Coronavirus impact, European Union, EU economy, european countires, global economy, latest news on coronavirus outbreakاین بیماری همه گیر است صدمه دیده است هزینه های مصرف کننده تولیدات صنعتی, سرمایه گذاری, تجارت و جریان سرمایه و زنجیره تامین. همچنین آمار مشاغل. (عکس از آسوشیتدپرس)

اتحادیه اروپا پیش بینی کرد چهارشنبه “رکود اقتصادی در ابعاد تاریخی این سال” با توجه به تاثیر coronavirus با یک قطره در خروجی بیش از 7 درصد آن را به عنوان عرضه شده در اولین پیش بینی های رسمی از آسیب این بیماری همه گیر است که تحمیل بر روی بلوک اقتصاد است.

27 کشور اتحادیه اروپا اقتصاد پیش بینی شده است به قرارداد با 7.5 درصد در این سال قبل از رشد حدود 6 درصد در سال 2021. این گروه از 19 سازمان ملل با استفاده از یورو به عنوان ارز خود را کاهش رکورد از 7.75 درصد در سال جاری و رشد 6.25 درصد در سال 2021 کمیسیون اروپا گفت: در امور اقتصادی.

اخبار مرتبط

“اروپا در حال تجربه یک شوک اقتصادی بی سابقه پس از رکود بزرگ” اقتصاد اتحادیه اروپا کمیسر Paolo Gentiloni در بیانیه ای گفت. بیش از 1.1 میلیون نفر قرارداد بسته اند این ویروس در سراسر اروپا و بیش از 137,000 فوت کرده اند با توجه به مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی آخرین به روز رسانی در Coroanvirus در اینجا:

معلوم نیست شیوع داده پایین, تست, نرخ و فشار بر سیستم مراقبت های بهداشتی به معنای واقعی مقیاس همه گیر بسیار بیشتر است. با گسترش رکود در بسیاری از کشورهای اروپایی مردم با احتیاط جسارت خارج از سلول و به تدریج بازگشت به کار, اما دقیق بهداشت اقدامات در محل باقی می ماند نگرانی از موج دوم شیوع و هر گونه بازگشت به چیزی شبیه زندگی عادی است حداقل ماه به دور است.

این بیماری همه گیر است صدمه دیده است هزینه های مصرف کننده تولیدات صنعتی, سرمایه گذاری, تجارت و جریان سرمایه و زنجیره تامین. همچنین آمار مشاغل. نرخ بیکاری در سراسر 27 کشور اتحادیه اروپا است که هوا به افزایش از 6.7 درصد در سال 2019 به 9 درصد در سال 2020 اما پس از آن سقوط به حدود 8 درصد در سال 2021 این کمیسیون گفت. در حالی که ویروس آمار هر کشور عضو این میزان خسارت آن در نهایت inflicts بستگی تکامل از بیماری در هر یک از آنها انعطاف پذیری اقتصاد و چه سیاست های آنها در محل قرار داده برای پاسخ.

Gentiloni گفت که عمق رکود و قدرت بازیابی خواهد شد ناهموار در سراسر جهان بزرگترین بلوک تجاری. بسیار بستگی دارد گفت: در ؟ سرعت که در آن مستندات می تواند برداشته اهمیت خدمات مانند گردشگری در هر اقتصاد و توسط هر کشور را منابع مالی است.

چنین واگرایی تهدید به بازار واحد و منطقه یورو – در عین حال می توان آن را از طریق کاهش سرنوشت مشترک اروپایی عمل است. چگونه به سرعت همه چیز می تواند تغییر کند. در فوریه 13, کمیسیون پیش بینی کرده بود “یک مسیر ثابت رشد متوسط” در این سال و بعد از 1.2 درصد است.

در آن زمان سیاستهای ایالات متحده در تجارت و سیاست و مبارزه با تروریسم در اروپا قرارداد تجارت به علاوه تنش ها در امریکا لاتین و شرق میانه بودند تهدیدات اصلی.

از شیوع کروناویروس در چین اشاره شد در آن زمان به عنوان “جدید و خطر حرکت نزولی” اما کمیسیون فرض کمتر از سه ماه پیش بود “که شیوع قله در سه ماهه اول نسبتا محدود جهانی سرریز.”

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de