Trai آغاز می شود آنلاین OHDs اما تعرفه کف قیمت موضوع ممکن است گرفته شود در حال حاضر

Trai, COVID-19 pandemic, COVID-19 lockdown, COAI, floor rates for calls, mobile internet rates, latest news on Traiاین منبع گفت که به احتمال قوی یک OHD نیز خواهد شد سازمان یافته در موضوع “شفافیت در انتشار تعرفه ارائه می دهد” با پایان ماه.

رگولاتور مخابراتی Trai در روز چهارشنبه از سر گرفته آن مرسوم خانه باز بحث (OHD) در بررسی مسائل از طریق ویدئو کنفرانس اما این موضوع از کف قیمت تعرفه ها بعید است که به کار گرفته می شود تا از طریق حالت آنلاین در حال حاضر تا در جریان وضعیت ناشی از COVID-19 همه گیر تثبیت یک منبع گفت.

این Trai منبع گفت که تنظیم کننده ممکن است به زودی با یک مشاوره مقاله برخورد با لایحه شوک در رومینگ بین المللی تلفن همراه است که به دنبال آدرس این مسائل مواجه شده توسط مصرف کنندگان در شرایط از دست دادن اتصال و لوایح بالا.

اخبار مرتبط

روش از مشاوره مقاله خواهد بود نهایی به زودی و ممکن است منتشر شد ظرف یک ماه.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی آخرین به روز رسانی در Coroanvirus در اینجا:

مخابرات سازمان تنظیم مقررات از هند (Trai) تا کنون به انتظارنشسته بودند تا حداقل دو OHDs – استاندارد تمرین و پس از آن به کلامی ورودی از صنعت و عمومی در مورد مسائل خاص از طریق ویدئو کنفرانس برای این ماه است.

این منبع گفت که به احتمال قوی یک OHD نیز خواهد شد سازمان یافته در موضوع “شفافیت در انتشار تعرفه ارائه می دهد” با پایان ماه.

علاوه بر این حداقل 3-4 دیگر OHDs برگزار خواهد شد در ماه آینده از طریق ویدئو کنفرانس و آنلاین خواهد بود که حالت منظم برای چنین بحث تا همه چیز به حالت عادی بازگشت.

حتی هنگامی که همه چیز در حال بازگشت به حالت عادی OHDs ممکن است فرض کنیم ترکیبی فرمت برای اطمینان از افزایش مشارکت این منبع اضافه شده است.

این موضوع از تثبیت قیمت طبقه تعرفه ها ممکن است شکل بلافاصله در OHD از طریق ویدئو کنفرانس این منبع گفت و اضافه کرد که برخی از مسائل در انتظار هستند به احتمال زیاد به کار گرفته می شود تا برای اولین بار.

همچنین با توجه به در حال انجام سناریو از coronavirus همه گیر و مشکلات مواجه توسط مردم Trai ممکن است صبر کنید تا وضعیت به ثبات قبل از درآمد حاصل از آن را به OHD مرحله در کف قیمت موضوع این منبع گفت.

هنگامی که تماس اپراتورهای تلفن همراه ” انجمن هند (COAI)مدیر کل راجان Mathews به تازگی گفته PTI که تنظیم کننده است که آگاهی از این صنعت حس فوریت اما این صنعت خواهد شد صبر کنید برای Trai را به یک تماس.

“در این نقطه به هر حال تمرکز اصلی اپراتورها برای حفظ آپ تایم و دسترسی به شبکه و کیفیت خدمات برای مشتریان در طول COVID-19 مستند… در این معنا,, ما باید منتظر دوره قرنطینه برای دریافت و یا بیش از همه چیز به عقب بر گردیم به حالت عادی…پست که به عنوان بهبود اقتصاد وجود خواهد داشت فرصت برای اپراتورها در نظر گرفتن افزایش تعرفه…به وضوح آن است که قصد اپراتورها به بار هر کسی که با مسائل اضافی در این زمان?, Mathews گفت.

بیان کرد که telcos در حال حاضر با تمرکز بر تضمین آپ تایم و کیفیت خدمات و تعامل با دولت برای باز کردن خرده فروشی شارژ امکانات Mathews گفت: “موضوع از کف قیمت ظهور خواهد کرد زمانی که ما گذشته COVID-19 وضعیت”.

در ماه دسامبر Trai منتشر شده بود مشاوره مقاله به رفع حداقل یا کف نرخ برای تماس های تلفن همراه و داده ها. مخابرات تماس بگیرید و نرخ داده ها در حال حاضر تحت تحمل و یا تنظیم نیست. اما خصوصی اپراتورهای مخابراتی به حال به اتفاق آرا با نزدیک شدن Trai به رفع حداقل قیمت برای اینترنت تلفن همراه نرخ.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر