واشنگتن, مه 5

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه هرگونه دخالت دولت آمریکا در آنچه که مقامات ونزوئلا را به نام یک شکست خورده مسلح تاخت و تاز در این کشور آمریکای جنوبی که منجر به دستگیری دو آمریکایی “مزدوران است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده که نظر به خبرنگاران در کاخ سفید پس از سوسیالیستی جمهور ونزوئلا, نیکولا Maduro, روز دوشنبه گفت مقامات وجود دارد تا به حال بازداشت دو شهروند ایالات متحده کار با یک نظامی کهنه کار که مسئولیت این عملیات خنثی.

“ما پیدا کردن. ما فقط در مورد آن شنیده” مغلوب ساختن پیشی جستن از وی خواست تا در مورد این حادثه و آمریکایی ها بازداشت. “اما آن را تا به چیزی برای انجام با دولت ما.”

در تلویزیون دولتی آدرس ونزوئلا گفت مقامات بازداشت 13 “تروریست ها” در روز دوشنبه درگیر در آنچه که او به عنوان یک طرح هماهنگ با واشنگتن برای ورود به کشور از طریق سواحل کارائیب و بیرون راندن او.

هشت نفر کشته شدند در حمله تلاش روز یکشنبه ونزوئلا مقامات گفت.

مادورو نشان داد آنچه او گفته بودند که ما گذرنامه و کارت شناسایی متعلق به ایران توت و لوقا Denman, چه کسی به او گفته بودند در بازداشت بوده و کار با اردن Goudreau, یک نظامی آمریکایی کهنه که منجر فلوریدا بر اساس شرکت امنیتی به نام Silvercorp ایالات متحده آمریکا است.

دو کشته و زخمی سابق نیروهای عملیات ویژه اعضای که خدمت کرده بود با Goudreau بودند و اعتقاد بر این بود در بازداشت نظامی ونزوئلا هوش با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

وزارت امور خارجه نمی ارائه هر گونه اظهار نظر فوری در بازداشت. مقامات ایالات متحده به صحبت به شرط ناشناس ماندن به شدت هرگونه دولت آمریکا نقشی در قاچاق اسلحه ،

واشنگتن برپا کرده مبارزات سخت تحریم های اقتصادی و دیپلماتیک علیه اقدامات ونزوئلا در تلاش برای سرنگونی مادورو متهم او را از داشتن تقلب در انتخابات در سال 2018 است.

اما در حالی که تهمت بارها گفت همه گزینه ها روی میز دولت او نشان داده است ظاهری هیچ علاقه ای به اقدام نظامی آن را به عنوان به دنبال آنچه در آن خواستار “حداکثر فشار” استراتژی در برابر Maduro.

مادورو دولت اما می گوید که ایالات متحده می خواهد برای کنترل عضو اوپک ملت عظیم ذخایر نفت.

Guaido: مادورو به دنبال منحرف کردن اذهان

از اوایل سال 2019 ایالات متحده و ده ها تن از کشورهای دیگر به رسمیت شناخته اند رهبر مخالفان ژوئن Guaido به عنوان مشروع رییس جمهور موقت.

اما مادورو در قدرت باقی می ماند, حمایت نظامی و همچنین روسیه و کوبا و چین که برخی از مقامات ایالات متحده می گویند خصوصی است که یک منبع سرخوردگی برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

Guaido – اغلب تمسخر توسط مادورو به عنوان ما عروسک خیمه شب بازی – بازیگران شک در نسخه دولت از یکشنبه ، او اصرار داشت که مادورو به دنبال منحرف کردن اذهان از مشکلات دیگر در روزهای اخیر از جمله مرگبار زندان شورش و خشونت باند نبرد در کاراکاس پایتخت.

این دولت ونزوئلا ریاست بیش از یک بحران اقتصادی است و همچنین در تلاش برای مقابله با گسترش جهانی coronavirus.

روز دوشنبه بازداشت آمده پس از مادورو دولت روز یکشنبه اعلام کرد که خنثی بود یک “مزدور تاخت و تاز.” Goudreau تصویری منتشر شده شناسایی خود را به عنوان یک سازمان از عملیات در کنار مخالف ونزوئلا افسر نظامی خاویر Nieto. او با شناسایی یکی از مبارزان به عنوان “فرمانده Sequea” که به نظر می رسد به عنوان یک مرجع به آنتونیو Sequea بود که شناسایی شده توسط تلویزیون دولتی به عنوان یکی از افراد بازداشت شده است.

Silvercorp وب سایت توصیف Goudreau به عنوان یک “تزئین بسیار نیروهای ویژه عراق و افغانستان veteran”. ایسنا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de