آمریکا داروسازی و آلمانی شریک گفت: اگر واکسن ثابت می شود بی خطر و موثر در آزمایش های آن را به طور بالقوه می تواند آماده برای گسترده ما توزیع تا پایان سال, اصلاح, چند سال خاموش معمولی واکسن توسعه جدول زمانی.

این واکسن که با استفاده از messenger RNA (mRNA) تکنولوژی پتانسیل را دارد که در میان اولین واکسن علیه ویروس آلوده شده است بیش از 1 میلیون نفر در ایالات متحده و برخی از کشته 68,000.

وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان تایید شده یا واکسن جدید کروناویروس هر چند برخی از داروهای مورد استفاده در بیماران تحت اضطراری با استفاده از مجوز.

ما مطالعه بخشی از گسترده تر جهانی برنامه در حال حاضر در جریان است در آلمان که در آن BioNTech استوار است. دوز وجود دارد شروع ماه گذشته.

مدرن, Inc است که با استفاده از تکنولوژی مشابه برای آن واکسن در حال توسعه همراه با دولت ایالات متحده. فاز من تست که کانديد واکسن نیز آغاز شده است با اواسط مرحله آزمایش های برنامه ریزی شده در زمان سه ماهه.

فایزر در هفته گذشته گفت: این امید به دریافت اضطراری مجوز از سازمان غذا و دارو در اوایل اکتبر و می تواند توزیع تا 20 میلیون دوز تا پایان سال 2020 با یک چشم به سمت تولید صدها میلیون دوز در سال آینده.

“حتی رفتن از چند میلیون به 20 میلیون و اجازه خواهد داد که شما برای محافظت از epicentres ویروس و سپس بیرون راندن ویروس از جامعه ما به عنوان ما تا سطح شیب دار به صدها میلیون” فایزر تحقیقات رئیس Mikael Dolsten به رویترز گفت در یک مصاحبه.

با استفاده از مصنوعی mRNA تکنولوژی می توانید با فعال کردن واکسن به توسعه و تولید با سرعت بیشتری نسبت به واکسن این شرکت گفت.

فایزر در هفته گذشته گفت: این انتظار به ایمنی داده ها بر روی این واکسن در دسترس اواخر ماه مه.

محاکمه خواهد شد و در ابتدا هدف به آزمون های مختلف دوز رژيم چهار بالقوه واکسن نامزدها در حدود 360 داوطلب سالم تقسیم به یک گروه و یک گروه از سالمندان است.

محاکمه خواهد شد گسترش به بیشتر افراد بعد از محققان مشخص است که ترکیبات و دوز رژیم های موثر گفت: کیرستن Lyke یک مدیر در دانشگاه مریلند مرکز برای توسعه واکسن و بهداشت جهانی است که شرکت در دادگاه.

دوز در حال حاضر اجرا شده است به برخی از داوطلبان در دانشگاه نیویورک گراسمن دانشکده پزشکی دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی.

فایزر برای گسترش برنامه های آزمایشی به سایت ها در سراسر ایالات متحده در اوایل ماه جولای و در نهایت ممکن است ثبت نام بیش از 8000 شرکت کنندگان, سخنگوی شرکت گفت.

اگر موفق ما کارآزمایی بالینی خواهد بود یکی از سریع ترین تا کنون پیشرفت از واکسن را از مراحل اولیه انجام مطالعات قانونی تصویب فشرده سازی یک فرآیند توسعه که اغلب طول می کشد تا آنجا که یک دهه به بیش از 9 ماه.

“این معادل از انجام فاز یک و دو و سه از نمونه کارآزمايی بالينی اما همه فشرده به ماه مه تا اکتبر قاب زمان” Lyke گفت.

BioNTech تولید واکسن برای محاکمه در امکانات تولید. فایزر در حال سرمایه گذاری در توسعه خود تولید ظرفیت برای واکسن و در حال آماده سازی سایت در ماساچوست, میشیگان, میسوری و بلژیک شروع به تولید آن است.

هر دو شرکت به طور مشترک commercialise واکسن اگر تایید شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de