Upgradation است به احتمال زیاد به هزینه در هر نقطه بین 3,500 تومان کرور روپیه و 4000 تومان کرور.

با BSNL در مواجهه با موانع در آن 4G مناقصه برای استقرار 50,000 جدید سایت های دولتی شرکت تصمیم گرفته است به روز رسانی موجود 2G/3G hd به طوری که 4G می تواند خدمات ارائه شده به مشتریان در آینده چهار تا شش ماه است.
با توجه به منابع مدیره از BSNL را تایید کرده است یک پیشنهاد برای ارتقاء حدود 50000 2G و 3G سایت و وقت فروشندگان — نوکیا و ZTE — نامیده خواهد شد به زودی برای مذاکره در مورد سفارش خرید. پس از قرار دادن سفارش این شرکت قصد دارد برای اجرای خدمات 4G در چند ماه آینده. Upgradation است به احتمال زیاد به هزینه در هر نقطه بین 3,500 تومان کرور روپیه و 4000 تومان کرور.

وزارت ارتباطات از راه دور (DoT) خواسته است برای توضیح از BSNL در مورد 4G مناقصه پس از تجهیزات مخابراتی و خدمات شورای توسعه صادرات (TEPC) شکایت کرده است که تدارکات عمومی هنجارهای برای دادن اولویت را در هند محصولات بودند نه به دنبال BSNL در حالی که فریم معیارهای واجد شرایط بودن. تجارت وزارت بیش از حد گرفته شده توجه داشته باشید از شکایت و قرار است مناقصه در خود نگه دارد تا شکایت از دفع است.

اخبار مرتبط

به عنوان خرید جدید 4G سایت به تعویق خواهد افتاد BSNL تصمیم به رفتن پیش با upgradation.
“BSNL احساس upgradation بهترین گزینه برای صرفه جویی در وقت. هیئت مدیره احساس کرد که 4G استقرار جدید از طریق مناقصه می توانید در هر نقطه بین 18 و 20 ماه گفت:” یک منبع ضروری برای جلسه هیئت مدیره جزئیات. در طول تاریخ مشاهده شده است که هر GSM مناقصه از BSNL به طور معمول طول می کشد بیش از یک سال برای نهایی پس از شناوری مناقصه. پس از آن تامین و استقرار را یکی دیگر از هشت ماه.

این منابع در ادامه گفت پس از آن به upgradation موجود 2G/3G تجهیزات خواهد بود قادر به ارائه هر دو 2G/3G و همچنین خدمات 4G به طور موثر حفاظت از سرمایه گذاری های موجود است کاهش نیاز OPEX عدم اختلال در خدمات موجود.

همچنین BSNL می خواهد برای پیگیری سریع 4G استقرار زیرا هنگامی که طیف 4G شده است اختصاص داده شده, آن را به متحمل شدن هزینه 166 تومان کرور روپیه در هر ماه. “در مورد آن است که قادر به ارائه خدمات 4G آن دشوار خواهد بود برای بازیابی هزینه ها گفت:” یک منبع.

این منبع در ادامه گفت ارتقاء سایت های خاصی است مزایای ذاتی مانند اجرای سریع تر از خدمات 4G در حدود 60 درصد از کار در حال حاضر در سایت های مقرون به صرفه ترین گزینه ای است که نیاز به کمترین capex بزرگ تکرار opex صرفه جویی در محافظت از سرمایه گذاری در حال حاضر متحمل شده توسط BSNL.

دولت در ماه اکتبر سال گذشته تا به حال تایید شده نزدیک به 70,000 تومان کرور روپیه احیای بسته برای دو شرکت های دولتی. بزرگترین تکه از احیای بسته — Rs 29,937 کرور — بود که به صورت داوطلبانه بازنشستگی طرح (VRS) برای کارکنان بالای 50 سال سن داشتند. بیش از 78,300 BSNL کارکنان و 14,378 در MTNL بودند تصمیم گرفتند برای VRS. دولت در حال حاضر منتشر شده 10 ، 000 تومان کرور روپیه برای پرداخت به کارکنان به سمت VRS ترک encashment, EPF و سایر پرداخت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de