Human trials will be an important milestone in the progress of an mAb line of therapy. (Representative image)آزمایش های انسانی خواهد بود یک نقطه عطف مهم در پیشرفت یک mAb خط از درمان است. (تصویر نماینده)

اسرائیل جدید آنتی بادی مونوکلونال علیه SARS-CoV-2 جدا شده توسط کشور برتر بخش عمومی بیولوژیکی تحقیقات سازمان اسرائیل موسسه تحقیقات بیولوژیکی (IIBR) می پیوندد یک خط از آنتی بادیهای مونوکلونال پیشنهاد شده در برابر پاتوژن. Celltrion یک کره جنوبی داروسازی شرکت کرده بود اعلام کرد از اواسط ماه مارس که در آن شناسایی شده بود 14 خنثی سازی آنتی بادیهای مونوکلونال (mAbs) در همکاری با کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از یک استخر از 300 آنتی بادی است که با اتصال به SARS-CoV-2 سطح پروتئین است.

این شرکت امیدوار است قرارداد آزمایشات انسانی در جولای و گفته است که آن نیز در مسیر برای توسعه یک “کوکتل آنتی بادی’. آن مهم است به ذکر است در اینجا که کره جنوبی بالا است میزان بهبودی از 86 درصد در مارس 4; از جمله یک استخر بزرگ از بهبود مردم می تواند تسهیل گسترده ارزیابی نقاهت آنتی بادی به رهبری خطوط درمان mAbs محاکمه.

اخبار مرتبط

مونوکلونال آنتی بادی تولید شده از یک واحد بازیافت پدر و مادر سلولی در شرایط آزمایشگاهی از طریق استفاده از موش های اصلاح ژنتیکی شده و مجدد برای استفاده در انسان پس از آنها نشان می دهد در اثر ضرب و شتم یک پاتوژن. این به خصوص قوی, از آنجایی که آنها هدف یک اپی تپ صدا می کنن (سایت تعامل با پاتوژن در سطح آن) و جلوگیری از ورود آن به سلول سالم است. این واقعیت است که این شرکت با یک منحصر به فرد اپی تپ صدا می کنن به این معنی است که پاتوژن هدف قرار داده است ضعف با زمان بسیار کمی برای آن به منظور توسعه یک جهش در برابر mAb.

مقامات اسرائیل—این IIBR گزارش به طور مستقیم به نخست وزیر—با این حال نمی مشترک هر علمی در توسعه و یا اطلاعات در مورد آزمایشگاه ارزیابی از خود جدا mAb. در حالی که طبق گزارش های خبری IIBR محققان به دنبال درخواست برای ثبت اختراع و ورود به یک همکاری تجاری بین المللی شرکت داروسازی است که نیاز به مصوبات قانونی برای استفاده انسان پس از نتایج آزمایش های بالینی مورد بررسی قرار گرفت. آزمایش های انسانی خواهد بود یک نقطه عطف مهم در پیشرفت یک mAb خط از درمان پس از mAbs هر چند آنها تقلید آنتی بادی تولید شده توسط بدن انسان می تواند عوارض جانبی قابل توجهی دارند.

محاکمه gimsilumab یک mAb طراحی و توسعه توسط Roivant علوم شد نورد در مارس 16 در Covid-19 بیماران با ریه آسیب و یا نشان دادن نشانه هایی از سندرم زجر تنفسی حاد با دانشگاه بیمارستان در فیلادلفیا بودن سایت اصلی از محاکمه. این نقطه پایانی اولیه در نظر گرفته شده است مرگ و میر در روز 43 با ثانویه نقطه انتهایی در حال بروز و طول مدت تهویه مکانیکی با استفاده از تعداد ICU روز بستری و بستری شدن در بیمارستان روز. با توجه به نقطه پایانی اولیه برای محاکمه نتایج باید در دسترس تا پایان این ماه است.

محققان در دانشگاه اوترخت در هلند نیز گزارش توسعه یک mAb (نام 47D11) در مجله Nature Communications. این mAb neutralised SARS-CoV-2 در در شرايط in vitro با اتصال به سنبله سطح پروتئین ویروس. محققان بر این باورند که mAb همچنین ممکن است استفاده درمانی در یکی دیگر از coronavirus (SARS-CoV پاتوژن پشت سارس) اگر از آن عبور می کند کارآزمایی بالینی مرحله. این را اوترخت mAb بی خاص یعنی با اثر دو برابر عوامل بیماری زا است.

جدای از این موارد mAb پژوهش با هدف قرار دادن Covid-19 آمریکایی بیوتکنولوژی عمده Regeneron داروسازی و انگلیسی-سوئد داروسازی عمده AstraZeneca در حال کار بر روی mAb راه حل های بیش از حد. ما را به دارپا نیز بازی منی نقش در mAb پژوهش با بسیاری از شریک بیوتکنولوژی شرکت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de