نیویورک تایمز led تمام رسانه ها با سه جایزه. نیویورکر برنده دو و غیر انتفاعی خروجی ProPublica در زمان یک جایزه و مشترک دیگر.

این جایزه برای خدمات عمومی در نظر گرفته معتبر ترین از Pulitzers رفت به Anchorage Daily News, که با همکاری Marketplace برای yearlong بررسی خشونت های جنسی در آلاسکا است.

این سری از کشف یک “دو رديفه” سیستم عدالت کیفری در دولت که در آن روستایی جوامع نامتناسب جمعیت توسط مردم بومی در حال محدود و یا بدون دسترسی به اجرای قانون و چهار بار به عنوان بسیاری از مجرمین رابطه جنسی به عنوان ایالات متحده سرانه میانگین ملی است.

“این نشان می دهد که چه چیزی ممکن است در یک اتاق خبر” گفت: David alaska online, ویرایشگر, از, Anchorage, اخبار روزانه در یک مصاحبه تلفنی دوشنبه.

اخبار روزانه حدود 30 روزنامه نگاران شاغل در آن اتاق خبر, alaska online گفت. آن پیوست و با ProPublica به عنوان بخشی از یک طرح به نام محلی گزارش شبکه.

“در این مورد آن واقعا ممکن است به دلیل همکاری با ProPublica,” alaska online گفت. “که بخشی از راه های جدید رسانه ها کار می کنند این روزها از طریق همکاری.”

این سومین پولیتزر برای خدمات عمومی برای Anchorage Daily News.

جوایز برای بار آمد در این دسته از تفسیر روزنامه نگاری تحقیقی و گزارش بین المللی.

تفسیر جایزه رفت به قدیمی هانا جونز تحریریه برای مجله نیویورک تایمز برای مقاله خود را که در خدمت به عنوان پیشرو قطعه در 1619 پروژه یک سری محور reframing تاریخ ایالات متحده با تمرکز بر عواقب ناشی از برده داری و سهم از آمریکایی های سیاه و سفید. پروژه led توسط هانا-جونز شامل یک broadsheet بخش و پادکست.

“یکی از بلند پروازانه ترین اعمال از روزنامه نگاری در سال,” Dean Baquet بار’ سردبیر اجرایی گفت: کارکنان دوشنبه.

تحقیقی جایزه رفت و به یک بار معاینه توسط Brian M. Rosenthal از شهر نیویورک تاکسی میباشد. آن را در بر داشت که بسیاری از رانندگان برخی از آنها انگلیسی صحبت نمی کنم شده بود زین با درنده وام که ارزش تاکسی مدال در $1 میلیون یا بیشتر کمک شود نزدیک به یک هزار مدال صاحبان به فایل برای ورشکستگی. این سری باعث شد این شهر به پیشنهاد 500 میلیون دلار کمک مالی.

هیئت مدیره اعطا بین المللی جایزه به یک سری بار توسط روزنامه نگاران جزئیات نفوذ روسیه عملیات در خارج از کشور از ترور به انتخابات دخالت, در سال های پس از آن دروغ تلاش در سال 2016 آمریکا انتخابات ریاست جمهوری.

برای اولین بار Pulitzers به رسمیت شناخته شده روزنامه نگاری صوتی با یک جایزه برای “کردن جمعیت” همکاری و مشارکت بین کارکنان “این زندگی آمریکایی” در دراز مدت برنامه تولید شده توسط شیکاگو ایستگاه WBEZ و مولی اوتول از لس آنجلس تایمز و امیلی سبز سنندج, معاون, اخبار.

پولیتزر جایزه اول در سال 1917 و ارائه سالانه توسط دانشگاه کلمبیا برای برتری در روزنامه نگاری و کتاب و موسیقی و درام, اعلام شد, از طریق ویدئو livestream از اتاق نشیمن پولیتزر مدیر دانا Canedy به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. ماه گذشته پولیتزر هیئت مدیره منتقل تاریخ مراسم از 20 آوریل دوشنبه گفت که بسیاری از اعضای هیئت مدیره “در خط مقدم اطلاع رسانی عمومی در به سرعت در حال تحول coronavirus بیماری همه گیر.”

Canedy آغاز کرد و این اعلام بعد از ظهر دوشنبه با مقایسه روزنامه نگاران به پاسخ اضطراری و مراقبت های بهداشتی کارگران بودند که “در حال اجرا به سوی آتش است.”

“با وجود حملات بی امان در حقیقت هدف هماهنگ تلاش ها برای تضعیف کشور ما مطبوعات آزاد و مداوم اقتصادی headwinds روزنامه نگاران همچنان به دنبال و ارائه حقایق ضروری و حقایق به ما امن نگه دارید و برای حفاظت از دموکراسی ما,” او گفت:.

دو مدیران در رسانه ها که برنده Pulitzers — استفان انگلبرگ, ProPublica را editor-in-chief و دیوید Remnick سردبیر نیویورکر — خدمت در جایزه پولیتزر هیئت مدیره. نیکول Carroll, editor-in-chief از ایالات متحده آمریکا امروز یک گانت مقاله نیز در هیئت مدیره.

The Courier-Journal در لوئیزویل کنتاکی است که متعلق به شرکت گانت بزرگترین روزنامه های زنجیره ای در کشور موفق به کسب اخبار جایزه برای پوشش آن از عفو صدها نفر از مردم توسط Gov مت Bevin. آنها شامل یک مرد به جرم قتل که برادر را مطرح کرده و پول برای Bevin را ناموفق انتخاب مجدد مبارزه است.

خانواده متعلق به سیاتل تایمز برنده ملی گزارش جایزه خود را پوشش دهند. آن سری که اداره هوانوردی فدرال حال همکاری با بوئینگ خود بازرسان در تصویب این ضرب ناقص پرواز کنترل سیستم از 737 Max. یکی از چهار خبرنگاران در سری مایک بیکر در حال حاضر سیاتل رئیس دفتر نیویورک تایمز.

دومین گزارش ملی جایزه رفت به خبرنگاران در Marketplace برای مقالات در نیروی دریایی 7th ناوگان و تصادفات منجر به مرگ مربوط به نیروی دریایی و تفنگداران دریایی.

نیویورکر برنده دو جایزه برای قابلیت نوشتن و سرمقاله زنهایی — دومی برای بری Blitt که کاریکاتور از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر چهره های سیاسی اغلب به نظر می رسد بر روی جلد. از ویژگی های جایزه رفت و به بن Taub برای یک داستان در مورد یک خلیج گوانتانامو زندانی متهم به کمک به القاعده که شکنجه شد و حتی به عنوان او حفظ بی گناهی خود را.

نویسنده Colson وایتهد برنده در داستان دسته رمان خود را “نیکل پسران” — وایتهد دوم پولیتزر. موسیقی تئاتر نویسنده Michael R جکسون برنده پولیتزر برای درام برای موسیقی خود را “عجیب و غریب حلقه.” W کالیب McDaniel در زمان این جایزه در تاریخ برای کتاب خود “طعم شیرین آزادی: یک داستان واقعی از برده داری و جبران در امریکا” و بنیامین موزر برنده در بیوگرافی برای “Sontag: او زندگی و کار” مطالعه خود را از نویسنده و روشنفکر عمومی Susan Sontag.

واشنگتن پست برنده برای گزارش توضیحی برای یک سری که با استفاده از نقشه های تعاملی و بصری روزنامه نگاری برای روشن کردن خطرات ناشی از گرمایش جهانی است.

این جایزه برای شکستن جدید عکاسی, رفت به سلامت کارکنان که اسیر تصاویر زنده از هنگ Kongers اعتراض به دولت چین. سه آسوشیتد پرس عکاسان خبری برنده در قابلیت عکاسی دسته بندی برای تصاویر کشمیر زیر یک هندی سرکوب سرزمین مورد مناقشه است. لس آنجلس تایمز و منتقد هنر کریستوفر نایت برنده در انتقاد دسته برای خود ستون استدلال در برابر یک پیشنهاد به تعمیرات اساسی Los Angeles County Museum of Art.

The Baltimore Sun برنده محلی گزارش جایزه برای پوشش آن از شهردار سابق کاترین Pugh. آیات که Pugh به دست آورده $800,000 از بیمارستان ها و شرکت های بیمه’ به صورت فله خرید خود او-انتشار کتاب کودکان کمک کرده و منجر به استعفای او. Pugh نیز مجرم به اتهام فدرال.

سرمقاله نوشتن جایزه رفت و به جفری Gerritt از هرالد-مطبوعات فلسطین تگزاس 100 مایلی جنوب شرقی دالاس برای یک سری در مرگ و میر زندانیان در انتظار محاکمه است. روز جمعه هرالد-ناشر مطبوعات اعلام کرد که روزنامه را کاهش میدهد نسخه قابل چاپ به سه روز در هفته در پاسخ به رکود اقتصادی باعث coronavirus.

استناد ویژه رفت و به ایدا B. چاه پیشگام خبرنگار تحقیقی که متولد شد به عنوان برده و در معرض وحشت از مجازات در ایالات متحده آمریکا از طریق کار خود را. مارک تریسی

2020 لیست برندگان

خدمات عمومی

انکوریج اخبار روزانه با کمک از Marketplace

به Anchorage Daily News, در همکاری با سازمان های غیر انتفاعی خروجی ProPublica, برنده های معتبر خدمات عمومی جایزه برای یک yearlong بررسی خشونت های جنسی در آلاسکا است. سری led با خبرنگار Kyle هاپکینز از کشف یک “دو رديفه” سیستم عدالت کیفری در دولت که در آن روستایی جوامع نامتناسب جمعیت توسط مردم بومی در حال محدود و یا بدون دسترسی به اجرای قانون و چهار بار به عنوان بسیاری از مجرمین رابطه جنسی به عنوان مناطق دیگر در ایالات متحده سرانه.

فینالیست: The New York Times; واشنگتن پست

اخبار

کارکنان پیک-مجله لوئیزویل, کنتاکی

کارکنان مجله پیک کشف چگونه در آخرین لحظه رضایت توسط کنتاکی خروجی فرماندار مت Bevin شده و به طور یک جانبه و نقض هنجارهای قانونی است. در یک مورد پیک-مجله نشان داد روابط سیاسی به یک منتشر زندانی: خانواده اش کمک هزاران نفر به فرماندار مبارزات انتخاباتی. این مقاله گزارش منجر به یک تحقیق توسط سازمان های فدرال.

فینالیست: کارکنان Los Angeles Times; کارکنان از واشنگتن پست

گزارش های تحقیقی

برایان M روزنتال از نیویورک تایمز

روزنتال, 31 دریافت جایزه برای سری پنج بخشی که چگونه بی پروا وام, توزیع, توسط یک گروه کوچک از تاکسی مدال صاحبان قرار داده و هزاران نفر از مهاجران در بدهی در حالی که بانکداران ساخته شده سود. روزنتال نشان داد که مقامات دولتی اجازه دهندگان با ارتباطات سیاسی به دامن برخی مقررات و وقایع اثر مخرب بدهی تا به حال در رانندگان باعث مختلفی دست به خودکشی میزنند. این گزارش منجر به های محلی و ایالتی و فدرال تحقیقات.

فینالیست: Jay هنکاک و الیزابت لوکاس از قیصر سلامت نیوز; کارکنان وال استریت ژورنال

توضیحی گزارش

کارکنان از واشنگتن پست

در آن سری “2°C: فراتر از حد” واشنگتن پست بررسی اثرات فاجعه گرم شدن کره زمین, تجزیه و تحلیل نزدیک به 170 سال از متوسط داده ها ایجاد نقشه های تعاملی و جلوه های تصویری و تدوین اعزام از یک دوجین نقاط داغ. فراگیر گزارش که شامل داستان در مورد هوای مطبوع در قطر و آتش سوزی در کالیفرنیا نشان داد که چگونه بخش هایی از زمین در حال حاضر گرم با 2 درجه سانتیگراد (3.6 درجه فارنهایت) — آستانه در نظر گرفته خطرناک توسط سیاستگذاران در سراسر جهان است.

فینالیست: Rosanna Xia, Swetha Kannan و تری Castleman از لس آنجلس تایمز; کارکنان آشکار از مرکز خاطر گزارش های تحقیقی

محلی گزارش

کارکنان The Baltimore Sun

کارکنان بالتیمور سان مفتخر شد به گزارش که نشان داد که شهردار کاترین Pugh از بالتیمور تا به حال هیچ پیشنهاد قرارداد با دانشگاه مریلند سیستم پزشکی برای افزایش سود خود-انتشار کتاب کودکان. این گزارش منجر به استعفای شهردار و یک فوریه صدور حکم سه سال در زندان فدرال. داستان شروع با یک نکته به خبرنگار آفتاب لوقا Broadwater درخواست او را به نگاه به قرارداد در دولت سیستم بیمارستان. هنگامی که او در سراسر Pugh نام در لیست و صدها هزار دلار برای او کتاب او می دانست که این داستان بود که بزرگتر از او پیش بینی شده است. “کل newsroom فعال می شود و هر کس را دیدم که از حق دور است که این است برای رفتن به یک داستان بزرگ و بیایید همه رول” Broadwater, 40, در مصاحبه ای گفت:.

فینالیست: پیتر اسمیت استفانی عشق و صدفی بردبری از Pittsburgh Post-Gazette; کارکنان از بوستون گلوب

گزارش ملی

T مسیحی میلر مگان افزایش یافت و رابرت Faturechi از Marketplace

دومینیک گیتس, استیو Miletich مایک بیکر و لوئیس Kamb از سیاتل تایمز

گزارش تیم برای Marketplace را “فاجعه در اقیانوس آرام” سری صرف 18 ماه بررسی چند مرگبار حوادث مربوط به نیروی دریایی و تفنگداران دریایی در سال 2017 و 2018. در حالی که ارتش تلاش برای جلوگیری از آن گزارش این تیم با استفاده از بیش از 13000 صفحات محرمانه سوابق و مصاحبه با صدها نفر از مقامات افشای یک دنباله از منسوخ تجهیزات کافی و آموزش ها و هشدارها نادیده گرفته شده توسط رهبری ارشد.

پس از 346 نفر در دو تصادفات مربوط به بوئینگ 737 Max جت سیاتل تایمز آغاز شد گزارش های سازنده بسیاری از اشتباه منجر به حوادث است. در بیش از 150 داستان, گزارش, تیم, تشریح مسائل مانند بوئینگ مشکل ساز پرواز سیستم کنترل و ناقص روند قانونی که واگذار ایمنی مسئولیت به شرکت و مدیریت مجاز به گرفتن کلید های میانبر و نادیده گرفتن هشدارهای.

فینالیست: کارکنان وال استریت ژورنال

گزارش بین المللی

کارکنان نیویورک تایمز

حمایت دولت ترور مبارزات; فروشندگان سلاح به مزدوران; نظامی گروه هوش استقرار هکرها برای بی ثبات کردن انتخابات است. این طرح از یک رمان جاسوسی; آن را ولادیمیر پوتین رئیس جمهور رژیم در روسیه است. کارکنان از گزارش نیویورک تایمز از, اوکراین, ماداگاسکار, بلغارستان لیبی و آفریقای مرکزی از بانگوئی اغلب در معرض خطر به کشف لایه های بسیاری پشت پوتین جهان-پوشا عملیات. این داستان ارائه پرچین حساب spycraft که از کرملین.

فینالیست: کارکنان نیویورک تایمز; کارکنان رادیو فردا

گزارش صوتی

کارکنان “این زندگی آمریکایی” با مولی اوتول از لس آنجلس تایمز و امیلی سبز, مترجم آزاد, معاون, اخبار,

“این زندگی آمریکایی” برنده اولین جایزه پولیتزر برای صدا خبرنگاری برای یک قسمت از “از جمعیت است.” این قسمت تمرکز بر اثر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “باقی می ماند در مکزیک” سیاست و چگونه آن را تحت تاثیر قرار پناهندگی پناهجویان که در انتظار کمک در مکزیک است. مولی o’toole, یک خبرنگار تحقیقی مصاحبه پناهندگی افسران که اجرا سیاست در چادر اردوگاه در سراسر مرز. این قسمت همچنین شامل گزارش توسط امیلی سبز استفاده می شود که ضبط شده از کارتل تلاش برای مذاکره باج برای یک پدر و پسر که ربوده شده بود بلافاصله پس از بازگشت به مکزیک.

فینالیست: اندرو بک فضل تراشه برانتلی گراهام اسمیت, نیکول Beemsterboer و رابرت کمی از NPR; Nigel فقیر Earlonne جنگل و Charles Thomas برای “گوش فشار” تولید شده توسط زندانیان زندان ایالتی سن کوئنتین.

قابلیت نوشتن

بن Taub از نیویورکر

Taub که پیوست نیویورکر به عنوان یک نویسنده کارکنان در سال 2017 گفت: داستان دلخراش از Mohamedou Salahi یک مهندس بود که متهم به کمک به القاعده و صرف 15 سال در آمریکا از اردوگاه های بازداشت در گوانتانامو بای. وجود دارد Salahi بود و شکنجه و بازجویی و حتی به عنوان او حفظ بی گناهی خود و اصرار داشت او را نگه نمی تندرو views. نوبت دلسوز و تحقیقی, Taub در هم پیچیده اکتشاف خود را از Salahi را در مخمصه با یک معاینه گسترده تر از امریکا yearslong جنگ با تروریسم.

فینالیست: Chloé کوپر جونز خبرنگار آزاد آستانه; الن بری از نیویورک تایمز; نستور راموس از بوستون گلوب

تفسیر

قدیمی, هانا جونز از نیویورک تایمز

هانا جونز تحریریه در مجله نیویورک تایمز مخلوط حکایت شخصی و تاریخ در مقاله برای مجله “The 1619 پروژه” است که به دنبال re-مرکز کمک های آمریکایی های آفریقایی تبار از جمله بردگی مردم به تاریخ آمریکا است. این پروژه بخشی از فرهنگ جنگ و حزبی فوتبال با محافظه کاران از جمله نیوت گینگریچ حمله به آن به عنوان بخشی از آنچه او گفته بود روزنامه را علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. پنج تاریخچه استادان امضا نامه ای در انتقاد از ابتکار به عنوان ستوده اما ناقص در برخی از خاص خانگی در چند نقطه در هانا جونز مقاله. در یک عمل متقابل جیک سیلوراستاین, مجله editor-in-chief ایستاده بود توسط این پروژه است.

فینالیست: سالی جنکینز از واشنگتن پست; استیو لوپز از لس آنجلس تایمز

انتقاد

کریستوفر نایت از لس آنجلس تایمز

شوالیه است که یک هنر منتقد لس آنجلس تایمز از سال 1989 به رسمیت شناخته شده بود خود را برای نقد یک پیشنهاد به تعمیرات اساسی Los Angeles County Museum of Art. در قلبی و دقیق ستون مخالفت با طرح شوالیه به استناد برترین نقش موزه در شهرستان را شهری فرهنگی و پارچه. نایت شده است فینالیست برای نقد جایزه در سه نوبت در سال 1991 و 2001 و 2007.

فینالیست: جاستین Davidson of New York magazine; Soraya نادیا مک دونالد از شکست نخوردگان

سرمقاله نوشتن

جفری Gerritt از فلسطین (تگزاس) هرالد مطبوعات

Gerritt می نویسد: برای هرالد-مطبوعات فلسطین تگزاس (texas) یک شهر در 100 کیلومتری جنوب شرقی دالاس. او اهدا شد برای سری خود را در مرگ و میر پیش از محاکمه زندانیان در زندان. مرگ یک La Salle County زندانی در ماه اوت سال 2017 نوامبر سرمقاله گفت: “کالبد شکافی حکومت دیویس’ مرگ ‘اتفاقی’ اما مانند بسیاری از تگزاس سالانه 100-به علاوه در بازداشت, مرگ و میر آن را ناشی از یک کشنده ترکیبی از سهل انگاری و بی کفایتی و بی تفاوتی.”

فینالیست: جیل Burcum از استار تریبیون, مینیاپولیس, مینه سوتا; ملیندا Henneberger از کانزاس سیتی استار

سرمقاله زنهایی

بری Blitt کننده در نیویورکر

Blitt را unflattering کاریکاتور از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب فضل نیویورکر را پوشش می دهد. قضات گفت: کارتون skewered مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید با “فریب آمیزی شیرین آبرنگ سبک.” Blitt تا به کمک انیمیشن به صفحات نیویورکر برای بیش از 30 سال است. او در حال حاضر دارای یک سری در نسخه آنلاین نیز هست.

فینالیست: Kevin Kallaugher مترجم آزاد; Lalo Alcaraz, مترجم آزاد; مت Bors از نوک قلم

اخبار عکاسی

عکاسی کارکنان رادیو فردا

عکاسی کارکنان از رویترز نوشت برای قابل توجه عکس از هنگ کنگ به عنوان شهروندان نصب شده در تظاهرات گسترده علیه تجاوز از دولت چین. تصاویری از آتش و گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی به عنوان شورش را در خیابان دستگیر افزایش خشونت و آشفتگی ناشی از برخورد.

فینالیست: Dieu Nalio چری و ربکا بلک ول از آسوشیتد پرس; تام فاکس از اخبار صبح دالاس

از ویژگی های عکاسی

Channi Anand, مختار خان و دار یاسین از آسوشیتد پرس

سه عکاسان شد تقدیر را برای گرفتن تصاویر زنده از درگیری در کشمیر به هند ترک خورده در رقابت خاک. منطقه ساکنان قرار داده شد و تحت مقررات منع رفت و آمد و ارتباطات شد و بیهوش شدم. عکاسان نشان داد که آشفتگی و مخمصه کشمیری مردم است.

فینالیست: ارین کلارک از بوستون گلوب; مریم F. کالورت عکاس آزاد

داستان

“نیکل پسران” توسط Colson Whitehead

با این سال پولیتزر جایزه Colson سرسفید می شود فقط چهارم نویسنده داستان را به نفع خود جایزه دو بار (دیگران Booth Tarkington ویلیام فاکنر و John Updike). “نیکل پسران” reimagines زندگی واقعی وحشت در مدرسه اصلاحات در دهه 1960 فلوریدا. “دو کتاب سنگین در یک ردیف سرازیر شد از من” وایتهد 50 روز دوشنبه گفت. (او برنده برای “راه آهن زیرزمینی” در سال 2017.) “و من برطرف شد باید انجام شود صحبت کردن در مورد آنها در واقع از آنجا که آنها در زمان و انرژی زیادی از من. کتاب بعدی من کار بر روی بیشتر جوک ها در آن احساس می کند مانند این دو کتاب به نظر می رسد نوع از راه دور در حال حاضر.”

فینالیست: “هلندی خانه” توسط ان Patchett; “توپکا مدرسه” توسط بن لرنر

درام

“عجیب و غریب حلقه” توسط Michael R جکسون

جکسون, 39, است, گی, سیاه, موزیکال-تئاتر نویسنده نوشت که موسیقی مورد, گی, سیاه, موزیکال-تئاتر, نویسنده, نوشتن, موسیقی مورد, گی, سیاه, موزیکال-تئاتر نویسنده است. “من در تلاش بود به صحبت در مورد آنچه در آن به معنی یک نفس کلی و سیاه و عجیب و غریب خود در خاص — فقط ابراز شادی ها و غم ها از تجربه بودن در این خاص بدن” جکسون در مصاحبه ای گفت:. موسیقی است که به عنوان مسخره را به عنوان آن را برای تلفن های موبایل — شجاعانه و عزت lacerating ظالمانه و در حال حرکت است. بار توصیف آن به عنوان “یک نقاشی از چهره خود در یک endless تالار آینه” و آن را به نام “jubilantly نگران.” نشان می دهد تولید شد off-Broadway سال گذشته توسط نمایشنامه نویسان افق در ارتباط با صفحه 73.

فینالیست: “قهرمانان چهارم عطف” خواهد شد Arbery; “قدرت نرم” توسط دیوید هنری هوانگ و جانین Tesori

تاریخچه

“طعم شیرین آزادی: یک داستان واقعی از برده داری و جبران در امریکا” توسط W کالیب McDaniel

هنریتا چوب متولد شد و به برده داری از نظر قانونی آزاد در سال 1848 پس از آن ربوده شده و به فروش می رسد به اسارت در سال 1858. او بعد از شکایت کرد او دزد و اهدا شد 2500 دلار — ترین تا کنون اهدا توسط یک دادگاه آمریکایی به عنوان اعاده به برده داری. جایزه هیات داوران اشاره کرد McDaniel, 40, استادیار در دانشگاه رایس برای “یک استادانه تحقیق مدیتیشن در ایران.”

فینالیست: “رقابت برای سود: چگونه بانک و صنعت املاک و مستغلات تضعیف سیاه مالکیت خانه” توسط Keeanga-Yamahtta Taylor; “پایان افسانه: از مرزی به مرز دیوار در ذهن آمریکا” توسط گرگ Grandin

بیوگرافی

“Sontag: او زندگی و کار” توسط بنیامین Moser

Moser, 43, بود, ذکر برای “یک مقتدرانه ساخته شده کار” گرفتن Susan Sontag را “نابغه و انسانیت در کنار او, اعتیاد جنسی ابهامات و فرار enthusiasms.” به تحقیق این کتاب او در مصاحبه نزدیک به 600, دوستان, دشمنان و بستگان و سردبیران عاشقان و دیگران را به تصرف فکری که به شکل تفکر ما در مورد همه چیز از هنر به جنگ بیماری است. “من امیدوارم که میراث او را نمی توان به عنوان یک کنجکاوی تاریخی بلکه به عنوان چیزی حیاتی و مداوم” او گفت:.

فینالیست: “ما مرد: Richard Holbrooke و پایان آمریکایی قرن” توسط جورج پاکر; “پاریس زندگی می کند: ساموئل بکت Simone de Beauvoir, و من” توسط Deirdre Bair

شعر

“سنت” توسط جریکو قهوه ای

قهوه ای صحبت کرد جمعه بودن “پیشی گیرد و غرق” روند نگارش سوم مجموعه است. “این کتاب نمی leave me alone”, او گفت:. “من در حال نوشتن اشعار در آسانسور. من تا به حال به جلو ماشین من به نوشتن شعر. آن را هیجان انگیز ترین و طاقت فرسا چیز است.” این کتاب را پوشش می دهد افراد از جنگ تروا به جیمز بالدوین به شاید اکثر مرکزی که اغلب بدون مجازات خشونت که پلیس به ارتکاب علیه آمریکایی های آفریقایی تبار. “به رسمیت شناختن احساس خوب” قهوه ای, 44 گفت. “اما من هنوز هم باید کار را به انجام. من می خواهم به ادامه خرابکارانه پرسیدن سوالات سخت و پاسخ دادن به آنها را از طریق شعر است.”

فینالیست: “بیشعور” توسط مریم Ruefle; “تنها به عنوان روز طولانی: جدید و منتخب اشعار” توسط Dorianne Laux

به طور کلی غیرداستانی

“The Undying: درد, آسیب پذیری, مرگ و میر, پزشکی, هنر, زمان, رویاهای, داده, خستگی, سرطان و مراقبت” توسط آن بویر

“پایان افسانه: از مرزی به مرز دیوار در ذهن آمریکا” توسط گرگ Grandin

در زمان تشخیص خود با یک فرم تهاجمی سرطان پستان شاعر آن بویر شد 41 و پدر و مادر تنها. در نوع هجوم خاطرات بویر در حال حاضر 46 تواریخ مبارزه خود را برای زنده ماندن نه تنها این بیماری بلکه یک رژیم شیمی درمانی. “برای ارسال به آن فکر کردم این بود به احساس می کنم مثل مرگ اما احتمالا به زندگی می کنند” او می نویسد. این کتاب که درو مقایسه Susan Sontag را “بیماری به عنوان استعاره” بود به نام “فوق العاده و خشمگین” توسط نیویورک تایمز.

بویر مشترک این جایزه به صورت کلی غیرداستانی با مورخ گرگ Grandin, 57, که, کتاب در مورد مرز آمریکا, بررسی اسطوره آمریکا استثنایی. Grandin آثار کشور را ملتهب اعتقاد بی پایان به بیرون گسترش و چگونه آن را راه داد به ناسیونالیسم و نژاد پرستی و حزبی قطبی شدن epitomised توسط جریان سیاسی نبرد بیش از مهاجرت و مرز دیوار.

فینالیست: “Elderhood: بازتعریف پیری, تبدیل, پزشکی, Reimagining زندگی” توسط لوئیس آرونسون; “انفرادی” توسط آلبرت Woodfox با لسلی جورج

موسیقی

“پارک مرکزی پنج” توسط آنتونی دیویس

در این مهیجی, جاز, تزریق, اپرا دیویس 69 و نویسنده اشعار اپرا ریچارد Wesley داستان نوجوانان سیاه ناحق محکوم وحشیانه 1989 حمله به یک زن در نیویورک است. پولیتزر مدیره ستایش کار است که برای اولین بار در ماه ژوئن در ساحل, اپرا برای آن “قدرتمند صوتی نوشتن و حساس ارکستراسیون.” در مصاحبه ای قبل از, برتر, دیویس گفت: “من می خواهم مردم را به تجربه اپرا به طوری که آنها شناسایی و با آنها به طوری که آنها فکر می کنم آنها یکی از پنج.”

فینالیست: “و همه روزها به بنفش” توسط Alex وایزر ایالت; “آسمان: کنسرتو برای ویولن” مایکل Torke

ویژه استنادی

ایدا ب چاه

روزنامه نگار ایدا B ولز اهدا شد پس از مرگ ویژه استنادی. چاه های ساخته شده از آن زندگی او را به نوشتن در مورد نژادپرستانه و خشونت در جنوب و برای از بین بردن کلیشه ای که استفاده می شود به عنوان بهانه ای برای لینچ مردان سیاه: که آنها تجاوزگران. چاه 30 بود که او را در یک گزارش ماموریت به سند و بررسی مجازات. با صحبت کردن به شاهدان عینی در ده ها تن از موارد مجازات او کشف کرد که در اکثر مجازات تجاوز به عنف بود و نه اتهام. او متعلق به ویرایش یک روزنامه ممفیس رایگان سخنرانی بود به نام “شاهزاده خانم از دکمه” توسط همسالان خود.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de