Aarogya Setu, Health ministry, Aarogya Setu IVRS, Aarogy Setu Interactive Voice Response System, Aarogya Setu for feature phones, Aarogya Setu for landline, Aarogya Setu mobile application, Aarogya Setu app, download Aarogya Setu, COVID-19, Aarogya Setu toll-free service, Aarogya Setu number, Aarogya Setu 1921 service, Aarogy Setu App, Aarogya Setu via SMS, Aarogy Setu database, novel coronavirus infection, coronavirus, Aarogya Setu mobile application, Aarogy Setu privacy problem, Ravi Shankar Prasad , privacy protection, data security,French hacker, france, cyber security, Elliot Alderson, India, COVID-19 symptoms, isolation, Google Play, Android, iOS app store, iOS, Apple, iPhone, Englishتلفات-سرویس رایگان است که به اجرا در 11 زبان های منطقه ای شبیه به نرم افزار تلفن همراه.

این ‘Aarogy Setu تعاملی صدای پاسخ سیستم اجرا شده شامل شهروندان با ویژگی های همراه و تلفن های ثابت و اتصالات تحت ambit از ‘Aarogya Setu’ نرم افزار تلفن همراه اتحادیه وزارت بهداشت گفت: اصرار مردم برای دانلود این نرم افزار برای مبارزه با COVID-19.

این ‘Aarogy Setu تعاملی صدای پاسخ سیستم (IVRS)’ یک تلفن رایگان خدمات در دسترس در سراسر کشور که در آن شهروندان می توانند به یک تماس از دست رفته به تعداد ‘1921 و آنها را با یک تماس و درخواست برای ورودی های خود را در خصوص سلامت این وزارتخانه در بیانیه ای گفت: در روز دوشنبه.

اخبار مرتبط

“سوالات پرسیده شده در تراز وسط قرار دارد با Aarogy Setu برنامه و بر اساس پاسخ های داده شده به شهروندان را نیز دریافت اس ام اس نشان می دهد وضعیت سلامت خود را و بیشتر هشدار برای بهبود سلامت خود را ،

تلفات-سرویس رایگان است که به اجرا در 11 زبان های منطقه ای شبیه به نرم افزار تلفن همراه.

ورودی های ارائه شده توسط شهروندان ساخته خواهد شد بخشی از Aarogy Setu پایگاه داده ها و اطلاعات پردازش خواهد شد به ارسال هشدار به مردم در عمل گرفته شود برای اطمینان از ایمنی خود را گفت.

وزارت بهداشت خواسته است تا شهروندان برای دانلود این نرم افزار تلفن همراه گفت: آن را به آنها را قادر به ارزیابی خطر ابتلا به رمان عفونت کرونا ويروسی که ادعا کرده 1,694 زندگی و آلوده 49,391 مردم در سراسر کشور تا کنون.

نزدیک به 9 کرور کاربران دانلود کرده Aarogya Setu نرم افزار تلفن همراه تا کنون یک مقام وزارت گفت.

در ضمن این مرکز در چهارشنبه را رد کرد و اتهامات مخالفان که برنامه نقض حریم خصوصی است.

اتحادیه آن وزیر راوی شانکار پراساد اظهار داشت که پلت فرم است “کاملا قوی و امن و مطمئن” در نظر حفاظت از حریم خصوصی و امنیت داده ها.

پاسخ آمد پس از یک هکر و کارشناس امنیت سایبری الیوت الدرسون روز سه شنبه ادعا کرد که “یک مسئله امنیتی یافت شده است” در Aarogya Setu برنامه و این که “حفظ حریم خصوصی از 90 میلیون سرخپوستان در خطر است”.

این مرکز تا به حال در جمعه آن را اجباری برای دولت و کارکنان بخش خصوصی به استفاده از Aarogya Setu نرم افزار تلفن همراه برای تقویت تلاش ها برای مبارزه با COVID-19 همه گیر و سپرده سازمانی سر با اطمینان 100 درصد پوشش.

توضیح در مورد چگونه کار می کند, وزارت بهداشت و درمان گفت: کاربر پس از نصب برنامه خواسته است برای پاسخ به تعدادی از سوالات.

در مورد برخی از پاسخ ها نشان می دهد COVID-19 علائم این اطلاعات خواهد شد به یک دولت و سرور.

“داده خواهد شد و سپس به کمک دولت را به موقع مراحل و شروع به انزوا روش در صورت لزوم و همچنین هشدار اگر کسی می آید در مجاورت نزدیک با یک فرد که آزمایش مثبت” بیانیه ای گفت:.

نرم افزار های موجود در Google Play (برای کاربران آندروید) و فروشگاه app های iOS (آی فون). همچنین موجود در 10 زبان هندی و انگلیسی, وزارت اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de