Yogi Adityanath, UP hikes liquor price, uttar pradesh government, suresh khanna, liquor sales in uttar pradesh,latest news on liquor sale“پیاده روی است که به احتمال زیاد برای کسب درآمد از 2,350 تومان کرور روپیه برای دولت گفت:” خناس.

این اوتار پرادش دولت در روز چهارشنبه تصمیم به افزایش مشروب, قیمت از تومان 5 به 400 تومان در هر بطری بسته به نوع و حجم آن دسته از نوشیدنی.

تصمیم به افزایش قیمت گرفته شده در جلسه هیئت دولت به ریاست وزیر یوگی Adityanath گفت: دولت وزیر دارایی Suresh Khanna, اضافه کردن پیاده روی است به احتمال زیاد به بهانه درآمد از 2,350 تومان کرور روپیه برای دولت در مالی 2020-21.

اخبار مرتبط

دادن جزئیات افزایش قیمت سبز از دسته بندی های مختلف Khann گفت: قیمت از کشور ساخته شده سبز شده اند افزایش یافته Rs 5 در هر بطری.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی آخرین به روز رسانی در Coroanvirus در اینجا:

“یک بطری در دسترس برای 65 تومان خواهد بود در حال حاضر در دسترس در Rs 70. به طور مشابه یک بطری countrymade مشروب هزینه 75 تومان خواهد بود در حال حاضر در دسترس در Rs 80,” خناس گفت.

تا آنجا که به قیمت از هند ساخته شده خارجی سبز (IMFL) نگران هستند در کلاس اقتصاد, قیمت 180 میلی لیتر بطری تاکنون با 10 تومان در حالی که یک بطری در محدوده 180 میلی لیتر به 500 میلی لیتر را ببینید پیاده روی از Rs 20, خناس گفت.

قیمت یک IMFL بطری بالای 500 میلی لیتر ظرفیت را متحمل خواهد شد افزایش 30 تومان اضافه کرد متوسط دسته سبز بیش از حد خواهد تحت مشابه افزایش قیمت.

تا آنجا که به طور منظم و حق بیمه کلاس IMFLs نگران هستند گفت: قیمت 180 میلی لیتر بطری شده اند افزایش یافته تومان 20, 180 میلی لیتر به 500 میلی لیتر بطری با 30 تومان و برای بطری های بالای 500 میلی لیتر توسط Rs 50.

وارداتی مشروب را ببینید پیاده روی از 100 تومان به 180 میلی لیتر بطری 200 تومان برای یک بطری در محدوده 180 میلی لیتر به 500 میلی لیتر و 400 تومان برای یک بطری است که بالاتر از 500 میلی لیتر ظرفیت. این پیاده قیمت را به اثر می آیند از نیمه شب.

“پیاده روی است که به احتمال زیاد برای کسب درآمد از 2,350 تومان کرور روپیه برای دولت گفت:” خناس.

تا وزیر مالیه همچنین گفت: “پس از اعمال در سراسر کشور مستند, فروش مشروب در کشور نیز متوقف شد. مردم که نمی تواند کنترل و بررسی عادات غذایی متوسل به خرید غیرقانونی مشروبات الکلی زمانی که آنها نمی تواند عادی مشروب. به عنوان یک نتیجه از این وجود دارد گزارش از قاچاق مشروب ساخته شده در مقیاس های بزرگ و در روستاها.”

وزیر افزود که “بیش از 80 ، 000 لیتر قاچاق مشروبات الکلی کشف و ضبط شد تا مارس 4, در حالی که 499 قاچاق مشروب واحدهای تولیدی شد گران در دولت است. بیش از 3500 دپو ثبت شد و حدود 3,600 نفر دستگیر شدند در این ارتباط”.

خناس گفت: این وضعیت در زمان زشت به نوبه خود زمانی که سه دوستانم مصرف sanitiser زمانی که آنها را مشروب.

“این حادثه صورت گرفت در Ghaziabad که در آن یک مورد در این زمینه به ثبت رسیده در Modinagar ایستگاه پلیس. Sanitisers الکل دارند. در کنپور بیش از حد برخی از افراد پس از مصرف قاچاق مشروب” خناس گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de