فایزر و BioNTech توسعه برنامه شامل چهار واکسن داوطلبان هر یک به نمایندگی از یک ترکیب مختلف از mRNA فرمت و آنتی ژن هدف.

امریکایی, غول دارویی Pfizer همراه با شرکت زیست فناوری BioNTech آغاز کرده آزمایشات انسانی بالقوه COVID-19 واکسن در ایالات متحده است. اولیه دادگاه را شامل 360 داوطلبان و افراد در حال حاضر دریافت تزریق. در علاوه بر این به ما برخی از 200 نفر ثبت نام برای محاکمه در آلمان است.

نامزد شناخته شده است به عنوان یک mRNA واکسن و به معنای این است که حاوی دستورالعمل برای ساخت پروتئین های ویروسی است که می تواند باعث یک واکنش سیستم ایمنی بدن در بیماران آلوده به ویروس. قبلا BioNTech در حال توسعه شده است mRNA مبتنی بر درمان سرطان است.

اخبار مرتبط

اولین شرکت کنندگان دوز بندی شده اند در ایالات متحده در فاز 1/2 کارآزمایی بالینی برای BNT162 برنامه واکسن برای جلوگیری از COVID-19. محاکمه بخشی از جهانی برنامه توسعه و دوز از کوهورت برای اولین بار در آلمان به پایان رسید در هفته گذشته.

با ما منحصر به فرد و مقاوم در مطالعه بالینی برنامه در جریان شروع در اروپا و در حال حاضر ما نگاه رو به جلو برای پیشرفت به سرعت و در همکاری با شرکای ما در BioNTech و مقامات نظارتی را به امن و موثر واکسن به بیماران که به آن نیاز دارید” گفت: آلبرت Bourla رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت فایزر در آزادی.

“کوتاه کمتر از چهار ماه به بازه زمانی که در آن ما قادر به حرکت از قبل از مطالعات بالینی برای تست انسان فوق العاده ای است و بیشتر نشان می دهد که تعهد ما نسبت به اختصاص ما بهترین در کلاس منابع از آزمایشگاه به تولید و فراتر از آن در جنگ علیه COVID-19 گفت: Bourla.

فایزر و BioNTech توسعه برنامه شامل چهار واکسن داوطلبان هر یک به نمایندگی از یک ترکیب مختلف از mRNA فرمت و آنتی ژن هدف. رمان طراحی آزمایشی اجازه می دهد تا برای ارزیابی های مختلف mRNA نامزدها به طور همزمان به منظور شناسایی امن ترین و بالقوه موثر ترین نامزد در تعداد بیشتری از داوطلبان در یک شیوه ای است که تسهیل به اشتراک گذاری داده ها با مقامات نظارتی در زمان واقعی است.

این دلگرم کننده است که ما شده اند قادر به اهرم بیش از یک دهه تجربه در حال توسعه ما mRNA سیستم عامل برای شروع یک جهانی کارآزمایی بالینی در مناطق متعدد برای ما واکسن برنامه در یک دوره کوتاه است. ما خوشبین هستیم که پیشرفت های متعدد واکسن نامزدها به آزمایش های انسانی به ما اجازه خواهد داد برای شناسایی امن ترین و موثرترین واکسن گزینه در برابر COVID-19 گفت: مدیر عامل و بنیانگذاران BioNTech, Ugur Sahin.

در طول توسعه بالینی مرحله BioNTech ارائه خواهد شد بالینی تامین واکسن از آن GMP گواهی mRNA امکانات تولید در اروپا است. فایزر و BioNTech نیز کار به مقیاس تولید برای عرضه جهانی. فایزر برنامه ای برای فعال کردن آن گسترده شبکه های ساخت و سرمایه گذاری در معرض خطر در تلاش برای تولید یک تایید COVID-19 واکسن به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است برای کسانی که بیشترین نیاز در سراسر جهان است.

وسعت این برنامه باید اجازه تولید میلیون دوز واکسن در سال 2020 افزایش به صدها میلیون نفر در سال 2021.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de