چگونه رای نمایندگان مجلس در مورد حمایت دولت طرح را تحت تاثیر قرار دهد که آیا انتخابات برگزار می شود در زمان یا بعد از آن و می تواند در تعیین آینده از لهستان ائتلاف حاکم به رهبری ملی قانون و عدالت (PiS) ،

نظر سنجی نشان می دهد که رئیس جمهور آندره Duda یک PiS متحد که بسیار مهم است به این حزب سیاست را در دستور کار خود می تواند پیروزی در انتخابات مجدد توسط یک لغزش اگر انتخابات برگزار می شود به زودی.

مخالفان و برخی در ائتلاف حاکم می خواهید رای گیری به تعویق افتاد یک دوره قابل توجهی از زمان – ماه یا حتی دو سال – نگرانی بیش از بهداشت عمومی و انصاف در انتخابات برگزار شده در طول یک بیماری همه گیر.

آن است که خیلی زود به آنچه مجلس تصمیم خواهد گرفت اما چندین سناریو دارد که می تواند بازی در لهستان در هفته های آینده به عنوان یک نتیجه از نتیجه رای خود را.

پستی رای گیری برنده تصویب

اول به بحث قانون پیشنهادی این هفته فوقانی مجلسی سنا. اکثر ناظران انتظار مخالفان تحت سلطه مجلسی برای رد آن در یک رای گیری به احتمال زیاد به جای روز سه شنبه یا چهارشنبه.

با این حال مجلس سنا رای نهایی کلمه استوار با کاهش مجلسی Sejm. PiS و حاکم آن ائتلاف متحدان برگزاری یک تنگ اکثریت وجود دارد و این حزب تحت فشار قرار دادند تا در هفته های اخیر برای اطمینان از رای گیری نظم و انضباط.

اگر Sejm لغو سنا رد و یا در این سناریو بعید است مجلس سنا نیز در موافقت با آن PiS است که انتظار می رود به حرکت انتخابات ریاست جمهوری به تاریخ 17 مه یا مه 23 اجازه می دهد تا برای زمان بیشتری برای آماده سازی.

این قانون پیشنهادی آن را می دهد گزینه ای برای انجام این کار است.

پستی رای گیری مسدود شده

حتی اگر PiS دارای اکثریت در مجلس ممکن است آن را ممکن است از دست دادن رای در این قانون وجود دارد.

یک شریک جدید در آن ائتلاف پیمان گفته است که مخالف برگزاری انتخابات در حال حاضر.

توافق 18 نماینده از 235 ائتلاف حاکم قانونگذاران در 460-صندلی Sejm. آن است که روشن نیست که چگونه بسیاری از آنها را در مخالفت با پستی رای اما به عنوان چند به عنوان پنج می تواند ترک PiS قادر به ابطال سنا تصمیم گیری.

در تئوری که لهستان را به پای صندوقهای رای در روز یکشنبه. اما آماده سازی برای این عقب مانده و رئیس دولت در امور کمیسیون انتخابات گفت: این امر می تواند غیر ممکن است برای سازماندهی آن در جمله کوتاه توجه کنید.

PIS گزینه اگر طرح مسدود شده

PiS است گفت: آنچه در آن Plan B است. ممکن است در حال حاضر تحت قانون لهستانی به تغییر تاریخ انتخابات پس از آن اعلام شده است.

شورش توسط پیمان می تواند شکستن ائتلاف حاکم و سقوط لهستان به هرج و مرج سیاسی در زمانی که همه گیر نیاز به یک دولت قوی پاسخ به سرپا نگه داشتن یک مغولان اقتصاد است.

PiS ممکن است در نهایت حاکم به عنوان یک اقلیت در دولت با تکیه بر ad hoc پشتیبانی می کند. یک ضربه محکم و ناگهانی انتخابات پارلمانی نمی تواند رد.

برای اجتناب از نیاز به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در مارس 10, PiS می تواند اعلام یک وضعیت اضطراری و یا بلایای طبیعی چیزی است که آن را تا کنون حاضر به انجام این استدلال که وجود دارد نه دلایل کافی برای انجام این کار.

تحت قانون اساسی این امر پس از آن باعث به تعویق افتادن انتخابات ریاست جمهوری. آن را نمی تواند پس از آن برگزار می شود حداقل تا 90 روز پس از نهایی بلند کردن اجسام از هر گونه وضعیت اضطراری.

رئیس جمهور می تواند تنظیم مجدد ساعت

لهستانی رسانه ها با استناد به منابع بی نام نیز ذکر این احتمال که Duda می تواند استعفا به عنوان رئیس جمهور قبل از پایان مدت خود را.

تحت چنین سناریویی جدید رای را باید اعلام کرد بعد از دو هفته پس از استعفای خود و انتخابات برگزار خواهد شد ظرف مدت 60 روز از روز از اعلام.

پیشنهاد توافق برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در دو سال نیاز به تغییر اساسی اما این گزینه نیست باید حمایت کافی در مجلس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de