In New York ‘Zoom marriages’ has been legalised by governor Andrew Cuomoدر نیویورک ‘زوم ازدواج’ شده است به رسمیت شناخته شده توسط اندرو کومو فرماندار

زمانی که ریتا گفت: ‘من’ به Suresh آن را بیش از اسراف عروسی با 1000 مهمان آن بود بیش از یک زوم تماس بگیرید. بیشتر چه در نیویورک ‘زوم ازدواج شده است به رسمیت شناخته شده توسط فرماندار اندرو کومو. پشت در خانه از سرهم بندی کردن به آتش زنه, نرم افزار دوستیابی و حتی آنلاین ازدواج سیستم عامل مانند بهارات ازدواج در میان دیگران شده اند تبلیغات آنلاین در تلاش برای پول نقد در فاصله اجتماعی که توسط مردم است. جالب, برنامه بازی به نظر می رسد به کار کرده اند. “اطلاعات ما نشان می دهد که در این زمان محیط کاربران در حال صحبت کردن برای طولانی تر است. این امر منجر به کیفیت بهتر چت از جمله شامل چیزهایی مانند تماس های صوتی و چت تصویری را در مکالمات” Priti Joshi, معاون رئیس جمهور, استراتژی, Bumble گفت. دوستیابی برنامه ادعا می کند که شاهد یک افزایش 11 ٪ در Gen Z ثبت نام 29 درصد افزایش در پیام های ارسال شده و یک افزایش 17 ٪ در تماس های تصویری بر روی پلت فرم آن پست مستند.

قات قات قات قات است و در عین حال یکی دیگر از پلت فرم دوستیابی که ادعا می کند که درآمد حاصل از آن که در ابتدا بود بین Rs 1 کرور -1.5 کرور باید 20 درصد افزایش یافته پست مستند در پشت بسیار کمتر صرف بازاریابی. علاوه بر این تعدادی از چت رفته تا 40 درصد است. “با افزایش آلی تقاضا از کاربران هزینه مشتری جدید خرید را کاهش 30-40٪,” راوی Mittal, موسس, قات قات قات قات توضیح داد. OkCupid بیش از حد دیده می شود 10 درصد جذب در مسابقات در سراسر جهان از مارس سال 2020 است. با توجه به شرکت دوستیابی مجازی به ارمغان می آورد تمرکز بر کیفیت مکالمات و زمان با هم صرف ساخت آن را آسان تر برای کشف کردن که آیا شخص شما در حال صحبت کردن است با شما سازگار.

اخبار مرتبط

همانطور که برای زوج های متاهل, این نرم افزار مانند Gleeden که به نظر می رسد به جلب توجه. آن ادعا 300% افزایش ترافیک وب سایت در حالی که اشتراک در هند رشد 70% پست مستند. “ما شاهد افزایش تعداد اعضای اتصال از نرم افزار به جای استفاده از نسخه دسکتاپ. این است زیرا آن را آسان تر و با احتیاط بیشتر برای اتصال از گوشی تلفن که در آن کاربران می توانند فعال کردن ‘حالت احتیاط’,” Solene Paillet, بازاریابی, مدیر Gleeden اشاره کرد.

علاوه بر این, ازدواج سیستم عامل مانند Jeevansaathi از طریق آن بررسی نشان داد که 46 درصد از پاسخ دهندگان می خواهم برای دیدار با شرکای آینده نگر برای اولین بار بیش از یک تماس تصویری. “پلت فرم شاهد 60% افزایش در تعداد تماس های صوتی و تصویری در این مستند دوره” روهان ماتور کسب و کار سر Jeevansathi.com اظهار داشت.

بنابراین در حال حاضر برای ساخت بیشتر در userbase این سیستم عامل را گسترش داده اند و محصولات خود را عرضه می کنند. مثلا سرهم بندی کردن گسترش آن فاصله فیلتر به کاربران اجازه می دهد برای مطابقت با هر کسی که در کشور خود. به طور معمول برنامه اجازه به کاربران برای ارتباط با مردم در عرض یک تا 100 مایل از محل خود را, اما در حال حاضر کاربران ببینید گزینه ای برای ارتباط با مردم “در سراسر کشور” در برنامه تنظیمات.

بازیکنان اظهار نظر کردن که این روند صعودی ادامه خواهد داد به وجود پست مستند. “ممکن است که این رفتار خود ادامه خواهد داد هنگامی که محدودیت ها برداشته و به عنوان اتصال بیش از تصویری می شود بیشتر آشنا بخشی از روال برای آشنایی با کسی آنلاین” Joshi اضافه شده است. اضافه کردن به که پیدا کردن از Jeevansathi که اظهار داشت که 52 درصد از پاسخ دهندگان تایید کرده اند که آنها را ادامه خواهد داد برای دیدار با چشم انداز بیش از تماس های ویدئویی حتی در یک پست coronavirus جهان است. “تبلیغات پنهان است که نیاز به ساعت. برای آشنایی سیستم عامل به ماندن به همان اندازه مربوطه و در یک پست-covid جهان, مهم است که به انباشتگی خود را روایت و ترویج پلت فرم به عنوان وسیله ای برای ایجاد ‘واقعی’ و ‘معنی’ مکالمات” Harish Bijoor نام تجاری کارشناس گفت.

دفعات بازدید: همچنین: Ogilvy را Piyush Pandey رابطه بين برندها و سازمان ها در طول Covid-19

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

BrandWagon در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین نام تجاری اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de