آنها این کار را به طور متوسط 15 بار در روز و در هفته های اخیر. قبل از coronavirus آمار خانه شد برگزاری تنها 20 تا 30 مجالس ترحیم در ماه است.

در خارج از خانه در این کشش از جزیره ادم ساده لوح خیابان, خانواده, جمع آوری خوشه های کوچک در انتظار نوبت خود برای مشاهده. بسیاری از مرده مهاجران از پاکستان و بنگلادش و برخی ندارد و خانواده در ایالات متحده است. عزاداران در نزدیکی خواسته برای عضویت در تلاوت Janazah — یک مسلمان نماز تشییع جنازه.

داخل تابوت خالی تحویل دو بار در هفته در حال حاضر ناب در برابر دیوار. هر یک تابوت چوبی ساده به یک نام نوشته شده در نشانگر.

پس از coronavirus در زمان نگه دارید از نیویورک در ماه مارس کفن و دفن مراسم در این شهر را تبدیل به پیچیده تر است. خانه های مراسم تشییع جنازه در همه جا در حال حمایت کردن و غرق شده است. بسیاری مانند Al-Rayaan داشته اند به تکیه بر روی یخچال کامیون به فروشگاه های مرده پس از اجتماعی فاصله محدودیت همراه با یک افزایش قابل توجهی در تعداد مرگ و میر در شهرستان آهسته با سرعت از تدفین. آن را مخل به خصوص برای مسلمانان که به ندرت عمل embalming و دین که دیکته که مرده باید به سرعت به خاک سپرده شد.

Iqbal Chaudhry, centre, mourns his brother, Aurangzabe Iqbal, who spent a week in the hospital on a ventilator before he died from COVID-19, outside Al-Rayaan Muslim Funeral Services in Brooklyn on April 28, 2020. The number of funerals has risen to about 15 each day, compared to 20 to 30 a month before the coronavirus arrived. (Todd Heisler/The New York Times)

اقبال چودری مرکز عزاداری برادر خود Aurangzabe اقبال که صرف یک هفته در بیمارستان در یک ونتیلاتور قبل از مرگ او از COVID-19 خارج Al-Rayaan مسلمان خدمات مراسم تشییع جنازه در بروکلین در آوریل 28 سال 2020 است. تعداد مجالس ترحیم افزایش یافته است و به حدود 15 هر روز در مقایسه با 20 تا 30 یک ماه قبل از coronavirus وارد شده است. (تاد Heisler/نیویورک تایمز)

“زمین در انتظار است. خدا خواسته است که برای فرد به خاک سپرده شود به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. شما هرگز می خواهم که قبر به صبر برای شما” گفت: Zafar Iqbal که صاحب Al-Rayaan با برادر خود را در قانون Imtiaz احمد.

احمد مهاجر از پاکستان استفاده می شود که به رانندگی تاکسی در ابتدا تمایلی برای ورود به مراسم تشییع جنازه کسب و کار. اما برادر خود را در قانون او را متقاعد و سه سال پیش آنها آغاز شده Al-Rayaan.

آنها را در انتخاب محدود نمای در جزیره ادم ساده لوح خیابان تا حدی به دلیل نزدیکی آن به مسجد درب بعدی.

“من مرد هستم که نمی خواهم به انجام این کار. در حال حاضر من مرد هستم که مدیریت همه چیز در اینجا” احمد گفت.

Imam Ahmed Ali Uzir, right, leads a prayer outside Al-Rayaan Muslim Funeral Services in Brooklyn in front of a minivan that will take the deceased to a cemetery on Long Island on April 28, 2020. The number of funerals at Al-Rayaan has risen to about 15 each day, compared to 20 to 30 a month before the coronavirus arrived. (Todd Heisler/The New York Times)

امام احمد علی Uzir, راست, آگهی نماز خارج Al-Rayaan مسلمان خدمات مراسم تشییع جنازه در بروکلین در مقابل یک مینی ون است که متوفی به یک گورستان در لانگ آیلند در آوریل 28 سال 2020 است. تعداد مجالس ترحیم در Al-Rayaan افزایش یافته است و به حدود 15 هر روز در مقایسه با 20 تا 30 یک ماه قبل از coronavirus وارد شده است. (تاد Heisler/نیویورک تایمز)

با وجود این خسته کننده سرعت, احمد می داند که او در خدمت جامعه خود را در یک زمان نیاز است. زمانی که این بیماری همه گیر در زمان برگزاری در ماه مارس بسیاری از کارگران خود را ترس از ابتلا به این ویروس را متوقف آینده به کار می کنند. خانواده و دوستان را از پا در برای کمک به رسیدگی به کار دشوار نگه داشتن تا با سرعت از مرگ است.

“این آسان نیست برای هر کفن به 15 مجالس ترحیم در روز” احمد گفت.

در دو ماه گذشته آنها را به خاک سپرده 200 نفر از جمله بسیاری از کسانی که از درگذشت COVID-19. وجود دارد Ferzana Ahsan یک داروساز از پاکستان; Aurangzabe اقبال سبز راننده تاکسی و پدر چهار که بدن روانه بازار شد به بومی پاکستان یک روز قبل از تولد 40; و فردوس حسن که خانواده در بنگلادش مرتب برای او به خاک سپرده شود در نیوجرسی.

Imam Ahmed Ali Uzir says a final prayer for two people who were transported from Al-Rayaan Muslim Funeral Services in Brooklyn to Marlboro Muslim Memorial Cemetery in Marlboro Township, N.J., on April 27, 2020. The number of funerals at Al-Rayaan has risen to about 15 each day, compared to 20 to 30 a month before the coronavirus arrived. (Todd Heisler/The New York Times)

امام احمد علی Uzir می گوید: نماز نهایی برای دو نفر که منتقل شدند, از Al-Rayaan مسلمان خدمات مراسم تشییع جنازه در بروکلین به Marlboro مسلمان یادبود در گورستان Marlboro Township, N. J., در تاریخ 27 آوریل سال 2020 است. تعداد مجالس ترحیم در Al-Rayaan افزایش یافته است و به حدود 15 هر روز در مقایسه با 20 تا 30 یک ماه قبل از coronavirus وارد شده است. (تاد Heisler/نیویورک تایمز)

سه شنبه گذشته به عنوان آخرین وانت از روز سوار دور از Al-Rayaan احمد ایستاده بود به تنهایی در پیاده رو. آفتاب بعد از ظهر گرم هوا به عنوان او لذت می برد یک لحظه نادر از آرامش. پس از حرکت 14 بدن که بعد از جمله هفت که حمل شد بازگشت به پاکستان و دیگران به مقصد گورستان در نیوجرسی و لانگ آیلند او امیدوار بود که به آن در اوایل روز برای یک بار.

“مرگ قطعی است. مهم نیست که اگر یک بیماری همه گیر و یا نمی,” او گفت:.

سپس یک بازدید کننده وارد شده و تلفن زنگ زد. او رفت و برگشت داخل.

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de