ژوهانسبورگ, مه 6

فروش آناناس در آفریقای جنوبی ثبت شده ده برابر سنبله به عنوان مردم در حال بهره برداری خواص میوه های تند و تیز به تهیه یک نوشیدنی با یک الکلی و پا زدن در طول مستند در میان coronavirus بیماری همه گیر.

فروش روزانه آناناس سر به فلک کشید از میانگین 10,000 تقریبا 100,000 به عنوان مشاغل با استفاده از میوه برای دم کردن آبجو خود در حالی که آنها موظف به ماندن در خانه های خود.

فروش الکل شده اند ممنوع در آفریقای جنوبی پس از ملی مستند است که در حال حاضر در آن 46 روز است و انتظار می رود برای ادامه برای چند ماه در تمایز ملی, استانی و محلی در سطح.

حذفی گفت که در نسبت صحیح مخلوطی از آناناس و شکر و مخمر را تولید نوشیدنی با یک الکلی و پا زدن.

قیمت آناناس و همچنین در دسترس بودن در بازار را در واکنش نسبت به تقاضا با کمبود باعث این میوه است که می تواند خریداری برای عنوان کمی تا پنج rands ($0.27) یک قطعه قبل از این مستند در حال حاضر هزینه تا 20 rands ($1.09).

اما نیز وجود دارد برخی از تسکین را برای دوستداران سیب زمینی و آوکادو با قیمت قابل ملاحظه ای کاهش یافته است به عنوان تقاضا برای این کاهش به دلیل تمام رستوران ها بسته شده اند و در طول این مستند.

سیب زمینی معمولا به طور گسترده برای تراشه های فروخته شده در هزاران نفر از مغازه های غذای آماده در سراسر کشور و آوکادو توسط رستوران سوشی در بیشتر شهرهای جهان برای مناطق.

در ضمن تغذیه حیوانات گرفته شده غیر معمول به نوبه خود در یکی از این کشور حفاظت از مراکز. این Crocworld حفاظت مرکز در شهر ساحلی سکتبورق در KwaZulu-Natal استان در زمان به اینترنت برای این ویدیو به طور منظم و تغذیه که بسیار محبوب شد به خصوص با روزانه گروه مدرسه بازديد و گردشگران خارج از کشور قبل از مستند مجبور به بسته شدن آن است.

در حال حاضر این مرکز میزبانی ویدئو زندگی می کنند و خوراک که Crocworld مدیر مارتین رودریگز گفته شد سهم خود را به آوردن برخی از سهولت برای مردم مجبور به ماندن در خانه های خود را در طول مستند.

علاوه بر این تمساح که در حال پرورش در مزرعه زندگی می کنند تغذیه شامل مذاکرات آموزشی در نادر مارها و پرندگان در محل.

علاقه در این ویدئوها را برانگیخته بهره در سطح جهانی و به خصوص برای زنده پرسش و پاسخ جلسه در پایان هر بحث.

Coronavirus همه گیر شده است به کشته شدن نزدیک به 150 نفر و آلوده بیش از 7,500 در آفریقای جنوبی. — PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de