مغلوب ساختن پیشی جستن, صحبت کردن قبل از ترک در سفر به آریزونا اعلام کرد که ایالات متحده با انتشار گزارشی جزئیات ریشه این ویروس اما به جزئیات و یا جدول زمانی.

“ما خواهد بود با گزارش بسیار قطعی بیش از یک دوره از زمان” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:.

در حالی که در نظر گرفتن هدف در چین به عنوان منبع از شیوع و هشدار داد که از آن خواهد شد به حساب مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات در دولت او ابراز سطوح متفاوت از اعتماد به نفس در مورد دقیق منشاء ویروس.

روز یکشنبه وزیر امور خارجه مایک Pompeo وجود دارد گفت: “مقدار قابل توجهی از شواهد وجود دارد” که در آن پدید آمده از ووهان موسسه ویروس شناسی, در حالی که نه دعوا ما سازمان های اطلاعاتی’ نتیجه ای که به آن بود و نه انسان ساخته شده است.

در روز سه شنبه به طور کلی علامت Milley بالا به ما گفت که هنوز شناخته شده نیست که آیا coronavirus پدید آمده از یک مرطوب بازار در چین, موسسه ویروس شناسی و یا برخی از مکان های دیگر – بازتاب سخنان Pompeo ساخته شده پنج شنبه گذشته.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود روز پنجشنبه گذشته اگر او تا به حال شواهد دیده است که به او یک “درجه بالایی از اعتماد به نفس” است که این ویروس از ووهان موسسه ویروس شناسی و پاسخ داد که او تا به حال اگر چه او کاهش یافته است به جزئیات.

دولت چین حمایت موسسه است را رد کرد و این اتهام که این ویروس سرچشمه وجود دارد. اکثر کارشناسان بر این باورند که ویروس سرچشمه در ووهان بازار فروش حیات وحش و شروع به پریدن کرد از حیوانات به مردم است.

مغلوب ساختن پیشی جستن که در ابتدا ستایش چین بیش از آن در واکنش به شیوع گفت او صحبت نکرده بود رئیس جمهور چین.

“ما می خواهیم آنها را به شفاف است. ما می خواهیم برای پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده است پس از آن هرگز دوباره اتفاق می افتد,” او گفت:.

خواه رئیس جمهور است که به دنبال انتخاب مجدد در نوامبر متهم شده است نه اقدام اولیه به اندازه کافی برای جلوگیری از گسترش این ویروس در ایالات متحده است. او گفت: چین باید هشدار داد در جهان هر چه زودتر.

Anthony Fauci, مدیر ما موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو مجلس Coronavirus نیروی کار گفت: National Geographic در مصاحبه منتشر شده در دوشنبه بهترین شواهد نشان داد این ویروس ساخته شده بود و نه در یک آزمایشگاه در چین اما به نظر میرسد که “تکامل در طبیعت و سپس شروع به پریدن کرد گونه است.”

پرسید که آیا می تواند به دانشمندان دریافته اند که ویروس در خارج از آزمایشگاه آورده و آن را از وجود دارد از آن فرار Fauci گفت: “اما این به معنی آن بود که در طبیعت برای شروع با. به همین دلیل من نمی آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد اینکه چرا من لازم نیست به صرف مقدار زیادی از زمان برای رفتن در این دایره استدلال.”

وزیر بهداشت آمریکا الکس آذر خواسته شده بود در فاکس نیوز در مورد تفاوت بین Pompeo و Fauci اظهارات.

“من فکر نمی کنم وجود دارد تمایز بین آنها را. البته وزیر Pompeo دسترسی به اطلاعات است که دکتر Fauci ممکن است بنابراین لزوما اختلاف نظر وجود دارد,” او گفت:.

سازمان بهداشت جهانی به نام نظرات Pompeo ساخته شده در یکشنبه “نظری می باشد.” مغلوب ساختن پیشی جستن است متوقف به ما کمک های مالی به این که متهم از آن که “چین-محور.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله