COVID-19, covid 19 cases in doctors, covid 19 cases in nurses, covid 19 cases in parademics, Safdarjung Hospital, AIIMS, latest news on coroanvirus outbreakبه عنوان بسیاری از 13 پرسنل بهداشت و درمان از جمله هفت مقیم پزشکان و استاد باید آزمایش مثبت برای coronavirus بیش از دو ماه گذشته در این مرکز اجرا Safdarjung بیمارستان منابع گفت. (بازنمودی تصویر:PTI)

Coronavirus آلوده در اطراف 548 پزشکان و پرستاران و امدادگران در سراسر کشور تا کنون با توجه به اطلاعات نگهداری شده توسط مرکز منابع رسمی روز چهارشنبه گفت:. این رقم شامل نمی شود زمینه کارگران بخش پسران و بهداشت کارگران ماموران امنیتی آزمایشگاه مسئولین peons لباس های شسته شده و کارکنان آشپزخانه, در میان دیگران.

به گفته یک منبع رسمی بوده و مسلم از جایی که این پزشکان و پرستاران و پیراپزشک کارکنان را به دست آورد عفونت است.

اخبار مرتبط

این رقم شامل پزشکان و پرستاران و امدادگران از مرکز-اجرا و دولت-اجرای تاسیسات در سراسر متحده و اتحادیه سرزمین.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی آخرین به روز رسانی در Coroanvirus در اینجا:

“هیچ بررسی اپيدميولوژيک موارد انجام شد. بنابراین روشن است وجود دارد تبعیض نژادی در بسیاری از قراردادی به این بیماری در محل کار و چگونه بسیاری از آن را از جامعه” منبع رسمی گفت.

این مقام گفت که 69 پزشکان در سرمایه های ملی که تا کنون قرارداد این بیماری است. COVID-19 ادعا کرده 1,694 زندگی و آلوده 49,391 مردم در سراسر کشور تا شنبه صبح. علاوه بر 274 پرستاران و امدادگران تا کنون آلوده شده توسط virus.

به عنوان بسیاری از 13 پرسنل بهداشت و درمان از جمله هفت مقیم پزشکان و استاد باید آزمایش مثبت برای coronavirus بیش از دو ماه گذشته در این مرکز اجرا Safdarjung بیمارستان منابع گفت.

حدود 10 بهداشت و درمان کارگران از جمله اقامت و پنج پرستاران باید قرارداد این بیماری تا کنون در AIIMS. علاوه بر این برخی از ماموران امنیتی نیز آلوده شده است در برتر بیمارستان.

علاوه بر این چندین بهداشت و درمان کارگران مشغول به کار در مرکزی مختلف و دهلی بيمارستان های دولتی نیز آلوده به بیماری با توجه به داده ها.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de