صفحه اصلی تحویل مشروب! دو کشور شروع خدمات برای جلوگیری از جمعیت در رسانه های این دولت راه اندازی وب سایت به منظور

liquor shops, home delivery of liquor, punjab home delivery of liquor, west bengal liquor delivery websiteجمعیت بزرگ شد و شاهد در مشروب مغازه ها در سراسر کشور زمانی که آنها باز پس از نزدیک به 40 روز از مستند. (PTI عکس)

مشروب تحویل خانه اخبار: صفحه اصلی تحویل مشروب شروع خواهد شد از 7 در پنجاب با دولت مالیات غیر مستقیم و مالیات بخش صدور دستور برای باز کردن مشروب vends در روز چهارشنبه.

این فروشگاه ها مشروب اجازه داده می شود برای باز کردن تنها در طول حکومت نظامی آرامش در دوره, مقامات گفت.

اخبار مرتبط

در همین حال دولت پنجاب در شب چهارشنبه تغییر حکومت نظامی آرامش زمان بندی برای اطمینان از هیچ ازدحام بیش از حد در مغازه ها. در حال حاضر مغازه ها باز خواهد شد در ساعت 7 صبح تا 3 بعد از ظهر. زودتر آرامش داده شد از 9 صبح تا 1 بعد از ظهر.

اما در زمان تحویل از مشروب خواهد بود تصمیم گرفت مربوطه دستیار مالیات غیر مستقیم و مالیات کمیسیون با مشورت با معاون کمیسیون سفارش اعلام کرد.

اگر وجود دارد هیچ ارائه تحویل خانه مشروب در پنجاب مالیات غیر مستقیم عمل 1914 و مالیات غیر مستقیم قوانین تصمیم در این زمینه گرفته شده است برای اطمینان اجتماعی فاصله در پی COVID-19 همه گیر آن گفت.

تحویل مشروب در مردم درب خانه را اجازه داده می شود تنها در طول مستند دوره منظور گفت.

همچنین بخوانید: TASMAC مغازه باز از فردا; مشروب قیمت پیاده در تامیل نادو

تنها دو لیتر مشروب را اجازه داده می شود از طریق صفحه اصلی تحویل به خریدار در برابر یک نقد یادداشت.

مردم deputed برای تحویل خانه از مشروبات الکلی صادر خواهد شد کارت های هویت توسط deprtment و آنها را نیز حمل منع عبور به عنوان در هر سفارش.

صفحه اصلی تحویل پنجاب متوسط مشروب (PML) اجازه داده نخواهد شد در آن گفت.

در مشروب vends جهت صادر شده است برای اطمینان از پایبندی به اجتماعی فاصله هنجارها و آرایش sanitiser آن را اعلام کرد.

بیش از پنج نفر خواهد بود و مجاز به ایستادن در خارج از مشروب فروشگاه سفارش گفت.

مشروب پیمانکاران پرداخت می شود که 50 درصد از هزینه مجوز به دولت اجازه خواهد داشت برای باز کردن مغازه های خود را گفت.

دولت پنجاب قبلا خواست این مرکز اجازه می دهد تا باز کردن مغازه مشروب در کشور به mop تا مالیات بر درآمد.

صفحه اصلی تحویل مشروب در غرب بنگال سایت راه اندازی شد

غرب بنگال دولت در روز چهارشنبه اجازه تحویل خانه از مشروب و دولت نوشیدنی Corporation (BEVCO) راه اندازی یک وب سایت که از طریق آن مردم بیش از 21 سال سن می تواند سفارش.

این حرکت با هدف اجتناب از اجتماعات بزرگ در مستقل ‘خاموش’ مغازه ها که بازگشایی در روز دوشنبه, صنعت, منابع گفت.

مشتریان می توانید سفارشات از طریق وب سایت https://excise.wb.gov.in/eRetail/Page/eRetail_Login.aspx پس از ثبت نام خود با ارائه اطلاعات لازم از قبیل آدرس و شماره تلفن همراه, در میان دیگران.

پس از ثبت نام می توانید آنها را سفارش مشروب از فروشگاه های تعیین شده است که بر روی وب سایت است.

مشروبات الکلی به ارزش بیش از 100 تومان کرور روپیه فروخته شد در دو روز اول بازگشایی مغازه ها گفت: Sushmita Mukherjee, معاون وزیر, West Bengal در خارج CS و صاحبان هتل انجمن.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>