karnataka government, B S Yediyurappa,karnataka relief package,covid 19 lockdown, MSME, COVID-19,latest news on coronavirus outbreakرئیس جمهوری همچنین اعلام کرد که مزایای خاصی را برای مصرف کنندگان برق از تمام دسته ها. (عکس)

در کارناتاکا دولت در روز چهارشنبه اعلام کرد از 1610 تومان کرور روپیه بسته امداد برای بهره مندی از آن در پریشانی با توجه به COVID-19 ناشی مستند و پیاده وظیفه مالیات غیر مستقیم در مشروب با 11 درصد به mop up درآمد.

اقدامات اعلام شده توسط وزیر B S Yediyurappa شامل جبران تومان 5,000 هر به هزاران washermen, آرایشگران, خودکار, کالسکه و رانندگان تاکسی که در زندگی روزمره تحت تاثیر قرار شده است.

اخبار مرتبط

آن را نیز ارائه کمک به کشاورزان و گل-تولید کنندگان MSMEs بزرگ صنایع بافندگان و کارگران ساختمانی. دولت همچنین پیاده وظیفه مالیات غیر مستقیم توسط 11 درصد است که در علاوه بر این به 6 درصد که اعلام شد در بودجه, او گفت:.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی آخرین به روز رسانی در Coroanvirus در اینجا:

مردم از تمام بخش های جامعه روبرو هستند مشکلات مالی با توجه به مستند از بیش از یک ماه و نیم… کاهش مستند به این معنا نیست آن را به پایان رسیده است. هیچ کس نباید سوء استفاده از آرامش و همکاری در بهبود وضعیت مالی دولت” وزیر گفت. اشاره کرد که با وجود وضعیت مالی دولت نیست خیلی خوب این وظیفه دولت برای آمدن به نجات مردم در پریشانی او گفت: یک تومان از 1610 کرور امداد بسته بودن اعلام کرد و هیچ دولت اعلام کرده است چنین یک بسته بزرگ در چنین وضعیتی است.

“با در یک هفته ما انتقال مبلغ به حساب (ذینفع). ما را متوقف کرده اند و تمام فعالیت های توسعه و انجام این کار در اولویت برای رفاه کسانی که در پریشانی و با وجود محدودیت مالی,” او اضافه شده است.

پرورش دهندگان گل خود را نابود کرده, گل, پس عدم تقاضا برای محصولات خود و با توجه به مستند. تخمین زده می شود که کشاورزان کشت گل در مورد 11,687 هکتار است. متوجه مشکلات پرورش دهندگان گل, دولت اعلام کرد جبران 25.000 تومان در هر هکتار محدود به حداکثر وسعت یک هکتار برای محصول از دست دادن.

کشاورزان که رشد سبزیجات و میوه ها قادر به خود را در بازار تولید و دولت تصمیم گرفته است برای اعلام یک بسته امداد برای آنها به زودی. COVID-19 نیز تحت تاثیر خدمات حرفه ای مانند آرایشگران و washermen (dhobis) هر دو در مناطق شهری و روستایی و در آن تصمیم گرفته شده است به ارائه یک زمان جبران تومان 5,000 هر به سود حدود 60000 washermen و حدود 2.30 لاخ آرایشگران.

آن حل شده است برای کمک به در مورد 7.75 لاخ خودرو و رانندگان تاکسی با ارائه یک زمان جبران تومان 5,000 هر. MSMEs نیز دچار بزرگ تولید ضرر و زیان با توجه به مستند. طول می کشد برخی از زمان برای آنها را به احیای Yediyurappa گفت.

ماهانه ثابت هزینه قبوض برق از MSMEs لغو خواهد شد برای دو ماه. پرداخت اتهام ثابت در قبوض برق از صنایع بزرگ خواهد بود معوق بدون مجازات و علاقه برای یک دوره دو ماه.

رئیس جمهوری همچنین اعلام کرد که مزایای خاصی را برای مصرف کنندگان برق از تمام دسته ها. در حال حاضر 109 تومان کرور روپیه بافندگان وام چشم پوشی طرح اعلام شد که Rs 29 کرور منتشر شده در طول سال 2019 -20. تعادل مقدار 80 تومان کرور روپیه خواهد بود منتشر شد بلافاصله. این کمک خواهد کرد بافندگان تازه وام به ادامه شغل خود را.

رئیس جمهوری همچنین اعلام کرد یک طرح جدید ویور Samman Yojana (Nekarara Sammana yojane) برای بهره مندی از درد و رنج بافندگان. بر اساس این طرح دولت سپرده خواهد 2,000 تومان به طور مستقیم به حساب های بانکی از handloom ویور طریق DBT. این امر سود مورد 54,000 handloom بافندگان در دولت است. وجود دارد 15.80 لاخ ثبت نام کارگران ساختمانی در دولت و دولت منتقل 2,000 تومان به حساب بانکی 11.80 لاخ از آنها را از طریق DBT.

عمل در حال حاضر راه اندازی شده است برای انتقال 2,000 تومان به حساب باقی مانده چهار لاخ کارگران ساختمانی به زودی پس از تایید ذینفع جزئیات حساب بانکی. علاوه بر این مبلغ 3,000 تومان خواهد بود سپرده به حساب خود را از طریق DBT. بیشتر بیش از 1 لاخ مهاجر کارگران که خواستار بازگشت به خود بومی متحده Yediyurappa به دادگاه تجدید نظر به آنها را به عقب ماندن به عنوان ساخت و ساز و فعالیت های صنعتی را آغاز کرده اند.

COVID-19 هنوز ریشه کن شده است اما این اجتناب ناپذیر است که هر دو تلاش برای کنترل گسترش ویروس ها و فعالیت های اقتصادی برای توسعه دولت باید برای رفتن دست در دست او اشاره کرد. “ما شده اند قادر به کنترل گسترش COVID-19 و باید اقدامات احتیاطی را در آینده نیز,” او اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de