بسیاری از ما شده اند در انتظار برای این لحظه. چندی پیش فن آوری های رانندگی تلویزیون ها و رایانه های شخصی شد خیلی عادی است که خوب تلویزیون و رایانه های شخصی شد مقرون به صرفه برای توده ها. همه جا حاضر گوشی های هوشمند ما فرض را دنبال کنید.

به عنوان گوشی های هوشمند بالغ دهه گذشته و کمی این قضیه اتفاق افتاده است. برچسب قیمت برای آیفون محبوب ترین گوشی در جهان رسیده ارتفاعات که قبلا غیر قابل تصور است. سال گذشته جدید اپل به اوج خود رسید در $1,449 در مقایسه با 599 دلار در سال 2007. در عین حال بودجه های همراه اعم از $200 به $400 به حال عمده کاستی مانند شپشو دوربین و سرعت تراشه های.

آی فون جدید SE عدم سازش چیزی است که باعث می شود آن قابل توجه است. اپل همه بهترین زمان بخش هایی از گران قیمت اپل — از جمله محاسبات سریع و پردازنده عالی دوربین — و فشرده آنها را به پوسته از یک آیفون با یک دکمه صفحه اصلی و صفحه نمایش کوچکتر است. در همان زمان آن را شامل ویژگی های مفید است که قبلا منحصر به فرد فانتزی گوشی های جدید مانند مقاومت در برابر آب و شارژ بی سیم و به اصطلاح عکس پرتره.

این بدان معناست که دولت از هنر تکنولوژی گوشی های هوشمند تا در نهایت به قیمت متوسط. آن را در مورد زمان.

پس از آزمایش جدید SE برای چند هفته من با اطمینان می توان گفت که این دستگاه ایده آل برای بسیاری از مردم — به خصوص برای کسانی که فکر می کنم در مورد خرید تکنولوژی تنها زمانی که آنها احساس می کنند که به.

جاستین آدلر, 33, یکی از آنها است. او متعلق به اولین SE که عرضه در سال 2016 برای سال خودش را در معرض به مسخره از متخصصین و اهل فن همکارانش در سان فرانسیسکو بود که بسیار بهتر از گوشی های. او به تازگی خریداری آخرین SE.

“من فقط می خواستم هرگز به پوسته از $1000 به جای چیزی که کار کاملا خوب,” او گفت:. “من دقیق مخاطبان اصلی اگر شما در میانهی شب به روز رسانی گوشی خود را, ما قصد داریم به شما ارزان ترین طعمه به عنوان امکان پذیر است.”

این آیفون جدید ممکن است با توجه به شما به عنوان به خوبی. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.

زوم در دوربین

با SE, اپل در زمان محاسبات پردازنده $699 آی فون 11 — سریع ترین در بازار — و گیر کردن آن در بدن است که تقریبا همان آیفون 8 از 2017. در روند این شرکت نیز ساخته شده است پیشرفت های قابل توجهی به SE دوربین که دارای یک لنز اما در حال حاضر متکی به نرم افزار و هوش مصنوعی به عکس نگاه کنید خیلی بهتر است.

در گذشته تکرار high-end اپل این دستگاه دارای دو دوربین لنز است که با هم کار می کرد برای تولید این اثر محبوب شناخته شده به عنوان حالت عمودی است که تقویت یک موضوع در حالی که به آرامی محو کردن پس زمینه.

اما در آی فون XR از سال 2018 اپل با استفاده از یادگیری ماشین که درگیر کامپیوتر تجزیه و تحلیل تصاویر به تشخیص مردم و به درستی تیز کردن آنها را در حالی که تاری پس زمینه برای تولید عکس های پرتره از مردم با استفاده از یک لنز.

اپل دارای کاربردی مشابه هوش مصنوعی به کمک رویکرد به SE, ساخت عکس پرتره از مردم ممکن است با یک لنز در ارزان دستگاه. در آزمون های پرتره عکس نگاه بسیار عالی — در رقابت با مشابه عکس های گرفته شده با آی فون 11. این مهم است برای یک دستگاه از این قیمت. (گوگل $399 صفحه 3A مورد علاقه من آندروید گوشی نیز استثنایی برای توانایی خود را برای گرفتن عکس های پرتره و هر چند که گوشی خیلی کندتر است.)

البته اپل تا به حال برای کاهش هزینه ها در جایی بنابراین ارزان تر آیفون SE دوربین فاقد برخی زواید دیده می شود در آی فون 11 و 999 دلار آی فون 11 Pro.

به طور خاص اپل محدود آن دستگاه به کمک پردازش تصویر به طور خاص به افراد بشر معنی من نمی توانستم artsy عکس از سگ من. این دوربین همچنین فاقد اصطلاح ultra-wide-angle lens برای گرفتن عکس با گسترده تر در زمینه نمایش و همچنین به عنوان حالت شب یک ویژگی برای گرفتن عکس های بهتر در تاریکی.

اما اگر شما یک بازی گاه به گاه, عکاس, شما احتمالا می تواند زندگی بدون آن صدای تیز و تند-bang امکانات و خوشحال صرفه جویی در مقدار زیادی از پول را با انتخاب SE.

برای آنچه در آن ارزش, عکس از من گرفت و در روز روشن از من corgi حداکثر در SE نگاه فقط به عنوان خوب به عنوان مشابه عکس با آی فون 11 و گوشی های دیگر در بازار مانند گوگل $399 صفحه 3A. آنها بیرون آمد و ترد با رنگ ها و سایه خوب جزئیات.

اجازه دهید بحث در مورد که صفحه نمایش و دکمه صفحه اصلی

دیگر از ویژگی های که باعث می شود SE ارزان تر است اولین چیزی که شما نگاه کنید در روی صفحه نمایش.

در 4.7 اینچ صفحه نمایش کوچکتر است در مقایسه با ادم تنومند و بدقواره 6.1 اینچ صفحه نمایش بر روی آی فون 11. اما که ممکن است بهره مند شوند. 4.7 اینچ اندازه مناسب بهتر است برای یک دست استفاده کنید به طوری که آن را آسان به استفاده از انگشت شست خود را برای رسیدن به از دکمه صفحه اصلی را به هر گوشه ای از صفحه نمایش. همچنین مهم این گوشی کوچکتر بدن متناسب به راحتی در جیب.

SE دوم بزرگ هزینه های بهینه ساز استفاده از دکمه صفحه اصلی برای باز کردن قفل دستگاه به جای چهره اسکنر دیده می شود در گوشی های هوشمند مدرن. آیفون اسکنر اثر انگشت باید همیشه مشغول به کار به سرعت و قابل اعتماد و بنابراین این یکی.

ممکن است آن را خوب به چهره اسکنر اما بسیاری از ما احتمالا خوشحال می شود و بدون این ویژگی اگر آن را به معنی صرفه جویی در برخی از پول است. برای مقایسه من داده اند بزرگ منهای نقاط به 1000 $در گوشی های مانند سامسونگ کهکشان S10 برای شپشو اثر انگشت خوان و یک subpar چهره اسکنر.

قرار دادن آی فون SE ارزش در دیدگاه

به طور کامل درک SE ارزش آن مهم است که توجه داشته باشید که این نیست اپل برای اولین بار کاری را با یک آیفون ارزان. کسانی که در گذشته مدل شد نه به عنوان فوتی و فوری که در مقایسه با خود را گرانتر هستند. به شوخ طبعی:

— به $549 آیفون 5C معرفی شده در سال 2013 در آمد رنگارنگ پلاستیکی و احساس ارزان تر و کندتر از آیفون 5S مدل با یک براق آلومینیوم بدن که هزینه 100 دلار بیشتر است.

— به $399 آیفون SE از سال 2016 تا به حال طراحی از اپل با همان قدرت محاسباتی به عنوان آنهایی که جدیدتر در آن زمان است. در عین حال که SE بود و مهمترین آنها پایین تر از دوربین و کم نور صفحه نمایش در مقایسه با آن $649 بزرگتر-صفحه همتای در آیفون 6S.

در این زمان جدید SE تجارت آف به نظر می رسد بی اهمیت. هیچ چهره اسکنر برای عکسبرداری در تاریکی و یا بزرگی صفحه نمایش ؟ کسانی که ناراحتی های جزئی در زمانی که شما در حال پرداخت 40 درصد کمتر از برای آی فون 11.

من توجه داشته باشید یک حرکت نزولی: SE به طور قابل توجهی کوتاه تر عمر باتری از آی فون 11.

پس از یک روز از تیراندازی عکس ها و دستکاری کار وظایف SE باتری مورد نیاز برای پر با زمان شام. با گران تر از گوشی من تا به حال بیش از 25 درصد باتری با خواب. بنابراین افرادی که ساعات طولانی کار و تکیه بر روی تلفن های خود را احتمالا خواهد بود خوشحال با یک پایان است.

به طوری که این برای چیست ؟

من نه هدف جمعیتی برای SE پس از من مایل به پرداخت برای خیال باف ویژگی های. من splurged در $999 آیفون XS دو سال پیش به خاطر اینکه من عاشق گرفتن عکس پرتره از مواد غذایی و سگ.

اما چیزی وجود دارد منحصر به فرد در مورد اعلام SE, که من پیدا کردم قابل توجه در یک بیماری همه گیر است که ضعیف ترین مردم شور و شوق برای خرید چیزهای خوب.

زمانی که جدید اپل پرده برداری من معمولا سوال از دوستان که در کار با تکنولوژی و بی مورد براق ابزارهای جدید. با SE, من پیام های متنی از افرادی که نفرت صحبت کردن در مورد فناوری: یک دوست است که در دهه 60 و اعلام خود داده و یک عضو خانواده است که یک زیست است. هر دو با استفاده از اپل است که حداقل پنج سال و هر دو رها شدند که تلفن بعدی هزینه خواهد شد بیش از یک ماه وام مسکن.

“این یک کند سوز که رفتن برای کمک به اپل خود را ارتقا پایه” Carolina Milanesi یک مصرف کننده تکنولوژی تحلیلگر شرکت تحقیقاتی استراتژی های خلاق گفت: از SE.

که شامل افرادی که به نگه دارید تا گوشی سه تا پنج سال و کسانی که با دست من فراز, او گفت:.

بیا به آن فکر می کنم که اکثر مردم من می دانم.

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de