اما در چند روز گذشته دولت سست کردن قوانین رسم مردم به خیابان ها. و در حال حاضر خطرناک سرایت به نظر می رسد به گسترش به شدت بیشتر است.

این دو برابر شدن نرخ عفونت — مقدار زمان آن طول می کشد برای تعدادی از coronavirus موارد به دو کاهش یافته است و از حدود 12 روز به 9.5. روزانه مرگ و میر به ضرب گلوله از چند ده در اواسط ماه آوریل به بیش از 100 شرکت.

این است که هنوز هم یک راه طولانی از ویرانگر تلفات که ایالات متحده و چندین کشور اروپایی شده است و پایدار. تعداد کل عفونت های گزارش شده در هند است که حدود 50000 دادن آن بسیار پایین سرانه مورد نرخ نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر.

اما یک تور دهلی نو نشان می دهد که چقدر تغییر کرده است فقط این هفته است.

خیابان های طبقه کارگر محلات که در هفته گذشته ترک ها فشار می آوردند با مردم است. دوچرخه rickshaws دارت در داخل و خارج از ترافیک. عبور و مرور جریان پایین دو طرف جاده. ترین ماسک می پوشند به عنوان مورد نیاز است, اما بسیاری از آنها را می پوشند کردن چانه با بینی خود را و گاهی اوقات حتی دهان خود را در معرض.

در فروشگاه ها مشروب که بازگشایی شد شنبه برای اولین بار در شش هفته — دولت ناامید بود برای مشروب مالیات بر درآمد وجود دارد چیزی نزدیک به اجتماعی فاصله. به جای وجود هرج و مرج مطلق است.

افسران پلیس سعی کنید به ضرب و شتم جمعیت با چوب, اما آن را بدون استفاده از. جمعیت فقط نگه داشتن در حال رشد با خطوط در فروشگاه ها گاهی اوقات کشش نزدیک به یک مایل. در یک فروشگاه در دهلی نو در روز سه شنبه صدها نفر از مردان همگرا به خرید ویسکی هل دادن و تنه زدن به نزدیک شدن به جلو مچاله اسکناس در انگشتان دست خود را, وحشی به نظر می رسد در چشم خود را. بسیاری از بسته بندی های بسیار نزدیک به یکدیگر است که آنها استراحت دست خود را بر روی عرق حمایت از مردم در مقابل آنها.

به عنوان حرارت افزایش می یابد — آن ضربه 104 درجه در دهلی نو چند روز پیش — افرادی که در زندگی تنگ و چهارم و گاهی هشت به یک اتاق در حال پیدا کردن آن غیر قابل تحمل به ماندن در خانه به عنوان دولت دستور داده است. به طوری که آنها نشت خارج است. آنها معاشرت در خیابان. آنها را جمع آوری.

“وجود دارد هیچ پلیس در اطراف هیچ کس از اجرای lockdown مردم از همه جا” گفت: یک برافروخته دهلی مغازه دار که می رود توسط یک نام Mehtab.

ویروس ” نقاط داغ در حال هند شلوغ مناطق شهری به ویژه دهلی نو پایتخت سیاسی و بمبئی کسب و کار سرمایه است. حدود یک سوم از تمام عفونت های گزارش شده از این دو شهر هر خانه به حدود 20 میلیون نفر است.

در بمبئی افسران پلیس اجرای مستند به نظر می رسد خسته و برداشت از محلات در شب.

“هر شب هنگامی که پلیس ترک های مردم را به عنوان اگر وجود دارد یک حزب” گفت: Rakhi Jadhav یک نماینده محلی در شرق بمبئی.

Dharavi یکی از بمبئی بزرگترین محله های فقیرنشین که در آن 1 میلیون یا بیشتر مردم در حال فشرده را به کمتر از 1 مایل مربع از حاجت و کوچه های باریک در حال ظهور است که به عنوان یک نگرانی جدی است. حداقل 600 ساکنان وجود داشته است آلوده و آن را تقریبا غیر ممکن است به لحاظ اجتماعی فاصله. زندگی مردم به صورت چهره به چهره و به اشتراک گذاری جمعی از توالت اغلب ده ها تن از مردم با استفاده از تنها یک.

در سراسر شهر, مردم در حال تماشای Dharavi نزدیک است. مقامات شروع به نگرانی در آنها ممکن است منابع آنها نیاز به جلوگیری از بسیار گسترده تر شیوع.

“آزمایشگاه تست, تخت, امکانات — همه آنها که سبب شیوع با بدون علامت و خفیف بیماران آلوده” گفت: Pradip Awate متخصص اپیدمیولوژی و رئیس نظارت افسر در ایالت ماهاراشترا به بمبئی.

شش هفته پیش, نخست وزیر هند, Narendra Modi, اعمال سخت در سراسر کشور مستند هند 1.3 میلیارد نفر است. مودی دستور سرخپوستان به ماندن در خانه های خود و دولت خود را تعطیل و فقط در مورد همه چیز از مدارس و ادارات به راه آهن این کشور را لغو کرده است. حتی مرزهای جدا هند متحده مهر و موم شد.

بسیاری از سرخپوستان اطاعت از قوانین با احتیاط از ابتلا به این ویروس و نه اعتماد به هند را محاصره سیستم مراقبت های بهداشتی به آنها را ذخیره کنید.

اما به عنوان هفته باید کشیده اقتصادی هزینه های انباشته اند و مردم در حال تبدیل شدن بیشتر از جان گذشته. بسیاری از سرخپوستان زندگی می کنند دست به دهان در معادل چند دلار در روز و میلیون ها نفر بی شماری پرتاب شده است ، جریان بی پایان از کارگران مهاجر باید trudged صدها مایل به بازگشت به روستاهای خود را به امید تکیه بر خانواده ها و مزارع برای زنده ماندن.

بسیاری از کار کارگران هنوز آوازهای سرزمین مادری ام در هند شهرستانها با هیچ منبع درآمد و به هیچ وجه به تغذیه خانواده خود را جز برای وعده های غذایی ارائه شده توسط سازمان های خیریه و یا دولت است.

با فشار ساختمان دولت مرکزی و بسیاری از کشورهای سست کردن این مستند قوانین این هفته اجازه می دهد کوچک مراسم عروسی به سر و اتوبوس به کار گیرند و بسیاری از کسب و کار برای باز کردن از جمله سالن حیوان خانگی مغازه ها و فروشگاه های برق.

بنابراین در حال حاضر سرخپوستان بدانم اگر کاستن مستند منجر به افزایش گزارش شده عفونت و یا اگر این زمان مناسب با موارد در حال حاضر افزایش به مردم اجازه می دهد به تعامل بیشتر به راحتی. افزایش عفونت های گزارش شده نیز می تواند از افزایش در تعدادی از آزمایشات از حدود 20,000 در اواخر ماه مارس به بیش از 1 میلیون است. هند گزارش شده فقط یک مورد مثبت برای هر 25 آزمون در مقایسه با یک عفونت برای هر شش آزمون در ایالات متحده است.هنوز Dr. S. D. گوپتا بهداشت عمومی و متخصص و عضوی از دولت COVID-19 نیروی کار گفت: تست نیاز به سطح شیب دار بالا به طور قابل توجهی به ضبط دامنه کامل از هند شیوع کروناویروس.

متحده مانند تامیل نادو و گجرات شاهد جهش سریع در تعدادی از موارد است. مقامات در بنگال غربی متهم شده است از نشستن در بالاتر از حد معمول مرگ و میر آمار و ارقام. در پنجاب نرخ که در آن موارد جدید بودند دو برابر کاهش یافته و از 18 روز تا چهار هفته گذشته عمدتا به دلیل تهاجمی شیوع بیماری در میان زائران مذهبی بازگشت از ماهاراشترا, هند در بدترین مبتلا دولت است.

گوپتا گفت: آن دشوار است می گویند که آیا هند بود و در این میان تجربه های خطرناک مسیر رو به بالا از موارد جدید. اما او هشدار داد که این کشور در منحنی رشد عفونت های جدید در حال به اوج خود رسید. با بسیاری از بیماران بدون علامت بی اطلاع از وضعیت خود گفت: مقامات نیاز به باقی می ماند به خصوص مراقب باشند که بیشتر محدودیت ها کاسته شد در هفته های آینده.

“آنچه ما می بینیم این است که نوک کوه یخ” او گفت:. “مگر ما فراموش تست ما هرگز نمی خواهد می دانم که چگونه بسیاری از موارد ما. که یک مشکل است.”

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله