور به شدت به دنبال راهی برای احیای جریان درآمد در میان مستند. دولت نیز تصمیم به بازگشایی مراکز خرید از مارس 10.

در ورود یک کشتی در Shimulia از Kathalbari همراه با وسایل نقلیه در هیئت مدیره صدها نفر از مردم ریخت و خارج از آن. با اتوبوس های سخت برای پیدا کردن در Shimulia حوض این افراد ابتلا به autorickshaw, وانت, موتور سیکلت, تاکسی کابین گذار و دیگر وسایل حمل و نقل به مقصد خود برسد.

“به Dhaka-محدود مسافران کمتری بودند در دو روز گذشته اما تعداد آنها افزایش یافته است از صبح روز سه شنبه گفت:” Sirajul کبیر مسئول Mawa رودخانه پاسگاه پلیس در روز سه شنبه. “در رسیدن به Shimulia بارانداز کشتی آنها عجله به سمت مقصد خود به هر وسیله.”

“امروز اما آن را نه فقط در کارخانه پوشاک کارگران; ما مغازه داران و کارمندان و صاحبان کسب و کار jobholders و مردم از تمام حوزه عجله به سمت داکا. شاید به این خاطر که دولت اعلام بازگشایی بازار.”

AGM Shafiqul اسلام از Shimulia بارانداز گفت: سه کشتی کار در این مسیر در طول روز و شش رگ در شب. اینها عملیاتی اورژانس گذرگاه.

“بیشتر کشتی شده اند به خدمات فشرده در شب برای حمل و نقل کامیون. مردم با استفاده از این عروق در سراسر رودخانه به عنوان آب دیگر حمل و نقل را بسته نگه داشته شده است.”

بنگلادش شناسایی 786 COVID-19 موارد در 24 ساعت تعداد به صبح سه شنبه در بزرگترین جهش مصرف چوب خط حساب کردن از عفونت به 10,929.

مرد دیگری از درگذشت این ویروس در 24 ساعت به 8 صبح سهشنبه آوردن بدن به تعداد 183 گفت: DGHS اضافی مدیر کل Nasima سلطانه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de