Performics India has won the business following a multi-agency pitchPerformics هند برنده کسب و کار پس از چند آژانس زمین

E-ورزشی پلت فرم تلفن همراه لیگ برتر اعطا کرده آن رسانه های دیجیتال و تجزیه و تحلیل دستور به Performics هند است. به عنوان بخشی از دستور Performics هند خواهد بود مسئول برای اجرای رسانه های دیجیتال مبارزات پلت فرم در حالی که همچنین راه اندازی خود را در گوگل پلت فرم بازاریابی پشته. آژانس برنده کسب و کار پس از چند سازمان زمین که دیدم از مشارکت تعدادی از سازمان.

با توجه به Rajat گوپتا معاون رئیس جمهور, بازاریابی, MPL, e-ورزشی پلت فرم منحصر به فرد ارائه محصول در سرعت در حال تحول بازی های موبایل در فضا و در یک مرحله از گسترش سریع و رشد. “ما به دنبال یک شریک که درک پیچیدگی و مقیاس کسب و کار ما خواهد بود و بر این اساس سفارشی کردن همه چیز برای ما است. در Performics هند ما در بر داشت که شریک هستند و به دنبال به جلو به انجام دسته پیشرو با آنها کار می کنند” او در ادامه اضافه شده است.

اخبار مرتبط

با تخصص ما در سراسر رسانه های فن آوری و تجزیه و تحلیل ما خواهد شد کمک به MPL متوجه همه کسب و کار خود اهداف Suchit Sikaria مدیریت شریک Performics هند گفت. “همراه با در حال اجرا خود را رسانه های دیجیتال مبارزات ما نیز راه اندازی گوگل پلت فرم بازاریابی پشته برای MPL,” Sikari اعلام کرد. آژانس همچنین مدیریت برخی از برندها مانند Cred, Udaan و تجارت دستور برای ITC مواد غذایی بدست آورد.

تاسیس در ماه سپتامبر سال 2018 توسط Sai Srinivas Kiran Garimella و Shubham Malhotra MPL تلفن همراه e-ورزشی پلت فرم توسط بنگلور بر اساس Galactus Funware Technology Pvt. Ltd. پلت فرم حمایت خیمه سرمایه گذاران از جمله سرمایه سکویا رفتن سرمایه گذاری و بار اینترنت. بیش از 40 میلیون کاربر ثبت شده شرکت با نزدیک به 40 بازی بر روی پلت فرم. رشد عرضه شامل شطرنج, مسابقه, carrom, فانتزی, ورزشی و رامی که در دسترس هستند در برنامه تلفن همراه.

دفعات بازدید: همچنین: گوگل مراحل در آگهی سیاست; بلوک 2.7 میلیارد بد, تبلیغات, 1.2 میلیون ناشر حساب در سال 2019

دفعات بازدید: همچنین: چرا سازمان های تماس گوگل برنامه ای برای کنترل بی جا و تبلیغات “هوشمند” حرکت

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

BrandWagon در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین نام تجاری اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de