Remdesivir مواد مخدر طراحی و توسعه توسط Gilead Sciences, اتحاد برداشت توجه به عنوان یکی از مهمترین درمان برای COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus که به کشته شدن بیش از 250 ، 000 نفر است.

مبارزه با مواد مخدر آمریکا مقامات اعطا اضطراری با استفاده از مجوز هفته گذشته هموار کردن راه خود را برای استفاده گسترده تر آمریکا در بیمارستان و پس از جلعاد ارائه داده که نشان می دهد این دارو کمک کرده بود COVID-19 بيمار.

این شرکت قصد دارد برای قیمت دارو در مواردی است که از طریق وریدی تزریق در بين 5000 و 6000 takas هر ویال ($59-71 دلار/هر ویال), Beximco را افسر ارشد عامل Rabbur رضا گفته رویترز اضافه کردن یک بیمار ممکن است نیاز به در هر نقطه بین 5 و 11 ویال.

“ما تنها می دانم که دقیقا چه مقدار از یک بیمار باید پس از مطالعات در حال تکمیل” رضا گفت. “ما انتظار بنگلادش دولت سعی خواهد کرد برای پوشش برخی از قیمت مواد مخدر است.”

تولید آغاز خواهد شد در این ماه در ابتدا برای استفاده داخلی, Reza اضافه شده است.

Beximco قیمت گذاری نشان می دهد یک دوره remdesivir درمان می تواند هزینه بین $295 و $781 هر بیمار در جنوب کشور آسیایی بسته به شدت مورد تعداد ویال مورد نیاز و نهایی قیمت گذاری دارو.

این ارقام برای اولین بار نشانه ای از چگونه از مواد مخدر خواهد بود و قیمت به عنوان کشور در سراسر جهان در تلاش برای کنترل coronavirus که آلوده بیش از 3.5 میلیون نفر در سراسر جهان.

جلعاد را اهدا اولیه دسته ای از 1.5 میلیون ویال برای کمک به بیماران در ایالات متحده, اما هنوز برای اعلام قیمت گذاری آن.

موسسه بالینی و اقتصادی نقد و بررسی (ICER) که ارزیابی اثربخشی داروها برای تعیین قیمت مناسب قرار داده و هزینه تولید یک دوره 10 روزه از remdesivir در $10 اما پیشنهاد قیمت می تواند افزایش به $4,500 بر اساس منافع بیمار نشان داده شده در آزمایش های بالینی.

قیمت چشم پوشی

جلعاد ثبت اختراع در remdesivir در تئوری به معنی آن است که حقوق انحصاری آن را اما قوانین تجارت بین المللی اجازه می دهد سازمان ملل تعریف شده توسط سازمان ملل متحد به عنوان حداقل کشورهای توسعه یافته از جمله بنگلادش به چشم پوشی از چنین اختراعات و مواد مخدر بیشتر مقرون به صرفه در آن بازار.

بنگلادش خواهد بود مجاز به صادرات این دارو به دیگر حداقل کشورهای توسعه یافته و برخی از کشورهای اروپایی نیز نوشته شده به Beximco به دنبال واردات دارو گفت: Reza کاهش به نام کشور.

“ما می توانیم به دنبال تصویب از سوی دولت به صادرات آن برای موارد اضطراری” او گفت:. “اما ما باید قادر به عرضه به مردم ما برای اولین بار است که شماره یک برای ما است.”

بنگلادش تا کنون گزارش 10,929 موارد و 183 مرگ و میر ناشی از این بیماری اگر چه برخی از کارشناسان می گویند تعداد موارد می تواند بسیار بالاتر داده شده محدود تست در کشور است.

آن کار خواهد کرد ؟

Remdesivir قبلا توسعه یافته برای درمان ویروس ابولا و کار نمی کند.

پتانسیل خود را برای کمک به COVID-19 بيمار است بر اساس قابلیت غیر فعال کردن مکانیسم است که توسط برخی از ویروس ها از جمله جدید coronavirus تکرار خود و بالقوه خود را پایمال میزبان سیستم ایمنی بدن.

داده ها از یک محاکمه توسط موسسه ملی بهداشت (NIH) در ایالات متحده نشان داد remdesivir کاهش بستری شدن در بیمارستان می ماند تا 31 ٪ در مقایسه با دارونما درمان را به طور قابل توجهی بهبود بقا.

Beximco انتظار برای دریافت تایید بازاریابی برای remdesivir از مقامات بنگلادش در اواسط ماه مه پس از آن برنامه ای برای راه اندازی تجاری مقادیر توزیع شده از طریق دولت رضا و گفتگو کرد.

“ما تولید دارو بسته به چه مقدار بنگلادش دولت نیاز به,” او گفت مقامات چک کردن مقادیر مورد نیاز داخلی بیمارستان.

رضا گفت: یک شرکت چینی بود ارائه مواد اولیهی مورد نیاز برای ساخت مواد مخدر است. که عرضه مقابله خواهد اجازه می دهد آن را به 100,000 واحد از مواد مخدر, او گفت:.

مستقر در داکا Beximco داروسازی-صادرات داروهای ژنریک به برخی از 50 کشور از ایالات متحده آمریکا به آفریقای جنوبی و باعث می شود همه چیز را از دشت داروهای ژنریک به مولکول های پیچیده.

هفت دیگر بنگلادش شرکت های دارویی از جمله میدان داروسازی و چراغ دارویی را دریافت موافقت دولت برای توسعه مواد مخدر بنگلادش مواد مخدر نظارتی رسمی محمد صلاح الدین گفت.

“در حال حاضر ما نمی خواهد اجازه می دهد تا شرکت ها برای صادرات remdesivir. اول آنها باید به انجام برسانند محلی تقاضا پس از آن ما می توانیم آن را در نظر” او به رویترز گفت.

در کشور همسایه هند داروسازی Cipla Ltd گفت: همچنین در سه کار آنتی ویروسها از جمله favipiravir, remdesivir و bolaxavir که می تواند مورد استفاده برای درمان COVID-19. آن کاهش یافته است به نظر در آن راه اندازی و یا برنامه های قیمت گذاری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de