رم مارس 6

ایتالیا بزرگترین خانه سالمندان در دفاع از این اقدامات در آن زمان به حفاظت از ساکنان و کارکنان از coronavirus روز چهارشنبه در میان تحقیقات جنایی و خانواده خشم بیش از 300 مرگ ناشی از ژانویه تا آوریل است.

مقامات نمایندگی پیو Albergo Trivulzio خانه در میلان را رد کرده و ادعا می کند از کارکنان این مدیریت گفت: آنها را به پوشیدن ماسک برای ترس از spooking ساکنان. آنها گفت: آنها به دنبال دستورالعمل در این زمان نیاز به ماسک تنها برای بیماران علامت دار.

این Trivulzio است تنها یکی از بسیاری از خانه های سالمندان تحت بررسی برای صدها مرده در ایتالیا به شیوع بیماری های, که ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی در جنوب. اما اندازه آن و تاریخ را ساخته اند آن را به یک هدف از رسانه ای و تبدیل آن به یک نماد از تلفات وحشتناک این ویروس تا به حال در ساکنان eldercare امکانات.

این Trivulzio علمی مشاور دکتر Fabrizio Pregliasco ارائه اولین و جامع پاسخ به رسوایی در طول یک آنلاین کنفرانس خبری که در آن او فاش کرد که 300 ساکنان مرده بود در چهار ماه اول سال است.

اما او گفت: 61 درصد افزایش در مرگ و میر در مقایسه با میانگین پنج ساله بود “متاسفانه دردناکی” در خط با روند در میلان خود را. او گفت که بر اساس برخی برآوردها خانه سالمندان مرده در اروپا حساب برای برخی از 40 درصد از تمام COVID-19 قربانیان.

از 900 ساکنان در حال حاضر در مرکز 34 درصد مثبت هستند. Pregliasco گفت: 8.6 درصد از کارکنان در حال حاضر مثبت و 11 درصد به نظر می رسد که توسعه آنتی بادی بر اساس آزمایش خون.

وکیل Vinicio Nardo گفت: تسهیلات مانند دیگر خانه های پرستاری بود “چپ خارج از اولویت جریان” تجهیزات حفاظتی توسط دولت که به جای همگانی تجهیز بیمارستان پرسنل. او سوال که آیا دادستان خواهد بود قادر به تعیین یک ارتباط علیتی بین مرگ و میر و خانه مدیریت با توجه به بسیاری از ابهامات از کی و چگونه این ویروس برای اولین بار وارد این تاسیسات. او اشاره کرد که Trivulzio تنها به دست آمده از تست کیت مارس 16.

“من معتقدم که این موسسه خواهد بود قادر به نشان می دهد که در آن زمان تمام خطر-پیشگیری اقدامات لازم را,” او گفت:. — AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de