fuel price today modi govt excise duty hike impactهیچ تاثیری بر قیمت سوخت امروز به عنوان مودی دولت افزایش وظیفه مالیات غیر مستقیم در بنزین و دیزل. (تصویر نماینده)

بنزین قیمت امروز وظیفه مالیات غیر مستقیم بر روی سوخت پیاده روی اخبار: دولت مرکزی افزایش وظیفه مالیات غیر مستقیم در بنزین با رکورد 10 تومان در هر لیتر و در دیزل توسط Rs 13 در هر لیتر دیزل. با این تصمیم گرفته شده در شنبه شب این انتظار می رود که دولت برای جلب تومان 1.6 لاخ کرور درآمد اضافی. پیاده روی در وظیفه مالیات غیر مستقیم است که به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار قیمت خرده فروشی بنزین و دیزل برای شهروندان عادی است.

هیچ تاثیری بر مصرف کنندگان

خبرگزاری PTI به نقل از مقامات آژانس عنوان کرد و گفت که قیمت خرده فروشی بنزین و دیزل را نمی خواهد تحت تاثیر تغییرات مالیاتی به عنوان دولتی شرکت نفت را تنظیم و آنها را در برابر کاهش اخیر در قیمت نفت است.

اخبار مرتبط

اطلاع رسانی هیئت مرکزی مالیات غیر مستقیم و آداب و گفت که دیگر در وظیفه مالیات غیر مستقیم در بنزین شده است پیاده توسط Rs 2 در هر لیتر و در جاده cess شده است پیاده توسط Rs 8 لیتر. در مورد دیزل ویژه اضافی وظیفه مالیات غیر مستقیم شده است پیاده توسط 5 روپیه در هر لیتر و در جاده فرایند مطرح شده توسط Rs 8 لیتر. با این کل بروز وظیفه مالیات غیر مستقیم در بنزین افزایش یافته است به Rs 32.98 در هر لیتر است و در دیزل به تومان 31.83.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de