فاصله برنامه ای برای بازگشایی تا 800 فروشگاه در پایان ماه مه

“هدف ما این است که مسئولانه تهاجمی” سونیا Syngal مدیر اجرایی شکاف گفت: در مصاحبه روز سه شنبه. “هر خرده فروش خود را باز استراتژی اما کافی است بگویم ما به دنبال باز کردن جایی که ما از نظر قانونی مجاز به باز کردن به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم.”

این طرح به شرح زیر استراتژی های مشابه اعلام کرد در هفته های اخیر توسط میسی صاحب Bloomingdales و Bluemercury; و Simon Property Group, بزرگترین مرکز اپراتور در ایالات متحده است.

خرده فروشان که فروش کالاهای غیرضروری به خصوص لباس شده اند مشتاق به بازگشایی به فروش آنها کاهش یافت, وعده جدید پروتکل های ایمنی برای همه گیر دوران از جمله پلکسی گلاس پارتیشن دست sanitiser ایستگاه ها و ماسک های صورت برای کارکنان خود را.

ترافیک پا به فروشگاه شده بود را حتی قبل از شیوع ویروس و آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه به سرعت خریداران خواهد شد بازگشت به تازگی refashioned محیط در حالی که این کشور همچنان به دست و پنجه نرم کردن با یک ویروس بسیار مسری.

Syngal تاکید کرد که بسیاری از شکاف درآمد نمی آمد از داخل مراکز اشاره به نیروی دریایی مکان در نوار مراکز خروجی آن کسب و کار آنلاین و کسب و کار. قدیمی نیروی دریایی در خصوص “بسیار مربوط به آنچه که مردم مایل هستند در حال حاضر” او افزود: با پوشاک برای خانواده ها و activewear موجود در خارج از بازار و فروشگاه ها.

فاصله گفت: این امر شروع به بازگشایی فروشگاه های آخر این هفته در تگزاس هر چند از آن کاهش یافته است برای به اشتراک گذاشتن تعدادی از مکان های که استقبال مشتریان. این شرکت گفت: این پیش بینی 800 reopenings این ماه بر اساس تغییر تصمیمات توسط دولت و مقامات محلی و یک درهم آمیخته از محدودیت های سراسر کشور. این رقم نشان دهنده نزدیک به یک سوم از شکاف مکان در شمال امریکا که در آن نیز صاحب Intermix و جینی و جک.

در حالی که این شرکت ساخته شده است قوی آنلاین عملیات های خود باقی می ماند مهم است. آن را تا حدود 2,800 مکان در آمریکای شمالی و عمدتا در ایالات متحده است. این شرکت به تازگی گفت که آن را به حال تعلیق در پرداخت اجاره بها برای آن در آمریکای شمالی فروشگاه های خرده فروشی در ماه آوریل که می آید به حدود 115 میلیون دلار در هر ماه است مذاکره شرایط اجاره نامه. همچنین گفت: “همه گیر “در ادامه به تاثیر منفی عملیات ما و نقدینگی.”

در ضمن فاصله این برندها را معرفی منظقه وانت و حمل و نقل محصولات از فروشگاه ها. این شرکت که furloughed حدود 80,000 کارکنان فروشگاه در آمریکای شمالی به عنوان بخشی از بسته شدن کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از کارگران شده است به ارمغان آورد و یا چگونه بسیاری باز خواهد گشت.

Syngal که منصوب شد, مدیر اجرایی شکاف در ماه مارس گفت که تگزاس ساخته شده است آن را به خصوص آسان برای خرده فروشان ملی به بازگشایی شده است.

“تگزاس در تراز وسط قرار دارد دولت در سطح استان و سطح مورد نیاز و ساخته شده است که آن را آسان تر برای خرده فروشان به بیشتر سازگار افتتاح طرح,” او گفت:. “این یک دولت توسط دولت و شهرستان-با-شهرستان تصمیم بزرگ و خرده فروشان مانند ما شده اند دفاع برای هماهنگی بیشتر در آن سطح است.”

او افزود: “این واقعا پایین آمده به چه فرمانداران تصمیم — ما تمام موضع است که ما آماده خواهد شد برای بازگشایی آن را به عنوان امن برای انجام این کار به عنوان دیکته شده توسط مقامات محلی است.”

در زنجیر عمل فاصله اتصالات اتاق و دستشویی در دسترس خواهد بود زمانی که فروشگاه های بازگشایی شده است. بازده خواهد بود قرنطینه برای 24 ساعت. این شرکت را تشویق خواهد کرد هر چند نه نیاز مشتریان به سایش پوشش صورت در حالی که خرید و نظارت بر جریان از مشتریان در فروشگاه ها در حالی که تشویق اجتماعی فاصله.

Syngal گفت: این شرکت انتظار می رود که خریداران به طور کلی پوشیدن ماسک به عنوان مقامات و کسب و کار را تشویق استفاده از آنها و که آن را یاد گرفته است از آن 250 مکان در آسیا که بازگشایی شد.

در انتشار اخبار چهارشنبه Syngal تاکید کرد که این شرکت در اولویت قرار بود سلامت و ایمنی کارکنان و مشتریان است.

“رویکرد ما به بازگشایی توازن این واقعیت است که طول می کشد مراقبت زمان نیاز فوری برای بازگرداندن اقتصاد و ارائه فرصت برای تیم ما به بازگشت به کار” او گفت:.

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر