Trinamool کنگره رهبر و Rajya سبها MP درک اوبراین. فایل PTI

این Trinamool کنگره دوشنبه پیوست مخالفان کر در نخوری مرکز شارژ پول از کارگران مهاجر به کشتی آنها را به خانه در قطار و گفت: دولت باید خود را برای اطمینان از بدون هیچ زحمتی رایگان بازگشت به مکان های مادری خود.

“این کارگران باید آورده برگشت به صفحه اصلی به صورت رایگان. به همین دلیل است که وزارت راه آهن شارژ آنها ؟ این اتحادیه از دولت و راه آهن انجام نشده و هر نفع به مهاجران. این وظیفه دولت مرکزی برای اطمینان از امن و رایگان سفر از کارگران مهاجر به خانه های خود” سابق وزیر راه آهن و ارشد TMC رهبر دینش Trivedi گفت: در رسانه های مجازی در دیدار با اینجا.

اخبار مرتبط

“اگر آنها می تواند کمک به کسب و کار خانه پس چرا به فقیر مهاجر کارگران آنها رنج می برند به دلیل ناگهانی اعلام این مستند توسط مرکز” او گفت:.

بازتاب Trivedi خود TMC همکار و رهبر حزب در Rajya سبها, Derek اوبراین گفت: راه آهن درخواست دولت برای جمع آوری پول است یک مثال کلاسیک از uncooperative فدرالیسم.

“هرگز فراموش نکنید که این دولت است که اعلام کرد 21-day مستند با چهار ساعت توجه کنید. دفعات بازدید: دستورالعمل راه آهن. آنها به وضوح می گویند که ارسال دولتی برای جمع آوری پول است. پس در واقع آن را وسیله ای برای جمع آوری پول از کارگران مهاجر. غم انگیز است. این یک مثال کلاسیک از uncooperative فدرالیسم” او هنوز توییتی.

این مرکز دارای نظریه ساده; وقتی همه چیز خوب است, دولت اتحاد طول می کشد اعتبار وقتی اوضاع سخت آن عبور می کند این بار به کشورهای اوبراین ادعا کرد.

با اشاره به تصمیم دولت مرکزی برای ارسال سلامت تیم به مکان های با COVID-19 موارد اوبراین گفت: واقعیت این است که تنها یک تیم فرستاده شده به بنگال نشان میدهد که وضعیت در اینجا به مراتب بهتر از کشورهای دیگر.

“یک مرکزی تیم سلامت فرستاده شده به بنگال و دو به کشورهای دیگر. این ثابت می کند که وضعیت در بنگال بهتر از کشورهای دیگر… ما امیدواریم که BJP در حال حاضر تعطیل آن خبر جعلی کارخانه با هدف گسترش اردک در برابر بنگال,” او گفت:.

در واکنش به اوبراین نظرات, West Bengal BJP جمهور Dilip Ghosh گفت: دولت دارای سابقه همکاری نمی کنند با مرکزی تیم است.

“ما را دیده اند که چگونه Mamata بانرجی دولت را همکاری با وزرا مرکزی تیم (IMCT) بازدید از دولت است. که ممکن است دلیل تنها یک تیم ارسال شد” Ghosh گفت.

در ضمن صحبت در ادامه جنگ لفظی بین وزیر و فرماندار Jagdeep Dhankhar بیش از دولت را از دست داده و همه گیر TMC MP Monty Bandopadhyay گفت: مردم به خوبی آگاه هستند که “چه راج بهون در حال انجام است”.

“مردم بنگال در حال از لحاظ سیاسی آگاه آنها می توانید ببینید که چه راج بهون در حال انجام است… چگونه از آن شده اند اگر رئیس جمهور در نامه ای به نخست وزیر هر روز؟”

Dhankhar روز دوشنبه سوار تازه حمله بانرجی متهم او را از در حال اجرا یک “حکومت پلیسی” و گفت: او را “نابجا” موضع در مورد اصول قانون اساسی نشان دهنده “استبداد” است که هیچ جایی در یک دموکراسی است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de