واشنگتن, مه 4

اضطراب برای بهبود اقتصادی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به میدان فرستاد آمریکایی’ سوال در مورد تصمیم گیری توسط برخی از ایالت ها اجازه می دهد تا کسب و کارهای غیر ضروری به بازگشایی در حالی که کشورهای دیگر در مجازی مستند با توجه به کوروناویروس.

پس از بیش از یک ماه از بودن cooped در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن در بازگشت از یک آخر هفته در کمپ دیوید عقب نشینی ریاست جمهوری در مریلند و شرکت در یک “مجازی” تاون هال میزبانی یکشنبه شب توسط Fox News Channel از داخل یادبود لینکلن.

او تحت فشار قرار دادند برای اقتصادی بازگشایی یکی از مشاوران او این باور ضروری خواهد بود برای خود شانس انتخاب مجدد در ماه نوامبر.

“ما باید برای به دست آوردن آن را به عقب باز با خیال راحت اما به سرعت به عنوان امکان پذیر است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

رئیس جمهور اذعان کرد ترس در هر دو طرف از این موضوع برخی از آمریکایی ها نگران بیمار شدن در حالی که دیگران نگران از دست دادن شغل.

هر چند دولت را از دست داده و همه گیر به خصوص توانایی آن برای انجام گسترده تست شده تحت موشکافی شدید رئیس جمهور در دفاع از این پاسخ و گفت: ملت آماده بود برای شروع بازگشایی.

“من به شما بگویم یک چیز است. ما کار درست را انجام داد و من واقعا معتقدم که ما را نجات داد یک میلیون و نیم زندگی” به رئيس جمهور است.

اما او نیز شکست و با ارزیابی از مشاور ارشد و son-in-law, Jared کوشنر گفت که “بیش از حد به زودی به می گویند:” اگر دولت فدرال بود که نظارت بر یک “داستان موفقیت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بی حوصلگی نیز دیدم. در حالی که اشاره کرد که متحده را در سرعت خود را در بازگشت به حالت عادی با آنهایی که سخت تر ضربه coronavirus رفتن آهسته تر کرد و گفت که “برخی از کشورهای رک و پوست کنده من فکر می کنم نمی خواهید به اندازه کافی سریع” و با نام بردن از ویرجینیا است که یک فرماندار دموکرات و قوه مقننه.

و او خواست ملت مدارس و دانشگاه ها برای بازگشت به کلاس های این سقوط.

اما بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی بر این باورند که نمی توان با خیال راحت تا یک واکسن توسعه یافته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام شده در روز یکشنبه و معتقد است که یکی می تواند در دسترس تا پایان سال اگر چه خود را همه گیر وظیفه نیروی منتج از آن می تواند یکی دیگر از 18 ماه.

دستورالعمل های فدرال است که تشویق مردم به ماندن در خانه و عمل اجتماعی فاصله منقضی شده اواخر هفته گذشته است.

بحث ادامه داد: بیش از حرکت توسط فرمانداران برای شروع بازگشایی دولت در اقتصاد است که چهار بعد از مراکز خرید و سالن ها و دیگر غیر ضروری کسب و کار دستور داده شد بسته در تلاش برای آهسته کردن یک ویروس است که بیش از کشته 66,000 آمریکایی ها با توجه به شمارش مرگ و میر گزارش شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

اقتصاد آمریکا دچار کاهش در 4.8 درصد نرخ سالانه از ژانویه تا مارس دولت تخمین زده شده هفته گذشته. این بیشترین فصلنامه رها کردن پس از بحران مالی 2008.

حدود 30.3 میلیون نفر ثبت برای کمک بیکاری در شش هفته پس از وقوع کارفرمایان مجبور به تعطیل و بریده بریده خود حقوقی واجد شرایط. این بدترین رشته از اخراج در تاریخ ثبت شده.

لری Kudlow تهمت را بالا مشاور اقتصادی روز یکشنبه پیش بینی “دیدنی 2021” — با “حق مجموعه ای از سیاست” — در بالای یک جهش از ژوئیه تا دسامبر این سال است.

او گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” که دولت “مکث” به نقد و بررسی اثربخشی تریلیون اقتصادی امداد هزینه های قبل از ساخت هر گونه تصمیم گیری در مورد اینکه آیا کمک های اضافی مورد نیاز است.

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا روز پنجشنبه گفت که دولت های ایالتی و محلی به دنبال به 1 تریلیون دلار برای coronavirus هزینه های سنا برنامه ریزی برای بازگشایی دوشنبه با وجود این واشنگتن در منطقه است ادامه داد: وضعیت به عنوان یک ویروس نقطه داغ و با منطقه هنوز تحت stay-at-home سفارشات.

خانه توقیف باقی می ماند. این بیماری همه گیر است مجبور به تغییرات بزرگ در سنت محدود دیوان عالی کشور: قضات خواهد شنیدن استدلال آغاز و تا روز دوشنبه از طریق تلفن برای اولین بار از الکساندر گراهام بل اختراع اختراع خود را در سال 1876.

کنگره جمهوری خواهان مقاومت در برابر تماس با دموکرات ها برای اورژانس هزینه برای دولت و دولت های محلی که جریان درآمد اما خشک شده در هفته های اخیر.

ایران است که به شمارش در این کشور بازگشایی و ارتجاعی وعده داده شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بهترین امید برای ممانعت از دیگری دور از ویروس کمک کند.

رهبران کالیفرنیا و میشیگان در میان فرمانداران تحت فشار افکار عمومی بیش از مستندات هنوز در اثر, در حالی که ایالات آمریکا مانند فلوریدا و جورجیا و اوهایو در حال بازگشایی.

فرماندار میشیگان گرچن Whitmer یک دموکرات روز یکشنبه گفت که معترضان مسلح که نشان داده در داخل خود دولت کاپیتول “به تصویر کشیده شده برخی از بدترین نژادپرستی” و “افتضاح قطعات” ما در تاریخ با مؤتلفه پرچم nooses و صلیب های شکسته.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال توییتی “آزاد” و نام میشیگان و کشورهای دیگر در اواسط آوریل. در یک صدای جیر جیر جدید جمعه او خواست Whitmer به “معامله” با معترضان. “این بسیار خوب است اما آنها عصبانی هستند.

Fox News Channel گفت: این خواسته بینندگان برای ارسال سوال در مورد بازگشایی این کشور در شبکه Twitter, Facebook و Instagram حساب برای یک شانس به نظر می رسد در پخش نادر از یادبود لینکلن. مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت از یادبود مراحل ژوئیه گذشته چهارم.

این نیز که در آن مارتین لوتر کینگ جونیور به او تحویل داده “من یک رویا دارم” گفتار در سال 1963. مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی در مقایسه استقلال خود را بعد مخاطب به پادشاه. — AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de