معلوم نیست زمانی که دیزنی پارک دیگر در آسیا و ایالات متحده و فرانسه خواهد دوباره خوش آمدید بازدید کنندگان گفت: مدیران و یا زمانی که این شرکت طیف وسیعی از idled کسب و کار از جمله فروشگاه های خرده فروشی و کشتی های کروز خواهد بازگشت.

دیزنی گفت: آن را نمی خواهد پرداخت سود سهام برای اولین نیمی از سال مالی که حفظ 1.6 میلیارد دلار به صورت نقدی با فرض آن را تا به حال نگه داشته و سود ثابت در 88 سنت در هر سهم.

باب Chapek که شد دیزنی اجرایی در فوریه فقط به عنوان رمان coronavirus پخش شد در سراسر جهان گفت: دیزنی خواهد بازگشایی شانگهای پارک on May 11.

دولت چین خواسته است دیزنی به کلاه حضور در 30 درصد از ظرفیت یا حدود 24,000 مردم Chapek گفت. دیزنی را راه اندازی مجدد عملیات با “بسیار کمتر” که در شماره چند هفته در حالی که این تنظیم جدید پادمان از جمله اجتماعی فاصله و ماسک و متوسط قراضه Chapek گفت.

“در حالی که آن را خیلی زود به پیش بینی زمانی که ما قادر خواهید بود برای آغاز از سرگیری تمام عملیات ما, ما در حال بررسی تعدادی از حالات مختلف برای اطمینان از احتیاط معقول و سنجیده با رویکرد احتمالی بازگشایی از ما پارک” Chapek گفت.

فقط سه ماه پیش دیزنی بود که مورد مباهات یک سال سابقه برای خود استودیو فیلم و قوی شروع به شرکت شیرجه رفتن به رسانه های جریان جنگ.

در اواخر ژانویه coronavirus شروع به ضرب و جرح کسب و کار در سراسر دیزنی جهانی, نمونه هنگامی که این شرکت توقیف شانگهای دیزنی توچال و هنگ کنگ دیزنی لند.

توسط اواسط ماه مارس تمام شرکت پارک بسته شد, سینما رفت و تلویزیونی و تولید فیلم بودند را در خود نگه دارد. به علاوه دیزنی, شبکه ورزشی ESPN بود و سمت چپ با هیچ اصلی زندگی ورزشی به پخش.

“در مجموع ما تخمین می زنند که COVID-19 اثرات در حال حاضر ما سه ماهه درآمد حاصل از ادامه عملیات قبل از مالیات بر درآمد در سراسر همه از کسب و کار ما بود تا آنجا که $1.4 میلیارد دلار” دیزنی اضافه کرد که 1 میلیارد دلار از, که از زیان در پارک.

دیزنی ارسال شده تعدیل سود هر سهم از 60 سنت برای ماه ژانویه تا مارس به پایین 63 درصد از یک سال پیش از آن کوتاه و 89 سنت در انتظار تحلیلگران با توجه به TOTALBARÇA داده ها از Refinitiv.

سهام دیزنی کاهش 2 ٪ در بعد از ساعات تجارت به $98.68 پس از از دست دادن 2 درصد در طول جلسه به طور منظم. قبل از انتشار گزارش درآمد دیزنی سهام از دست داده بود بیش از یک چهارم از ارزش خود را در این سال است.

دیزنی است که انتظار می رود به یک بزرگتر آمار در سه ماهه جاری به پایان می رسد که در ماه ژوئن. این شرکت گفت که قصد ندارد به ارائه راهنمایی های مالی برای بقیه سال.

این اقدامات برای کاهش هزینه ها از جمله قرار دادن 120,000 کارکنان در کردند بر اساس یک پرونده با اوراق بهادار تنظیم کننده.

مدیران که حقوق نیز کاهش می یابد گفت: آنها خوش بودند که دیزنی خواهد ارتجاعی پس از coronavirus بحران فروکش.

“من مطلق اعتماد به نفس در توانایی ما برای دریافت از طریق به چالش کشیدن این دوره و بازیابی با موفقیت گفت:” رئیس اجرایی Bob Iger که پا به پایین به عنوان مدیر عامل در ماه فوریه است.

Iger باز تماس با یک بیانیه در مورد دیزنی تاریخچه انعطاف پذیری قبل از توزیع بیش به Chapek به آدرس این شرکت را با چالش های بی سابقه ای.

یک منطقه به عنوان به دست آوردن مخاطبان پناهگاه در خانه دیزنی+ و جریان خدمات این شرکت راه اندازی شد در ماه نوامبر. دیزنی+ تا به حال 54.5 میلیون مشترک پرداخت به عنوان از آوریل 4 تا از 50 میلیون در 8 آوریل.

مستقیم به مصرف کننده و واحد بین المللی که شامل دیزنی+ هنوز هم صرف مبالغ زیادی برای ساخت سرویس. این بخش از دست داد $812 میلیون دلار در فقط به پایان رسید سه ماهه کمتر از تحلیلگر پیش بینی $861 میلیون.

در پارک ها و تجارب و محصولات بخش سود عملیاتی کاهش یافته است 58 درصد از سال قبل به $639 میلیون.

شبکه های رسانه که شامل ESPN و پخش کننده ABC گزارش داد سود از 2.4 میلیارد دلار بود. که 7 درصد افزایش از یک سال قبل از آن افزایش و در بخش علاوه بر این از FX و National Geographic شبکه های خریداری شده از 21st Century Fox.

سود در استودیوی فیلم سقوط کرد و 8 درصد از سال قبل به $466 میلیون. دیزنی پیکسار منتشر شد فیلم “به بعد فقط قبل از تئاتر بسته شده و سپس به سرعت نقل مکان کرد و آن را به ویدئو در تقاضا برای خانه های بینندگان است.

به طور کلی درآمد برای سه ماهه افزایش یافت 21 درصد به 18 میلیارد دلار فقط جلوتر از تحلیلگر پیش بینی $17.8 میلیارد دلار است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de