دولت هند در ماه مارس قرار داده و نگه دارید و بر روی صادرات از چندین مواد مخدر از جمله پاراستامول به تامین منابع برای آن مردم پس از شیوع کروناویروس مختل صنعت زنجیره تامین در سطح جهان است. COVID-19 است که بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus.

اروپا تلاش کرده است تا به 800 تن از پاراستامول رابط های برنامه کاربردی در هر ماه گفت: Dinesh Dua رئیس داروسازی شورای توسعه صادرات از هند (Pharmexcil).

“ما شده اند تحت فشار بسیار زیاد از اتحادیه اروپا برای 10 روز گذشته” دعا گفت.

هیئت نمایندگی اتحادیه اروپا در هند را بلافاصله پاسخ به یک ایمیل از رویترز درخواست اظهار نظر در مورد برنامه ریزی حمل و نقل.

هندی مقامات خواسته اند داروسازان برای اطمینان این کشور به اندازه کافی نگردند تا چهار ماه از داخلی الزامات دعا گفت.

هند و جهان تامین کننده اصلی داروهای ژنریک حمل 1.9 میلیون قرص و دیگر اشکال از پاراستامول به 31 کشور وزارت امور خارجه گفت: در اواخر ماه گذشته اضافه کرد که محموله ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین و پاراستامول شد در حال ارسال به 87 کشور جهان به صورت تجاری.

اروپا و هند بزرگترین خریدار از پاراستامول رابط های برنامه کاربردی و واردات حدود 12000 تن در سال با توجه به Pharmexcil تخمین می زند. مشترک مسکن درد نیز به فروش می رسد به عنوان استامينوفن.

رمان coronavirus شیوع کشته شدن بیش از یک چهارم از یک میلیون نفر و اروپا اختصاص 57% جهانی مرگ و میر.

هند تا کنون گزارش شده بیش از 49,000 موارد COVID-19. شیوع بیماری نشان داده است هر گونه نشانه ای از کاهش با وجود شدید مستند است که محدود آن جمعیت 1.3 میلیارد به خانه های خود را از اواخر ماه مارس است.

کارشناسان بهداشت هشدار می دهند افزایش عفونت می تواند پایمال کردن این کشور از خدمات پزشکی است. هند شرکت های دارویی دریافت تقریبا 70 درصد از مواد فعال دارویی (APIs) برای داروهای خود را از چین که در آن ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته.

“در این کشور آسیب پذیر است و از نظر واردات دارو را واسطه از چین” دعا گفت.

Pharmexcil شمارش ده ها تن از شرکت های دارویی مانند Pfizer با مسئولیت محدود و ابوت در میان اعضای آن است. شورای سقوط تحت فدرال تجارت وزارت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de