India must aggressively push forward its ‘Make in India’ programme with a sustained marketing campaign to highlight the advantages of its rising middle class and their consumption patterns.هند باید به شدت فشار رو به جلو آن ” را در هند برنامه با یک پایدار کمپین بازاریابی به برجسته مزایای استفاده از آن رو به افزایش طبقه متوسط و الگوی مصرف.

توسط Prabhat کومار

پست-Covid-19 وجود دارد در حال رفتن به یک تحول در سرمایه گذاری مستقیم خارجی (FDI) جریان در بخش تولید است. به عنوان احساسات ناسیونالیسم تقویت سرمایه گذاران ممکن است تحت فشار به تولید از چین به کشورهای خود. برخی دیگر ممکن است به دنبال دیگر پناهگاه های امن در خارج از چین به عنوان یک استراتژی بلند مدت برای سرمایه گذاری است. عواملی مانند اعتماد و حفاظت از سرمایه فکری و اطلاعات افکار عمومی و امنیت خواهد شد به دست آوردن شهرت در میان دیگر عوامل سنتی از سود و رشد.

اخبار مرتبط

در حال حاضر هند سهم جهانی تولید خروجی است که فقط 3 درصد است که به راحتی می تواند مطرح شود به 6 درصد در 3-4 سال آینده به 15 درصد در سال 2030 با قرار دادن در جای مناسب صنعتی چارچوب است. چین افزایش یافته و سهم خود را از دنیا خروجی در تولید از 8.7 درصد در سال 2004 به 28.4 درصد در سال 2018 است. اما پس از Covid-19 خود را به اشتراک بگذارید ممکن است سقوط باز کردن فرصت های جدید برای هند است.

از آنجا اقتصادی درد طولانی ممکن است و به عنوان سرمایه گذاران خارجی محتاط تر و هند خواهد شد و نیاز به اتخاذ یک سه جانبه استراتژی: به سر و صدا مانند یک شیر اجرا مانند یک یوزپلنگ و ساخت یک لانه مانند یک پرنده است. یک بیانیه با یک پیام روشن است که هند برای سرمایه گذاری در تولید را تقویت اعتماد به نفس از سرمایه گذاران.

ثانیا هند باید به شدت فشار رو به جلو آن ” را در هند برنامه با یک پایدار کمپین بازاریابی به برجسته مزایای استفاده از آن رو به افزایش طبقه متوسط و الگوی مصرف. تعداد آنها را به رشد از 40-50 میلیون در حال حاضر به حدود 400-500 میلیون در سال 2030 مصرف ممکن است از 1.5 تریلیون دلار به $5.7 تریلیون دلار (با توجه به گزارش های Bain & Co). هند می تواند در نتیجه تبدیل شدن به موتور از موج بعدی رشد ارائه یک فرصت برای سرمایه گذاری در خودرو, الکترونیک, بسته بندی مواد غذایی و دیگر کالاهای مصرفی. تمرکز باید بر روی راه اندازی صنایع برای پاسخگویی به تقاضای داخلی ، تولید صادرات بعدی خواهد آمد.

ثالثا ما باید به یاد داشته باشید که گرفتن سرمایه گذاری است همه چیز در مورد توپخانه مشوق آن دنگ شیائوپنگ را سیاست درهای باز از سال 1979 در چین و یا کاهش مالیات شرکت در هنگ کنگ یا سنگاپور. بنابراین دولت باید اعلام کند بسیار جذاب طرح با امتیازات مالیاتی راه اندازی می شود به عنوان یک بسته (و نه تدریجی مد). یک بسته ویژه برای سرمایه گذاری عمل بین جولای و دسامبر سال جاری ممکن است اعلام کرد. دولت باید مطابقت یا ارائه شرایط بهتر از آنچه در کشورهای دیگر می تواند ارائه دهد. در دور قبلی شرکت از چین معطوف به ویتنام و بنگلادش که ارائه بهتر شرایط و ضوابط. این زمان در اطراف, فرصت نباید لغزش از دست, پس از آن به نظر می رسد سرمایه گذاران با توجه به تایلند و حتی میانمار که ممکن است جایگزین مقصد. این می تواند به جبران از طریق مشوق ها در قالب امتیازات مالیاتی. واردات کالاهای سرمایه ای ممکن است اجازه داده شود در صفر نرخ عوارض گمرکی برای پایین آوردن هزینه اولیه راه اندازی. به طور همزمان یک امتیاز از 25 درصد در مالیات شرکت برای اولین بار 5-10 سال ممکن است ساخته شده به بسته. امتیازی در دسترس بودن در یک چارچوب زمانی را مجبور به اشخاص علاقه مند به را تشکیل می دهند ذهن خود را به سرعت به راه اندازی صنایع.

چهارم از چین تصویر منفی بوجود آمده از یک زن مرموز و مات سیستم هند استفاده از سیستم دموکراتیک با مکانیزم مناسب در محل برای حفاظت از حقوق مالکیت معنوی و رایگان سیستم قضایی برای هر حل اختلاف باید تن به تن را به شدت به ایجاد اعتماد و اعتماد به نفس در میان سرمایه گذاران.

پنجمین مورد در دستور کار مربوط به خرید زمین. اجاره زمین به عنوان مخالف آشکار خرید باید حالت مورد نظر برای راه اندازی یک صنعت است. وجود دارد بسیاری از SEZs و مناطق صنعتی که در حال دروغ گفتن باطل و یا در حال اجرا در زیر ظرفیت است. زمین را می توان در اجاره نامه توسط سرمایه گذار از آنها را در اجاره. در صورت وجود هر گونه دولت زمین همان نیز می تواند اجاره را برای 10 سال در یک زمان. ایده این است برای پایین آوردن هزینه اولیه راه اندازی.

ششم موضوع مربوط به compliances و اجرای مرکزی و دولت مقررات مربوط به صنعت. در اینجا یک رویکرد دست نگه داشتن از سرمایه گذار باید به تصویب رسید. آن را باید به مسئولیت دولت ها در مرکز و ایالات متحده به اطمینان حاصل شود که سرمایه گذار است که توصیه می شود به درستی در هر مرحله لازم و تسهیل اقدامات در محل قرار داده. هنگامی که سرمایه گذار اعلام کرد که قصد راه اندازی یک کارخانه یک افسر از یک مشترک وزیر مرتبه و هر دو در مرکز و ایالات متحده باید تعیین شده به عنوان گره افسر را به مطمئن شوید که این پروژه طول می کشد خاموش در یک زمان محدود به شیوه ای. کارمندان دولت در دوره جدید باید همین نقش های مختلف.

در نهایت کمیته ای برای حل همه نارضایتی سرمایه گذاران باید تنظیم شود تا هر دو در مرکزی و دولت به سطوح اطمینان حاصل شود که تمام شکایت ها رسیدگی در یک زمان محدود به شیوه ای.

نویسنده مدافع متخصص در کسب و کار چینی و سرمایه گذاری خارجی. او در اوایل کمکی دانشکده IIT دهلی نو

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de