لندن, مه 5

محققان از شناسایی یک انسان کامل آنتی بادی مونوکلونال است که مانع از SARS-CoV-2 (COVID-19) virus از آلوده کردن سلولهای کشت.

کشف مفصل در مجله Nature Communications, یک گام اولیه به سمت توسعه یک انسان کامل آنتی بادی برای درمان یا جلوگیری از بیماری تنفسی COVID-19 ناشی از رمان coronavirus SARS-CoV-2.

این تحقیقات از دانشگاه اوترخت اراسموس مرکز پزشکی و بندر BioMed (HBM) بر اساس کار آنها در گذشته انجام داده اند آنتی بادی در هدف قرار دادن SARS-CoV است که ظهور در 2002/2003.

“با استفاده از این مجموعه ای از SARS-CoV آنتی بادی های ما شناسایی یک آنتی بادی که همچنین neutralises عفونت SARS-CoV-2 در سلولهای کشت” گفت: مطالعه شرکت سرب نویسنده Berend-Jan بوش دانشیار در دانشگاه اوترخت در هلند است.

“چنین بوده بادی دارای پتانسیل برای تغییر این دوره از عفونت در میزبان آلوده, حمایت از ویروس ترخیص کالا از گمرک و یا محافظت از یک مثلا فردی که در معرض ویروس” بوش اضافه شده است.

محققان اشاره کردند که این آنتی بادی متصل به یک دامنه است که حفظ در هر دو SARS-CoV و SARS-CoV-2 توضیح توانایی خود را به خنثی کردن هر دو ویروس است.

این کراس بوده از ویژگی های این آنتی بادی بسیار جالب است و نشان می دهد که ممکن است بالقوه در کاهش بیماری های ناشی از آینده-کشورهای در حال ظهور مربوط coronaviruses بوش گفت.

این کشف را فراهم می کند یک بنیان قوی برای تحقیقات بیشتر به توصیف این آنتی بادی و شروع به توسعه به عنوان یک پتانسیل COVID-19 درمان است.

“این آنتی بادی مورد استفاده در این کار به طور کامل انسان اجازه می دهد توسعه به ادامه مطلب و به سرعت در حال کاهش پتانسیل برای ایمنی مربوط به عوارض جانبی” گفت: مطالعه همکاری نویسنده فرانک Grosveld.

متعارف درمانی آنتی بادی هستند که در گونه های دیگر و پس از آن باید تحت کار اضافی به ‘انسانیت’ آنها با توجه به محققان.

این آنتی بادی تولید شد با استفاده از بندرگاه BioMed را H2L2 موش تراریخته فن آوری است.

“این تحقیقات پیشگامانه. کار بسیار بیشتری مورد نیاز است برای ارزیابی اینکه آیا این آنتی بادی می تواند محافظت و یا کاهش شدت بیماری در انسان گفت:” دکتر Jingsong وانگ, موسس, رئیس و مدیر اجرایی بندرگاه BioMed.

“ما انتظار داریم برای پیشبرد توسعه آنتی بادی با همکاران. ما اعتقاد داریم که ما فن آوری می تواند کمک به پرداختن به این فوری ترین بهداشت عمومی نیاز دارند و ما به دنبال چندین پژوهش دیگر راههای” وانگ اشاره کرد.

IANS

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de