calcutta high court, calcutta high court rulings, mp birla group, birla corporation, calcutta high court ruling mp birla groupتلفظ منظور در دوشنبه تقسیم نیمکت خالی تک نیمکت را در چاپ و نشر این شرکت نتایج.

یک بخش نیمکت از کلکته دادگاه عالی صادر کرده است به منظور quashing یک نیمکت را که خواسته بود Birla شرکت MP Birla گل سرسبد گروه و دو شرکت دیگر این گروه به انتشار نتایج حاصل از قطعنامه های مختلف قرار داده و به رای در جلسات عمومی سالانه برگزار می شود در ماه اوت سال گذشته است.

در رابطه با Birla شرکت در این قطعنامه گنجانده شده reappointment از مدیران اعلام سود سهام به سهامداران و تصویب پرداخت سود مبتنی بر پاداش/پرداخت غرامت به غیر مدیران اجرایی.

اخبار مرتبط

به عنوان سه شرکت — Birla شرکت Birla کابل و Vindhya Telelinks– شده بود و قادر به انتشار نتایج رای گیری در قطعنامه گرفته تا در آخرین جلسات عمومی سالانه آنها درخواست کرد قبل از تقسیم نیمکت از دادگاه عالی.

تلفظ منظور در دوشنبه تقسیم نیمکت از قضات Sambuddha چاکرابورتی و Arindam Mukherjee خالی تک نیمکت را در چاپ و نشر این شرکت نتایج. “این impugned سفارش مورخ 2 مرداد ماه سال 2019 به عنوان روشن به دستور مورخ 5 مرداد ماه سال 2019 است نه پایدار با در نظر گرفتن این واقعیت است که دستورات و/و یا جهت تصویب شد تداخل با برگزاری AGM توسط شرکت های که در حال جدا فقهی اشخاص بدون تصمیم گیری این موضوع از حوزه قضایی است. حتی اگر مرحوم برگزار شد سهام در شرکت هایی که موضوع از ترکه زیر را در مراجع قضایی به تصویب سفارشات در مورد آن تا به حال به تصمیم اولین بار از زمانی که به طور خاص مطرح شده است. سفارش مورخ 9 مرداد ماه سال 2019 است که پس از آن سفارش جایی که آموخته تنها قاضی است اعمال صلاحیت قضایی که این موضوع از عدم ذاتی صلاحیت نگه داشته بود انتظار برای تصمیم گیری نیز پایدار نیست در همان زمین” تقسیم نیمکت گفت: در آن منظور.

به طور قابل توجهی بود و در آخرین پیچ و تاب و در این نبرد طولانی بیش از این خواهد شد و از اواخر Priyamvada دوی Birla حال مبارزه بین Birla خانواده و Lodhas. Debanjan مندل شریک Fox & مندل, وکیل شرکت به نمایندگی از Lodhas گفت: “این دفاع از ما مشتری ایستاده است که شرکت های شخص ثالث نیست به انحصار وراثت کت و شلوار. این یک پیروزی بزرگ برای شرکت های بزرگ دموکراسی را به عنوان نتایج حاصل از نظرسنجی گرفته شده در AGMs به وضوح نشان می دهد آنچه که 99 درصد از سهامداران می خواهند.”

در پاسخ به بخش نیمکت سفارش NG Khaitan به نمایندگی از Birlas گفت: “تقسیم نیمکت خود تصمیم تلفظ دیروز حاضر به رفتن به شایستگی از این موضوع برگزار کرده است که آن را برای انحصار وراثت دادگاه برای تصمیم گیری ، دادگاه نیز برگزار شد که دادگاه انحصار وراثت تحت قانون می تواند با تصویب دستور سفارشات در برابر اشخاص ثالث در شرایط خاص برای حفاظت از املاک و متوفی. اما تقسیم نیمکت برگزار کرده است که در حقایق در مورد انحصار وراثت دادگاه باید اول تصمیم گرفت این موضوع از صلاحیت مطرح شده توسط Lodha قبل از اعطای هر گونه موقت امداد و منظور باید شامل دلایل اعطای این کمک. آن را بازگردانده شدند این موضوع به قاضی برای تصمیم گیری سوال از صلاحیت برای اولین بار و بر این اساس خود را کنار بگذارند موقت سفارشات.”

“با این حال دادگاه به کارگردانی دادگاه انحصار وراثت را در نظر بگیرید و تصمیم بگیرید که تمام جنبه های این موضوع پس از دادن فرصت به این شرکت ها است که یکی از نماز از Birlas. این یک نقطه عطفی در حرکت است که در حال حاضر قرار دادن شرکت ها نیز قبل از دادگاه انحصار وراثت برای اولین بار در این یک و نیم دهه از دادخواهی و بر این اساس قرار دادن یک پرده در پنهان و به دنبال بازی در حال بازی با Lodha و شرکت های MP Birla گروه مختلف در مجامع” Khaitan اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de