COVID-19 crisis, workforce, COVID-19 pandemic, online platform workers, FMCG, job market, latest news on coronavirus outbreakاین نظر سنجی با این حال اشاره کرد که تقریبا 53 درصد از کارفرمایان در حال رفتن برای استخدام جدید, حتی در حالی که حدود 15 درصد از پاسخ دهندگان نشان داد که وجود خواهد داشت جایگزینی استخدام.

در زمانی که هند بازار کار است که از طریق افزایش عدم قطعیت در اطراف COVID-19 همه گیر ترین کارفرمایان در کشور علاقه مند به حفظ خود موجود نیروی انسانی می گوید: یک بررسی.

با توجه به نیروی انسانی شرکت Genius مشاوران ‘9th, استخدام ساییدگی و جبران روند 2020-21’ حدود 81 درصد از پاسخ دهندگان نشان داده اند علاقه ای به حمل با نیروی انسانی موجود و حفظ آنها.

اخبار مرتبط

این نظر سنجی با این حال اشاره کرد که تقریبا 53 درصد از کارفرمایان در حال رفتن برای استخدام جدید, حتی در حالی که حدود 15 درصد از پاسخ دهندگان نشان داد که وجود خواهد داشت جایگزینی استخدام.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی آخرین به روز رسانی در Coroanvirus در اینجا:

جالب است که 10 درصد از پاسخ دهندگان گفت: وجود خواهد داشت فرصت های شغلی جدید در این سال مالی این نظرسنجی گفت:, و اضافه کرد که منطقه شمال خواهد شد ارائه فرصت های بیشتر برای جویندگان کار. اما در این سال افزایش سناریو به نظر می رسید “غیر دوستانه” با 61 درصد با شرکت های نه گفتن به افزایش با توجه به وضعیت اقتصادی کنونی در حالی که 27 درصد فکر افزایش خواهد بود کمتر از 5 درصد و حدود 11 درصد فکر افزایش محدوده بین 5-10 درصد است.

از لحاظ آزادسازي کارمند قدرت این بررسی نشان داد که 21 درصد از پاسخ دهندگان گفت: اخراج هستند بر روی کارت و نشان داد که تاریخ سطوح بیشتر مستعد ابتلا بیش میانی و ارشد مدیریت مردم است.

وجود دارد خواهد بود یک افزایش موقت نیروی کار به شرکت های علاقه مند در استخدام “فرفره کارکنان” خود را برای پروژه های مختلف آن گفت.

فرفره کارکنان مستقل هستند پلت فرم آنلاین کارگران است. “کل جهان است رفتن را از طریق یک ناشناخته و نامشخص وضعیت و رشد اقتصادی نشان داده است کاهش شیب. صنعت به طور کلی احساسات نمی ویترین تشویق چشم انداز بازار است.

“می شود مربوط در بازار کار جویندگان کار نیاز به نگه داشتن خود را به روز رسانی و همیشه به دنبال upskilling خود را به عنوان در هر صنعت روند. استخدام اتفاق می افتد در صنعت بهداشت و درمان ضروری خرده فروشی برخی از آن و یا وب فعال خدمات و تجارت الکترونیکی بخش” نابغه مشاوران رئیس و مدیر عامل R P Yadav گفت.

به عنوان آن را در اطراف 6-7 ماه به روند بهبود از بحران مالی کنونی از این رو بازار کار نیز دیدن آن تعالی بر این اساس او اضافه شده است.

این نظرسنجی آنلاین انجام شد و طی یک دوره سه ماه با بیش از 1200 پاسخ دهندگان که در سطح مدیریت در سراسر بخش های مختلف از جمله خودرو و خودرو فرعی بانکداری و امور مالی ساخت و ساز و مهندسی آموزش و پرورش FMCG و مهمان نوازی در میان دیگران.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de