گوتام بودا بنیانگذار دین است گفت: به نظر می رسد بر روی زمین در این روز در مورد 2,553 سال پیش.

تولد دستیابی کامل خود دانش و مرگ اعتقاد بر این است که توسط مسلمانان رخ داده است در ماه کامل از Baishakh ماه اول در بنگلادش تقویم.

فلسفه بودیسم نهفته در آزادی از غم از طریق تحقق حقیقت است. با توجه به بودا انسان بستگی به اعمال خود و کار نیروی است که راند و جهان است. یکی خواهد شد در نتیجه با توجه به اعمال خود. شعار این فلسفه است – ممکن است تمام خلقت در این دنیا رسیدن به شادی است.

رئیس جمهور عبدالحمید و نخست وزیر شیخ حسینه خواستند با صدور پیام های جداگانه تبریک بودایی جامعه هر دو در خانه و خارج از کشور.

مردم از تمام جوامع مذهبی در بنگلادش شده است تمرین خود را در مراسم مذهبی از زمان بسیار قدیم رئیس جمهور گفت: در پیام خود را. بنگلادش یک مثال از هماهنگی جمعی, او گفت:.

“آموزه های بودا ممکن است نقش حیاتی در جلوگیری از جنگ میان نژادها و جوامع مذهبی برای جلوگیری از کاهش ارزش های اخلاقی در جهان امروز است که عاری از هر گونه تحمل من باور دارم.”

“در این سال بودا Purnima مشاهده خواهد به شیوه ای متفاوت با توجه به ادامه رمان coronavirus بیماری همه گیر. من مصرانه از همه مسلمانان را به رعایت این جشنواره با عزیزان خود در خانه گفت:” رئيس جمهور.

بنگلادش یک کشور از هماهنگی جمعی که در آن افراد از هر جامعه, جشن, جشنواره, با هیاهو نخست وزیر شیخ حسینه خواستند گفت: در پیام. رهبران بودایی جامعه دارای نقش حیاتی برای رعایت هماهنگی جمعی در کشور, او گفت:.

“کل جهان دچار مشکل است با توجه به همه گیر و من از همه می خواهیم برای جلوگیری از تجمع جرم در حالی که رعایت بودا Purnima در این سال” حسینه خواستند گفت.

پرورش آموزه های بودا, مردم نقش مهمی را در ساخت بنگلادش یک کشور صلح آمیز او امیدوار بود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de