Albany, آوریل 5

ایالت نیویورک است که در حال حاضر گزارش بیش از 1700 قبلا نامعلومی مرگ و میر در خانه های پرستاری و مراقبت از بزرگسالان امکانات دولت به عنوان چهره موشکافی بیش از چگونه از آن محافظت ساکنان آسیب پذیر در طول coronavirus بیماری همه گیر.

حداقل 4,813 ساکنان با تایید و یا فرض موارد COVID-19 کشته در 351 از نیویورک 613 خانه های پرستاری پس از مارس 1, با توجه به اندرو کومو فرماندار دولت جدید لیست. لیست منتشر شده در اواخر روز دوشنبه شامل تعداد گزارش شده از هر دو تایید شده و احتمالی مرگ و میر ناشی از یکشنبه شب.

ساکنان خانه سالمندان ساخته شده اند تا تقریبا یک چهارم تا یک پنجم از دولت رسمی شمارش از مرگ و میر. اما فقط چگونه بسیاری از ساکنان خانه سالمندان فوت کرده اند از COVID-19 نامشخص باقی مانده است با وجود این دولت آخرین افشاء به عنوان لیست را شامل نمی شود مرگ و میر ناشی از ساکنان خانه سالمندان در بیمارستان ها و یا هر گونه اطلاعات در مورد تعداد COVID-19 موارد در فرد خانه های سالمندان.

داده ها نشان می دهد که 22 خانه های سالمندان تا حد زیادی در شهر نیویورک و لانگ آیلند را گزارش کرده اند حداقل 40 کشته و که 64 خانه های پرستاری را گزارش کرده اند بین 20 تا 49 مرگ و میر. چندین جانبازان خانه شده است آمار توسط ویروس. — AP

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de