این OMCs باید بیش از چند ماه گذشته بوده است تصرف فرصت های فراهم شده توسط نرم شدن قیمت های نفت خام برای سرپا نگه داشتن خود را بازاریابی حاشیه.

شیب افزایش سوخت خودرو مالیات – 10 تومان/لیتر در بنزین و Rs 13/لیتری دیزل – اعلام توسط مرکز اواخر سهشنبه نمی باد خرده فروشی قیمت این سوخت بلافاصله, به عنوان روغن شرکت های بازاریابی (OMCs) خواهد بودن زمان تنظیم هزینه اضافی در برابر کاهش اخیر در قیمت نفت است. این OMCs باید بیش از چند ماه گذشته بوده است تصرف فرصت های فراهم شده توسط نرم شدن قیمت های نفت خام برای سرپا نگه داشتن خود را بازاریابی حاشیه.

برای مرکز حرکت می تواند واکشی عظیم تومان 1.4 لاخ کرور درآمد اضافی سالانه حتی با حدود 12 درصد کاهش در مصرف این دو خودرو سوخت در FY21. ایالات متحده را دریافت کنید برخی از 20 ، 000 تومان کرور روپیه اضافی مرکزی درآمد با توجه به اینکه بخشی از وظیفه افزایش در اشتراک گذاری استخر; ایالات متحده همچنین می توانید چند هزار کرور اضافی با توجه به گسترش پایه مالیات (مالیات بر ارزش افزوده/مالیات بر فروش) اعمال می شود.

اخبار مرتبط

از جمله اوتار پرادش که پیوست ارابه موسیقی در چهارشنبه 14 متحده باید پیاده خود را مالیات بر سوخت پس از شروع Covid-19 مستند در آنچه منعکس گرایش درآمد-گرسنه دولت برای شیر خودکار سوخت با توجه به مصرف کم و قابلیت ارتجاعی.

سوخت و مالیات استفاده شده است آزادانه مرکزی و دولت های ایالتی در هند برای افزایش درآمد رسید و دیدار با بودجه احتمالات اما افزایش های اجرا شده در هفته های اخیر شده اند از بی سابقه از قدر. به عنوان مراقبت اعتبار برآورد مالیات به عنوان درصدی از قیمت پایه (متهم به نمایندگی) بنزین افزایش یافت و از 107% به عنوان در 16 فوریه سال 2020 (روز قبل از مرکز پیاده مالیات توسط Rs 3/لیتر) به وحشیانه 260% در مارس 6. اخیر افزایش نیز یک زمین با مالیات در حال حاضر به اضافه کردن 256% دیزل پایه قیمت از 69 درصد در فوریه 16 سال 2020 است.

همراه نمودار نشان می دهد که قیمت نهایی برای مصرف کننده باقی مانده تا حد زیادی تحت تاثیر نوسانات بزرگ در قیمت های نفت خام در طول سال. البته قیمت خرده فروشی از محصولات نفتی ها به طور مستقیم مرتبط به جهانی قیمت نفت خام هستند اما قرار است به طور مشخص و بر اساس یک فرمول تجارت برابری قیمت گذاری (80% وزن به فرود هزینه اسمی واردات فرآورده های نفتی و 20 درصد به قیمت صادرات محصولات نفتی). اما OMCs نشان داده اند و نه هر گونه نشاط به دنبال این فرمول پس از قیمت خرده فروشی دیزل و بنزین رو decontrolled.

OMC سهام سقوط کرد و تا 13 درصد در روز به داخل تجارت در BSE در روز چهارشنبه قبل از دوره نقاهت. Hindustan Petroleum Corporation سهام بسته 5.7%, بهارات شرکت نفت سقوط 0.9% و هندی شرکت نفت 2.7% زیر انجام 0.7% افزایش در Sensex.

ساده تصویر را پرتاب نور در قیمت گذاری دینامیک: خرده فروشی قیمت بنزین در دهلی نو باقی مانده است تقریبا در همان سطح در 16 فوریه سال 2020 (Rs 1.9/لیتر) و در مارس 6 (Rs 71.1/لیتر). همه فن حریف مالیات وضع شده توسط این مرکز در سوخت اما به شدت افزایش یافت از 20 تومان/لیتر به 33 تومان/لیتر بین دو روز در حالی که دولت با مالیات بر ارزش افزوده افزایش حاشیه فرم Rs 15.3 به تومان 16.4/لیتر. در حالی که فروشنده کمیسیون باقی مانده در Rs 3.6/لیتر از طریق دوره قیمت به اتهام به فروشنده (که نشان دهنده مارک حاشیه OMCs) تضعیف از Rs 33.1/لیتر در فوریه 16 تا فقط Rs 19 مه 6.

مالیات بر سوخت نفت نگه داشته و خارج از ambit کالا و خدمات مالیات (GST) را افزایش خزانه دولت creditably. مرکز جمع آوری تومان 2.14 لاخ کرور از این مالیات در FY19 و ایالات متحده به دست آورد تومان 2.01 لاخ کرور. در ماه آوریل-دسامبر FY20 مرکز جمع آوری تومان 1.48 لاخ کرور روپیه از طریق این عوارض و ایالات متحده قابل مقایسه تومان 1.44 لاخ کرور.

با توجه به K Ravichandran معاون ارشد رئیس جمهور در ICRA, “پیاده روی در وظایف است که اعتبار منفی برای OMCs به عنوان بازاریابی خود را به حاشیه خواهد بود به شدت کاهش می یابد”. بنزین و دیزل در دهلی نو بدون تغییر باقی مانده است از 16 مارس تا مه 4 در حالی که قیمت هندی سبد نفت خام کاهش یافته است 23.5% $23.38/هر بشکه و در مدت مشابه اجازه می دهد OMCs برای کسب درآمد بیشتر از فروش هر لیتر از این سوخت.

همانطور که اشاره شد توسط ICICI اوراق بهادار سوخت خودرو بازاریابی شبکه حاشیه بود تا از Rs 4.96/لیتر در نیمه دوم ماه مارس به تومان 14.72/لیتر در نیمه دوم آوریل به عنوان قیمت خرده فروشی بنزین و دیزل راکد باقی مانده با وجود سقوط در پالایشگاه انتقال قیمت به میزان 12.6 تومان/لیتر در همان دوره است.

“از آنجا که دولت مرکزی است که به طور موثر اختصاص سود ساخته شده توسط OMCs برای ترازنامه خود را که در اثر تورم از روز سه شنبه افزایش است به احتمال زیاد محدود” Rahul Bajoria ارشد هند اقتصاددان بارکلیز اشاره کرد و اضافه کرد که “سوخت افزایش مالیات در سطح دولت به احتمال زیاد به اثبات می شود تورم به حدی”.

پس این مستند را آغاز کرد در آخرین هفته از ماه مارس حداقل 14 متحده از جمله Uttar Pradesh, Maharashtra, Tamil Nadu, Karnataka, Rajasthan و غرب بنگال, افزایش مالیات بر ارزش افزوده/مالیات بر فروش در این سوخت با نرخ هایی که مربوط به خرده فروشی را افزایش می دهد اعم از Rs 1-5/لیتر برای بنزین (Rs 0.5-7/لیتری دیزل).

“همانطور که در حال حاضر وجود دارد این است که بدون تغییر در قیمت پمپ,” MK Surana, CMD از HPCL گفت CNBC TV18. “این یک واقعیت است که بیش از یک دوره قیمت نفت پایین آمده اند و تاثیر این کاهش قیمت را جذب این وظیفه مالیات غیر مستقیم پس از آن ممکن است تاثیر شرکت ها تا حدی که” Surana اضافه شده است. “قبل از این مستند (خرده فروشی) قیمت شد به طور مداوم پایین آورده از ژانویه 11 به بعد تقریبا در سراسر Rs 7/لیتر,” Surana گفت.

با توجه به آخرین مدیره مرکزی غیر مستقیم مالیات و گمرک به منظور سوخت و مالیات ویژه اضافی وظیفه مالیات غیر مستقیم در بنزین شده است پیاده توسط Rs 2/لیتر و در جاده cess شده است پیاده توسط Rs 8/لیتر. در مورد دیزل ویژه اضافی وظیفه مالیات غیر مستقیم شده است پیاده توسط Rs 5/لیتر و در جاده فرایند توسط Rs 8/لیتر. با این افزایش وظیفه مالیات غیر مستقیم در بنزین بالا رفت و به تومان 32.98/لیتر از Rs 22.98/لیتر و در دیزل به تومان 32.83/لیتر از Rs 18.83/لیتر.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de