کاراکاس, آوریل 5

ونزوئلا مقامات بازداشت دو شهروند ایالات متحده کار با یک نظامی کهنه کار که مسئولیت شکست خورده مسلح حمله به تولید نفت کشور رئیس جمهور نیکولاس مادورو روز دوشنبه گفت:.

در تلویزیون دولتی آدرس ونزوئلا گفت مقامات بازداشت 13 “تروریست ها” در روز دوشنبه گفته که در طرح او گفته بود هماهنگ با واشنگتن برای ورود به این کشور آمریکای جنوبی از طریق سواحل کارائیب و بیرون راندن او.

هشت نفر کشته شدند در طول خنثی تاخت و تاز تلاش روز یکشنبه ونزوئلا مقامات گفت.

مادورو نشان داد آنچه او گفته بودند که ما گذرنامه و کارت شناسایی متعلق به ایران توت و لوقا Denman که گفته بودند در بازداشت بوده و کار با اردن Goudreau, یک نظامی آمریکایی کهنه که منجر فلوریدا بر اساس شرکت امنیتی به نام Silvercorp ایالات متحده آمریکا است.

“آنها بازی رمبو. آنها بازی قهرمان” مادورو افزود که ونزوئلا مقامات تا به حال گرفتار باد از طرح قبل از اجرای آن است.

Goudreau که شناسایی خود را به عنوان یک سازمان از حمله روز یکشنبه به رویترز گفت در روز دوشنبه که بری و Denman نیز درگیر است.

“آنها در حال کار با من. اینها بچه های من,” او گفت: توسط تلفن.

وزارت امور خارجه نمی ارائه هر گونه اظهار نظر فوری در اتهام بازداشت. مقامات آمریکایی را به شدت تکذیب هر گونه ما دخالت دولت در قاچاق اسلحه ،

یک فرد آشنا با این موضوع گفت: دو شهروندان آمریکایی دستگیر شده در روز دوشنبه در دومین روز خلاصه ای از همدستان و معتقد بودند در بازداشت نظامی ونزوئلا هوش.

منبع صحبت خواست نامش فاش نشود گفت: جزئیات آمد از تماس با ونزوئلا نیروهای امنیتی.

رهبر مخالفان ژوئن Guaido بازیگران شک در نسخه دولت از روز یکشنبه رویدادهای اصرار مادورو به دنبال منحرف کردن اذهان از مشکلات دیگر در روزهای اخیر از جمله مرگبار زندان شورش و خشونت باند نبرد در کاراکاس.

Guaido ارتباطات تیم در روز دوشنبه را تکذیب کرد گزارش های رسانه ها که Guaido استخدام کرده بود Silvercorp برای حذف مادورو توسط نیروی اضافه کردن رهبر مخالفان و متحدان او “هیچ رابطه ای با و یا مسئولیت برای اقدامات شرکت Silvercorp.”

در بیانیه ای در روز دوشنبه Guaido تیم گفت: “ما خواهان حقوق بشر و … از افراد دستگیر شده در سال های اخیر ساعت احترام گذاشته شود.”

واشنگتن تحمیل سخت تحریم های اقتصادی علیه ونزوئلا در تلاش برای سرنگونی مادورو که آن را متهم به داشتن تقلب در انتخابات در سال 2018 است. مادورو دولت می گوید ایالات متحده می خواهد به کنترل ونزوئلا عظیم ذخایر نفت.

روز دوشنبه بازداشت آمده پس از مادورو دولت در روز یکشنبه گفت: مزدوران تا به حال اقدام به وارد کردن این کشور آمریکای جنوبی در سرعت قایق از همسایه کلمبیا گفت: هشت نفر کشته و دو نفر بازداشت شده اند.

بعد از آن در روز یکشنبه Goudreau تصویری منتشر شده شناسایی خود را به عنوان یک سازمانده این حمله در کنار مخالف ونزوئلا افسر نظامی خاویر Nieto.

Goudreau گفت: در این ویدئو که مبارزان بر روی زمین ادامه داد: برای انجام عملیات در نقاط مختلف کشور است.

او با شناسایی یکی از مبارزان به عنوان “فرمانده Sequea” که به نظر می رسد به عنوان یک مرجع به آنتونیو Sequea که مشخص شد در روز دوشنبه توسط تلویزیون دولتی به عنوان یکی از افراد بازداشت شده است.

Silvercorp وب سایت توصیف Goudreau به عنوان یک “تزئین بسیار نیروهای ویژه عراق و افغانستان کهنه.”

یک تلویزیون دولتی ونزوئلا لنگر در روز دوشنبه نشان داد عکس از مردان گذاشته شده روی زمین را با دست خود پشت سر خود را, و اضافه کرد که این گروه در حال سفر در نزدیکی شهر Chuao منطقه در مرکز ایالت آراگوآ.

این گروه “گرفتار محبوب زور توسط ماهیگیران” لنگر گفت.

Cabello ارسال شده تصویری از مردان در سیاه و سفید با بلکلوا کشیدن یک پزشک از یک هلیکوپتر آنها شناسایی شده به عنوان بخشی از این گروه دستگیر شده است.

“بدون شک امپریالیستها کارگردانی این حمله علیه ما پدری” Cabello گفت در توییتر اشاره به دولت آمریکا.

یک مقام آمریکایی که خواسته بود به نام گفت: دولت آمریکا تا به حال هیچ درگیری با حادثه است. یکی دیگر از منبع آشنا با ما هوش تجزیه و تحلیل و گزارش همچنین گفت که ما سازمان را به چیزی برای انجام با هر گونه تهاجم نظامی در ونزوئلا. — رویترز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de