رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که شدت حملات اخیر در چین پیش از 3 Nov ما انتخابات ریاست جمهوری به مدت طولانی متعهد به تولید بازگشت از خارج از کشور.

در حال حاضر اقتصادی تخریب و آمریکا coronavirus مرگ و میر در حال رانندگی یک دولت گسترده فشار به حرکت ما تولید و عرضه زنجیره ای وابستگی دور از کشور چین, حتی اگر آن را می رود به دیگر دوستانه سازمان ملل به جای زمان و ارشد سابق دولت آمریکا و مقامات گفت.

“ما در حال کار بر روی (کاهش اتکای ما زنجیره تامین در چین) در طول چند سال گذشته اما ما در حال حاضر توربو شارژ است که ابتکار” کیت Krach, وزارتخانه برای رشد اقتصادی, انرژی و محیط زیست در وزارت امور خارجه آمریکا به رویترز گفت.

“من فکر می کنم آن را ضروری است به درک که در آن مناطق بحرانی هستند و بحرانی که در آن تنگناها وجود دارد” Krach, گفت:, و اضافه کرد که این موضوع شد کلید برای امنیت ایالات متحده و یک دولت می تواند اعلام کند اقدام جدید به زودی.

وزارت بازرگانی ایالات متحده و دولت و سایر سازمان ها به دنبال راه هایی برای فشار به شرکت ها برای حرکت هر دو منابع و تولید از چین است. مشوق های مالیاتی و بالقوه re-شمع زنی یارانه ها در میان اقدامات در نظر گرفته شده به خار تغییرات فعلی و سابق مقامات به رویترز گفت.

“وجود دارد یک کل دولت فشار در این زمینه گفت:” یکی است. سازمان های در حال کاوش است که تولید باید تلقی “ضروری” و چگونه برای تولید این کالا در خارج از چین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن چین سیاست های تعریف شده توسط behind-the-scenes tussles بین نرم افزار-تجارت مشاوران و چین hawks; در حال حاضر دومی می گویند زمان خود آمده است.

“این لحظه ای است که یک طوفان کامل; این بیماری همه گیر است متبلور تمام نگرانی که مردم تا به حال در مورد انجام کسب و کار با چین گفت:” یکی دیگر از مقامات ارشد آمریکا رسمی.

“همه پولی که از مردم فکر می کنم آنها ساخته شده توسط معامله با چین در حال حاضر آنها بوده ام تحت الشعاع بسیاری برابر با خسارت اقتصادی” از coronavirus این مقام گفت.

رفاه اقتصادی شبکه

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: بارها و بارها که او می تواند با قرار دادن جدید تعرفه های بالای 25% مالیات بر $370 میلیارد دلار کالاهای چینی در حال حاضر در محل.

ما شرکت های که پرداخت تعرفه در حال حاضر به شدت تحت های موجود به خصوص به عنوان فروش شاقول در طول coronavirus مستندات.

اما این بدان معنا نیست تهمت خواهد بلک در جدید مقامات می گویند. راه های دیگر برای تنبیه چین ممکن است شامل تحریم مقامات و یا شرکت ها و گسترش روابط با تایوان و خود حاکم بر جزیره چین در نظر استان.

تجارت در روز دوشنبه راه اندازی امنیت ملی پروب است که می تواند منجر به جدید ما تعرفه بر واردات از اجزای کلیدی قدرت ترانسفورماتور و گفت: این مورد نیاز مطمئن داخلی دسترسی به کالاها قادر به پاسخ دادن به قدرت اختلالات.

بحث در مورد حرکت زنجیره تامین در حال بتن مقاوم و غیر منتظره ای برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و همه جانبه.

ایالات متحده است فشار برای ایجاد یک اتحاد از “شرکای قابل اعتماد در” لقب “رفاه اقتصادی شبکه” یک مقام گفت. این امر شامل شرکت ها و گروه های جامعه مدنی عامل تحت همان مجموعه ای از استانداردها در همه چیز از کسب و کار دیجیتال انرژی و زیرساخت های پژوهشی تجارت, آموزش و پرورش, و, تجارت, او گفت:.

دولت آمریکا در حال همکاری با استرالیا, هند, ژاپن, نیوزیلند, کره جنوبی و ویتنام به “حرکت اقتصاد جهانی به جلو” وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: آوریل 29.

این بحث عبارتند از: “چگونه ما بازسازی … زنجیره تامین برای جلوگیری از چیزی شبیه به این از همیشه اتفاق می افتد دوباره” Pompeo گفت.

آمریکای لاتین ممکن است بازی در یک نقش بیش از حد.

کلمبیا سفیر Francisco Santos ماه گذشته گفت که او در بحث با کاخ سفید و شورای امنیت ملی, وزارت خزانه داری و ما در اتاق بازرگانی در مورد یک درایو برای تشویق شرکت های ایالات متحده به حرکت برخی زنجیره تامین را از چین و آنها را نزدیک به خانه.

چین پیشی گرفت و ایالات متحده به عنوان برتر جهان را تولید کشور در سال 2010 و مسئول 28 درصد تولید جهانی در سال 2018 با توجه به داده های سازمان ملل متحد.

این بیماری همه گیر است برجسته چین نقش کلیدی در زنجیره تامین برای داروهای ژنریک است که حساب برای اکثر نسخه در ایالات متحده است. همچنين نشان داده شده در چین تسلط در محصولات مانند دوربین های حرارتی مورد نیاز برای آزمون کارگران برای تب و اهمیت آن در تامین مواد غذایی.

سخت فروش برای شرکت ها

بسیاری از شرکت های ایالات متحده را به شدت سرمایه گذاری در تولید و تکیه بر چین 1.4 میلیارد نفر به صورت یک تکه بزرگ از فروش خود را.

“تنوع و برخی از رفع اشکالات در زنجیره تامین خواهد حس را با توجه به سطح خطر است که این بیماری همه گیر را کشف کرده است گفت:” داگ بری, سخنگوی آمریکا و چین در شورای کسب و کار. “اما ما نمی بینیم عمده فروشی عجله برای خروجی توسط شرکت انجام کسب و کار در چین است.”

کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو روز دوشنبه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر به امضا جهت است که می تواند اجازه می دهد محدودیت در واردات قطعات برای ما شبکه برق از روسیه و چین و به زودی موضوع جداگانه منظور که نیاز به آژانس های فدرال برای خرید با ما ساخته شده محصولات پزشکی.

جان مورفی معاون ارشد رئیس جمهور برای سیاست بین المللی در اتاق بازرگانی گفت که ما تولید کنندگان در حال حاضر با 70 درصد از زمان داروسازی تقاضا است.

ایجاد امکانات جدید در ایالات متحده می تواند پنج تا هشت سال است. “ما نگران آن است که مقامات نیاز به دریافت حق واقع مجموعه قبل از آنها شروع به دنبال جایگزین” مورفی گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید وعده برای تنبیه چین را ندارد و همیشه به دنبال عمل است.

یک حرکت برای جلوگیری از صادرات جهانی از تراشه های به لیست سیاه مخابراتی چینی غول هواوی برای مثال مورد علاقه توسط شاهین در دولت و تحت نظر پس از ماه نوامبر هنوز نهایی شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de